dr n. med. Małgorzata Dębska

3,6
3,9

Renata

24.02.2015

Bardzo polecam Panią Dr Dębską - profesjonalna, pomocna, kompetentna i uprzejma. Bardzo się cieszę, że udało mi się do niej trafić i polecam ją wszystkim rodzicom. Czekałam z synkiem 2 lata na zabieg wycięcia migdałków - jako pierwszy lekarz zdiagnozowała krzywą przegrodę nosową u dziecka i zapalenie ucha środkowego. Po dwóch dniach od wizyty synek miał zabieg wycięcia migdałków i drenaż uszu - u innych lekarzy było tylko bezowocne leczenie różnymi niedziałającymi specyfikami i ciągłe bez efektywne wizyty. Polecam i dziękuję Pani Doktor za wizytę i sprawne przeprowadzenie zabiegu!

jagg731

21.05.2014

Trudno jest mi oceniać kompetencje Pani Doktor ponieważ nie jestem lekarzem i mogę się podzielić tylko swoimi subiektywnymi odczuciami z wizyt u Pani Doktor. Niestety nasze doświadczenia są negatywne ponieważ diagnoza okazała się mało precyzyjna co do przyczyny kaszlu. Co gorsza Pani Doktor zleciła wykonanie tomografii komputerowej!!! zatok będąc przekonaną, że córeczka ma chore zatoki. Zatoki okazały się zdrowe ale dawka promieniowania została przyjęta. To co mnie również zraziło do Pani Doktor to chaos w jej prywatnym gabinecie i pośpiech podczas naszych wizyt.

marta

09.01.2014

Kompetentny, profesjonalny specjalista. Córka jest właśnie po zabiegu migdałkowym u Doktor. Osoba pełna empatii dla dzieci i Rodziców. Pełna informacja o stanie zdrowia dziecka tuż po zabiegu. Polecam wszystkim Rodzicom potrzebującym fachowej opieki. Polecam w 1000%. Dziękuję Pani Doktor.

Leszek

05.07.2013

Mogę tylko i wyłącznie mówić i pisać o Pani doktor w samych superlatywach. Bardzo mi i memu dziecku pomogła.

Anonim

21.02.2013

Jestem pełen podziwu dla Pani doktor . Pamiętam jak leżałem na oddziele to miała dyżur chyba kilku dniowy bo w dzień i w nocy biegała po oddziele i leczyła dzieciaki :) Jest wspaniałym lekarzem i doskonale zna się na leczeniu . Jak szkoda że szpital ...

Jest wspaniałym lekarzem i doskonale zna się na leczeniu .
Jak szkoda że szpital jest dziecięcy bo jeszcze dziś poszedł bym na kolejny zabieg drenażu uszu

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog dziecięcy Warszawa"?

dr
Jerzy Gałkowski

Mediq

Legionowo
GABINET LARYNGOLOGICZNY
Toeplitza 2/3 (Plac Wilsona)
Gabinet Lekarski
Warecka 4/6 lok. 81
PROFEMED
Racławicka 132B
Gabinet Lekarski (wizyty domowe)
Warecka 4/6 m.81
LUXMED (pacjenci abonamentowi)