dr n. med.Małgorzata Dębska

Laryngolog dziecięcy

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.9512345
25 opinii

• 5

Kompetentny, profesjonalny specjalista. Córka jest właśnie po zabiegu migdałkowym u Doktor. Osoba pełna empatii dla dzieci i Rodziców. Pełna informacja o stanie zdrowia dziecka tuż po zabiegu. Polecam wszystkim Rodzicom potrzebującym fachowej opieki. Polecam w 1000%. Dziękuję Pani Doktor.

• 5

Mogę tylko i wyłącznie mówić i pisać o Pani doktor w samych superlatywach. Bardzo mi i memu dziecku pomogła.

• 5

Jestem pełen podziwu dla Pani doktor . Pamiętam jak leżałem na oddziele to miała dyżur chyba kilku dniowy bo w dzień i w nocy biegała po oddziele i leczyła dzieciaki :) Jest wspaniałym lekarzem i doskonale zna się na leczeniu . Jak szkoda że szpital jest dziecięcy bo jeszcze dziś poszedł bym na kolejny zabieg drenażu uszu

• 1

Uważajcie na tą doktor. Naciąga na koszty a przy tym robi gorszą krzywdę. Po jej wycięciu trafiliśmy do centrum Zdrowia Dziecka na poprawienie po jej zabiegu. Okazało się że w jednej sali byliśmy z dzieckiem które było również do po prawki po Pani Dr.Decyzję zostawiam WAM ale czytając to zastanówcie się czy Warto ryzykować zdrowiem dziecka..............

• 5

Jak dla mnie Pani doktor jest świetna w tym co robi i z pewnośćią nie jest tylko od wycinania migdałków - byłam z moją córeczką u niej i absolutnie odradziła nam ten zabieg. Pomogła również mnie - zdiagnozowała u mnie schorzenie, któego 2 miesiące wcześniej inny laryngolog nie widział. A jej sposób bycia i pełna energii osoba napawa optymizmem. Nadmienię, że również telefonicznie udzielała mi porad po wizycie i wspomagała w dalszym leczeniu. POLECAM W 100 %:)

• 1

Odradzam. Wizyta 5 min., minimum badania, minimum informacji, koszt.120 zł? spróbowałam i więcej nie skorzystam i nie polecam.

• 5

Pani dr Dębska jest bardzo konkretna, działa szybko i profesjonalnie - mój synek po 6 godzinach od operacji biegał już po korytarzu!!! :)Cały zabieg wycięcia 3 migdałka i podciecia dwóch podniebiennych trwał 25 minut. PEŁEN SZACUN! Jakby ktos chciał porozmawiać nt pani Dr lub samej operacji i warunków to na maila: matu33@wp.pl

• 5

świetny lekarz.Bardzo nam pomógł! polecamy!!!!!!!!!!!

• 5

Lekarz, którego polecam każdemu. Mojej 4 letniej córeczce groziła pełna utrata słuchu w prawym uchu i powazna operacja. Dzięki opiece Pani Doktor moja córka oprócz tego, że słyszy unikneła także operacji.

• 4

P DOKTOR ZAPĘDZONA , ZBYT DUŻO CHCE PRZEROBIĆ-ZAROBIĆ. ZA MAŁO CZASU DLA PACJENTA .CZASEM JEST TO OK 5 MINUT.

zdecydowanie polecam, wspaniały fachowiec

• 5

zdecydowanie polecam, byłem z moim synkiem, któremu Pani doktor bardzo pomogła

• 1

Widzicie Państwo jak to jest, jedni uważają Panią Doktor Dębską za wspaniałego specjalistę, inni za niekompetentnego lekarza. Pewnie można tak różne opinie napisać o każdym. Niestety zawsze liczy się ten przypadek, którego sami doświadczamy, liczą się nasze dzieci. Jednym Pani doktor pomoże, innym nie. Mojemu dziecku niestety nie potrafiła pomóc, tylko nas bardzo nastraszyła. Inny specjalista natychmiast zmienił zalecenia Pani doktor i dziecku się polepszyło. Tak więc z naszego doświadczenia nie możemy z czystym sumieniem Pani doktor polecić....

• 5

Dwukrotnie byłam z córeczką w krótkim czasie po urazie noska - za pierwszym i drugim razem to właśnie P. Dr Dębska właściwie oceniła stan noska. Na pierwszy rzut oka może nie sprawia miłego wrażenia, zdecydowanie jednak wzbudza zaufanie co do swoich kompetencji. Zresztą, chyba sama jest ich świadoma, co też pozytywnie oceniam :-) Żałuję, że po drugim urazie od razu nie trafiłam na Panią Doktor - może zamiast trzech kontroli wystarczyłaby jedna :-) Dziękuję i pozdrawiam :-)

• 5

Pani doktor jest lekarzem kompetentnym i pomagającym innym dzieciom, a mój syn dzięki niej żyje :)

• 1

Długo by opowiadać o błędach jakie popełniła lecząc moje dziecko.Zabieg usunięcia migdałka skończył się nadczynnością oskrzelową.Po zabiegu przyszła do mnie i powiedziała że dziecko nie powinno zostać dopuszczone do zabiegu ze względu na złe wyniki badań, córka dostała krwotoku i dusiła się.Dalsze leczenie było jeszcze gorsze-O całej reszcie nie wspomnę-porażka. Na szczęście trafiłyśmy z córką do lekarza który wyprowadził ja choroby.

• 1

Pani doktor jest niekompetentna i mało wiarygodna. W mojej ocenie leczy dzieci "po łepkach". Dzisiaj dowiedziałam się, że leczyła moje dziecko nie na to schorzenie, na które powinna - a przychodziłam do niej od półtora roku! Na szczęscie znalazlam innego lekarza.

• 5

Bardzo polecam Panią doktor. Byłą bardzo miła, sprawiła wyglad wyksztalconego lekarza, dobrze rozmawia z dziećmi.

• 5

Po 6 latach ciągłych chorób górnych dróg oddechowych mojego synka zdecydowanie polecam dr Dębską. Ciągłe wizyty u lekarzy, non stop lekarstwa, antybiotyki...do czasu trafienia do dr Dębskiej. Od zabiegu usunięcia 3 migdałka w czerwcu 2009(inny lekarz tego nie widział) i podcięciu pozostałych moj synek w końcu może chodzić do przedszkola jak na dziecko przystało. Zazwyczaj w okresie jes-zim. bym non stop chory a teraz nie ma dnia opuszczonego z powodu przeziębienia. Jest poprostu super, nigdy nie zapłaciłam 100% czesego w tym okresie. :-))) POLECAM!!!!!! Polecam wszystkim !!

• 1

Pani doktor odwiedziliśmy w sobotę z gorączkującym dzieckiem, które płakało łapiąc się za uszko - obawialiśmy się zapalenia ucha. Pani doktor po zajrzeniu do gardła i uszek powiedziała, że maluszkowi nic nie jest. Maluch dalej gorączkował i miał katar dlatego wybraliśmy się w poniedziałek do przychodni. Dostał antybiotyk, ponieważ ma czerwone uszka i gardło i doczekał się zielonego kataru. To co powiedziała Pani laryngolog na chwile uspokoiło, ale niestety okazało się kompletną bzdurą.Nie polecam. Jeśli chcecie zasięgnąć fachowej opinii i pomocy to wybierzcie innego lekarza.

• 1

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Pani dr zna się tylko na wycinaniu migdałków i nie potrafi spojrzeć szerzej na problem zdrowotny. Z wizyty wrócilismy niezadowoleni i ze złą diagnozą co potwierdziliśmy u innego laryngologa. Tylko pieniądze bez sensu wydane...

• 5

Dużo by opowiadać... strasznie się ciesze że trafiłam do takiego fachowca. Rewelacja !!! Mam nadzieje, że teraz nasze problemy ze zdrowiem się skończa...Pozdrawiam P.Dębską-jesli to czyta

• 5

bardzo konkretna i doświadczona osoba, zawsze otwarta i pomocna nawet telefonicznie

• 5

Odwiedziliśmy z naszym dzieckiem wielu laryngologów którzy mogą Pani doktor buty czyścić. Świetny i kompetentny lekarz. POLECAM, POLECAM, POLECAM.

• 5

Swietny lekarz, chociaż w pierwszym kontakcie niezbyt sympatyczna, ale dobry fachowiec

Gdzie przyjmuję

place 11

Dołowa 9
    52,32757420,96408670 22 614 47 31
    malgorzata.debska@gazeta.pl

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat