lekarz Małgorzata Gontkowska

Internista

Magdalena

25.11.2016

Rewelacyjna Pani doktor, kompetentna, życzliwa, zawsze odpowie na wszystkie pytania, nie żałuje czasu dla pacjenta, nieważne czy chodzi się na NFZ czy prywatnie. Pierwszy lekarz u którego poczułam się naprawdę zrozumiana, atmosfera na wizytach jest super. Dr Gontkowska jest bezapelacyjnie najwspanialszym lekarzem jakiego spotkałam

Beata

30.11.2015

Bardzo dobry lekarz leczę się u Pani Dr od 2 lat i nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Pani Dr w Centrum Medycznym Św. Łukasza czekałam ok miesiąca ale to i tak krótko w porównaniu do wizyt w przychodni na partkitce gdzie czeka się do 2-3lat. Unormowała moją tarczycę, tsh z 20 spadło do 2. Przy mojej dość dużej niedoczynności dzięki Pani Dr w końcu mogę normalnie funkcjonować. Także jedna z lepszych jak nie najlepszych lekarzy endokrynologów w Częstochowie.

Magda

29.09.2014

Na razie t pierwsza wizyta ale jestem zadowolona fachowym podejściem i wytłumaczeniem o co w tym wszystkim chodzi. Co będzie dalej okaże się po badaniach

Anonim

05.05.2011

Trudno było namierzyć Panią Doktor, obecnie przyjmuje: Dolina Miłosierdzia, Częstochowa ul. Kordeckiego 49 wejście od ul. Kingi / duży parking obok apteka / - rejestracja telefoniczna 501 280 634

Trudno było namierzyć Panią Doktor, obecnie przyjmuje:
Dolina Miłosierdzia, Częstochowa ul. Kordeckiego 49 wejście od
ul. Kingi / duży parking obok apteka / - rejestracja telefoniczna
501 280 634

Anonim

15.04.2011

wow! miłe zaskoczenie. byłam pierwszy raz u niej, najpierw spokojnie wysłuchała co ja mam do powiedzenie, potem wypytała o wszystko, moje dotychczasowe leczenie, choroby w rodzinie, kontakty z innymi lekarzami, jakie leki biorę, zbadała mnie,

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Internista Częstochowa"?

Gajowa 44

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny