lekarz Małgorzata Gontkowska

Internista

Beata

30.11.2015

Bardzo dobry lekarz leczę się u Pani Dr od 2 lat i nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Pani Dr w Centrum Medycznym Św. Łukasza czekałam ok miesiąca ale to i tak krótko w porównaniu do wizyt w przychodni na partkitce gdzie czeka się do 2-3lat. Unormowała moją tarczycę, tsh z 20 spadło do 2. Przy mojej dość dużej niedoczynności dzięki Pani Dr w końcu mogę normalnie funkcjonować. Także jedna z lepszych jak nie najlepszych lekarzy endokrynologów w Częstochowie.

Magda

29.09.2014

Na razie t pierwsza wizyta ale jestem zadowolona fachowym podejściem i wytłumaczeniem o co w tym wszystkim chodzi. Co będzie dalej okaże się po badaniach

05.05.2011

Trudno było namierzyć Panią Doktor, obecnie przyjmuje: Dolina Miłosierdzia, Częstochowa ul. Kordeckiego 49 wejście od ul. Kingi / duży parking obok apteka / - rejestracja telefoniczna 501 280 634

Trudno było namierzyć Panią Doktor, obecnie przyjmuje:
Dolina Miłosierdzia, Częstochowa ul. Kordeckiego 49 wejście od
ul. Kingi / duży parking obok apteka / - rejestracja telefoniczna
501 280 634

15.04.2011

wow! miłe zaskoczenie. byłam pierwszy raz u niej, najpierw spokojnie wysłuchała co ja mam do powiedzenie, potem wypytała o wszystko, moje dotychczasowe leczenie, choroby w rodzinie, kontakty z innymi lekarzami, jakie leki biorę, zbadała mnie,

08.02.2010

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Podchodzi do pacjenta jak należy, poświęca dużo czasu, dokładnie wszystko tłumaczy, a przy tym jest miła. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że nie spotkałam jeszcze takiego lekarza.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Internista Częstochowa"?

Gajowa 44

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny