lek. med. Małgorzata Grabowska-Olejarczyk

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Opinii6

Dermatolog Małgorzata Grabowska-Olejarczyk w 1990 roku ukończyła Akademię Medyczną w Krakowie. Absolwentka licznych kursów specjalizacyjnych i doskonalących. Uczestniczka licznych programów edukacyjnych "Promocji zdrowia" dla kieleckich szkół średnich w ramach specjalnego projektu Wojewody Świętokrzyskiego w latach 1992-95. Autorka wielu artykułów promujących dbałość o zdrową skórę m.in. w ramach autorskiej serii w dodatku "Zdrowie i Uroda" gazety "Echo dnia" w latach 90-tych. Własny prywatn...

02.04.2013

Witam mam pytanie pani dermatolog przyjmuje na NFZ?Jeśli tak to proszę o podanie adres.

04.03.2012

Super skuteczność , bardzo miła Pani Doktor :), niezwykle komunikatywna , po prostu jak Masz problem to tylko do Pani Dr. Małgorzaty.

26.01.2012

Nie do konca wiedzialam czego na poczatku sie spodziewac, jako, ze pani doktor ma tak duzo pozytywnych komentarzy w rankingach, myslalam, ze to moze byc jakas ściema. Ale jak sie sama przekonalam, nic podobnego, wszystko to prawda, pelen profesjonalizm i skutecznosc, moja cera sie juz poprawila, a w przyszlosci w razie czego na pewno wybiore znowu tego dermatologa!

08.12.2011

bardzo miła i kompetentna, daje tylko potrzebne leki i umie wytłumaczyć ich działanie, w cenie wizyty potrafi dać wiele próbek w prezencie

19.10.2010

komptentna i szalenie mila lekarka!bylem u niej w gabinecie kilka razy i bardzo mi pomogla!od kilku juz lat borykam sie z tradzikiem i wreszcie jest lepiej!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Kielce"?

Dorota Tyrka

Dermatolog estetyczny
Prywatny Gabinet Dermatologiczny "INFINITI"
ul. Klonowa 55 / 7 (klatka "B", I piętro)

DERMEX
Tatrzańska 1

Prywatna Gabinet Dermatologiczny Dorośli i Dzieci
ul. Matejki 4
Ostrowiec Świętokrzyski
Gabinet dermatologiczny dla dorosłych i dzieci
Klonowa 55G
Centrum Dermatologii