dr

Siedlce
52,165371222,281199325 632-44-75

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
4.8/5
Średnia:
5.05
6 opinii

Doskonały specjalista, zdecydowanie polecam! Dokładnie bada i stawia odpowiednią diagnozę, dzięki czemu leczenie przebiega szybko i sprawnie, a przy tym Pani doktor jest bardzo miła i pomocna! W danych chyba wkradł się jakiś błąd bo Pani Doktor przyjmuje w As Medzie ale na Sulimów chyba 26, albo coś koło tego, tu ich strona http://as-med.com.pl/

Przemila Pani laryngolog, szybko zdiagnozowala chorobe i zastosowala leczenie. Lekarz z powolania. Polecam kazdemu.

Przemiła, kompetentna. Polecam serdecznie... Wspaniała lekarka, zna się na swojej pracy, tłumaczy chorobę dokładnie sposób leczenia i to co najważniejsze pomaga!!!!

Jest wyjątkowym lekarzem,lekarzem z powołania.

Zdecydowanie polecam tę Panią. Jest niesamowita. Doskonale potrafi wykluczyć wszelkie inne dolegliwości, aby dojść do właściwej. Dla mnie jest to lekarz wyjątkowy. W żadnej innej specjalizacji nie natknęłam się na taką Osobę.

OTOLARYNGOLOG SPECJALISTA AUDIOLOG Lek.Małgorzata Iwanowska przyjmuje w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej "AS-MED" znajdującym się w Siedlcach na ulicy Sienkiewicza 11. Lekarz jest bardzo miła,umie wytłumaczyć co się dzieje i jak będzie leczyć,wszystko dokładnie zapisze na karteczce,umie dobrać odpowiednie leki ja leczę tam córkę i jestem bardzo zadowolona zawsze znajdzie dla nas czas nie odsyła nas z kwitkiem.POLECAM!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny