lekarz Małgorzata Jakubowska

3,7
3,5

Anonim

17.06.2014

nie polecam nikomu, nie potrafiła wykryc torbiela przez co miałam problem zajściem w ciąże i dziękuje że w nią w tym czasie nie zaszłam. Nie polecam zero opieki i kontaktu z pacjentem. Ważna jest tylko ilość przyjętych osób a nie ich zdrowie

Anonim

05.05.2014

najgorszy lekarz ginekolog jakiego spotkałam nie potrafi wykryć awet torbieli, zero komunikacji z pacjętem zero wyjaśnień NIE POLECAM

Agnieszka

08.11.2013

Witam serdecznie! Dzisiaj miałam okazję po raz pierwszy zagościć u Pani Doktor Jakubowskiej . Otwierając drzwi do gabinetu byłam sceptycznie nastawiona a tu zaskoczenie , przywitała mnie miła uśmiechnięta kobieta, poczułam się jakbym znała się z Panią Doktor od kilku co najmniej lat. Jeżeli chodzi o badanie , bardzo konkretne , cały możliwy pakiet , objaśnienia wyjaśnienia wyczerpujące. Pani Doktor nie spieszy sie , bo za drzwiami czeka kolejna klientka. Wszystko dokładnie omawia i tłumaczy. Polecam serdecznie każdej kobiecie :)

Kasia

22.07.2013

Pani Doktor zna się na tym co robi bardzo dobrze. Wykonała u mnie wszystkie badania kompleksowo: USG i cytologię. Wykryła u mnie potworniaka. Zostałam skierowana przez Panią Doktor do szpitala w Poznaniu. Operacja udana, a potworniak nie był złośliwy. Po roku rany się zagoiły:), pod opieką Pani Doktor zaszłam w ciążę. Teraz na świecie jest już zdrowy i kochany Kubuś. Razem z mężem jesteśmy bardzo Pani Doktor wdzięczni. Dziękujemy

karina

12.07.2013

właśnie jestem po wizycie u pani jakubowskiej. wrażenia? niby miła i w badaniu delikatna ale brakowało mi profesjonalnego podejścia, po pierwsze: podczas wizyty pani pisała i odbierała smsy (masakra!!!) po drugie: podczas porodu wycięto mi torbiel a pani nawet nie chciała spojrzeć na wypis ze szpitala tylko szybko postawiła diagnozę, że według niej to ja jestem zdrowa, po trzecie: to była moja pierwsza wizyta po porodzie i chciałam być zbadana kompleksowo a o wszystko musiałam się prosić, nawet o zbadanie piersi, po czym pani stwierdziła, że jeśli chce to może mi dać skierowanie na usg piersi. Szukam innego ginekologa, który poważnie mnie potraktuje, będzie miał dla mnie czas a nie dla swych rozmówców telefonicznych i będzie chciał mi pomóc. Pani stara się zrobić dobre wrażenie ale jednocześnie daje do zrozumienia żeby nie zawracać jej głowy swoimi problemami. To typ lekarza do którego idzie się po receptę i to ty sama musisz wiedzieć na jakie leki bo pani nie będzie się chciało drążyć co ci dolega. Jestem ogólnie zniesmaczona, kolejny lekarz w lux medzie którego powinno się zwolnić, płacę abonament i mam nadzieję być potraktowana poważnie a tu przytrafiają mi się takie wizyty wrrrr

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Mosina"?

Med-Polonia gabinet dietetyczny
Obornicka 262