lekarz Małgorzata Klabisz

2,7
2,8
2,9

10.03.2016

Odradzam zdecydowanie ! Pani doktor nie trafila absolutnie z diagnoza i po jednej kuracji antybiotykowej gdzie ucho bylo nadal chore i zatkane kazala nic nie robic i CZEKAC TRZY MIESIACE. OMIJAC!!

OMIJAC!!

09.12.2015

Dawno nie byłam u tak okropnego lekarza. Wprowadza nerwową atmosferę, dziecko się jej bało, nie chciało reagować na jej polecenia. Pani doktor ma pretensje, że w ogóle się do niej przychodzi po poradę. Zdecydowanie nie polecam. Problem miałam zdiagnozowany, więc pani doktor tylko potwierdziła tą diagnozę. Trudno mi ocenić jakim jest lekarzem po tej jednej wizycie, ale z pewnością drugiej już nie będzie.

12.08.2015

Z takim zachowaniem lekarza jeszcze się nie spotkałam. Odradzam, omijać z daleka. Pacjent dla P. doktor to zło konieczne.

29.01.2015

Nie polecam a wręcz stanowczo odradzam wizytę. Bardzo nie miła wręcz chamska w stosunku do pacjenta, sugerująca że pacjent kłamie i marnuje jej cenny czas. Takie osoby nie powinny wykonywać tego zawodu, a zwłaszcza za nasze pieniądze, jeżeli chce ktoś prywatnie być tak traktowany to już inna sprawa. Nie polecam absolutnie

Anonymous

24.10.2014

Skoro tak bardzo pani lekarz nie pasuje, że przychodzi do niej pacjent, że traktuje go jak intruza to znaczy, że za dobrze się jej powodzi. Jakby ledwo wiązała koniec z końcem to wiedziała by, że klienta należy szanować bo to on przynosi pieniądze. Poprzewracało się, oj poprzewracało. Tacy ludzie powinni na miejscu tracić pracę. Skoro tak źle jest jej być lekarzem niech się przekwalifikuje na np. elektryka albo gazownika. Wtedy przynajmniej sama zapłaci za swoją diagnozę a nie pacjent zdrowiem lub życiem.

Patrząc na bardzo dużą polaryzację opinii na tej stronie jest dla mnie ewidentne kto wystawiał te bardzo dobre.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Częstochowa"?

Kutrzeby 3/6

lek. med.
Mariusz Cofała

Laryngolog dziecięcy
Małopolskie Centrum Laryngologii Dziecięcej-Cracow Medical Center"
ulica Prądnicka 10
Kraków
Śląskie Centrum Laryngologii Dziecięcej
ul. Jutrzenki 1/15
Katowice
Centrum Medyczne św. Łukasza
Zaciszańska 25a
Częstochowa
Szpital chorób wewnętrznych - "HUTNICZY"
Aleja Niepodległości 32
"Nasza Przychodnia"