Małgorzata Klabisz

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.25
18 opinii

Skoro tak bardzo pani lekarz nie pasuje, że przychodzi do niej pacjent, że traktuje go jak intruza to znaczy, że za dobrze się jej powodzi. Jakby ledwo wiązała koniec z końcem to wiedziała by, że klienta należy szanować bo to on przynosi pieniądze. Poprzewracało się, oj poprzewracało. Tacy ludzie powinni na miejscu tracić pracę. Skoro tak źle jest jej być lekarzem niech się przekwalifikuje na np. elektryka albo gazownika. Wtedy przynajmniej sama zapłaci za swoją diagnozę a nie pacjent zdrowiem lub życiem. Patrząc na bardzo dużą polaryzację opinii na tej stronie jest dla mnie ewidentne kto wystawiał te bardzo dobre.

Nie no... spoko jest no kurde c'nie ?

Nie polecam a nawet odradzam. Pani doktor bardzo niemiła a wręcz chamska, opryskliwa. Traktuje pacjenta jak oszusta. Przedstawiam swoje dolegliwości i przypuszczenia, a ona sugeruje że kłamie. Z wielką łaską dała mi skierowanie na badania, przy tym zrobiła mi tyle przykrości że aż się popłakałam. Masakra.

Bardzo dobry lekarz! Świetnie potrafi wytłumaczyć chorobę i podać leki!

Pani doktor to bardzo miła i kompetentna osoba.Po szczegółowych i delikatnie dokonanych badaniach (spotkałam się z komentarzem ,że pani doktor nie jest delikatna co oczywiście jest nieprawdą),bardzo dokładnie tłumaczy problem,metodę leczenia oraz cierpliwie odpowiada na zadawane pytania.Jest osobą godną zaufania .Dziwią mnie komentarze ,w których jest oceniona jako osoba niesympatyczna i niemiła ,gdyż te cechy nawet do pani doktor nie pasują.Gorąco polecam!

początkowo byłam sceptyczna do Pani doktor, nie do końca zgadzałam się z jej diagnozą, nie zawsze miła i uśmiechnięta, ale.... idealnie zdiagnozowała przypadłość mojego syna i walczyła ze mną by syn podjął się zabiegowi. Dzięki niej syn nie ma uszczerbku na słuchu. (dodam że byłam po konsultację u lekarzy , którzy są wysoko w rankingu i nie widzieli żadnych problemów). Polecam Panią doktor. Lekarz ma leczyć a nie uśmiechać się do nas.

Kto ja w ogole przyjal do pracy,okropna baba.

Bardzo niemiła, traktuje pacjenta jak zło konieczne. Na samym początku powiedziała mi, że nic mi nie jest i coś sobie wymyślam, jednak gdy łaskawie raczyła mnie zbadac okazało się, że jednak jestem chora i przepisała mi antybiotyk i inne leki. Badanie bolesne z czym nie spotkałam się wcześniej u innego laryngologa.

Super lekarz! Super człowiek! Gorąco polecam,jestem bardzo zadowolony z wizyt u pani doktor.

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem godnym zaufania,miła sympatyczna. Polecam gorąco.

Ktoś kto napisał że Pani doktor jest niemiła musi być niezłym bucem, a dla buca nie warto być miłym. W dodatku buc nie zna ortografii i niemiła pisze oddzielnie. Zanim znowu zaczniesz bucu pisać o kimś bzdury, naucz się bucu ortografii.

Kategorycznie odradzam wizytę u tego typu lekarzy. Typowy przypadek braku powołania a nastawienia tylko i wyłącznie na pieniądze. Tak nie miłej i opryskliwej osoby w przypadku lekarza daawno nie widziałem. Chamstwo w czystej postaci... nawet przed pacjentem nie stara się udawać, że jej się chce. Nie mówiąc już o tym, że jest nie delikatna podczas badania i potrafi sprawić ból co jest moim zdaniem skandaliczne. Reasumując odradzam !

jest naprewdę dobrym laryngologiem! wyleczy każdego!!POLECAM!!

Pani dr Klabisz jest osoba kompetenta,uczciwa i oddana pacjentowi. Bardzo angażuje sie w proces leczenia- polecam wszystkim.

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!LUDZIE WSZEDZIE TYLKO NIE TAM. DO TEJ PORY MAM PROBLEMY Z USZAMI.

ILE LUDZI TYLEZ OPINI.JA NIE MAM ZASTRZEZEN,CHODZE Z CORECZKA DO PANI DR JUZ DLUGI CZAS I OCENIAM PRACE I KOMPETENCJE WYSOKO.POZDRAWIAM.

Pani doktor była bardzo nie uprzejma. Poprosiłam by obejrzała mojemu synkowi uszy, ponieważ go bolały. Było to dla mnie bardzo ważne, ponieważ na następny dzień miałam jechać z dzieckiem na operacje do Wrocławia. Pani doktor stwierdziła, że nas nie przyjmie i powiedziała, że jak pojedziemy do Wrocławia to tam obejżą dziecko przed operacją. Oczywiście wyjazd był zbędny, ponieważ syn miał zapalenie uszu, a w takim wypadku trzeba przymajmniej odczekać 3 tygodnie. więc NIE POLECAM

...Trochę oschła tak na początku, ale później podeszła rzeczowo

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny