lekarz Małgorzata Klabisz

2,6
2,6
2,7

21.11.2016

Nie polecam, te pania doktor dobrze radze omijac z daleka. Pacjent i jego dolegliwosci dla pani doktor brzmia jak wymysl a sama wizyta nie wnosi niczego nowego.

14.09.2016

NAJWIĘKSZA PORAŻKA i MASAKRA!!! Omijać tego "lekarza" z daleka!!! nigdy nie spotkałem się z tak okropnym podejściem do pacjenta, To wprost niemożliwe, po pierwsze lekarz musi być człowiekiem - niestety nawet tu Pani poległa!!! Nadal jestem w szoku i moje dziecko również!!!

10.03.2016

Odradzam zdecydowanie ! Pani doktor nie trafila absolutnie z diagnoza i po jednej kuracji antybiotykowej gdzie ucho bylo nadal chore i zatkane kazala nic nie robic i CZEKAC TRZY MIESIACE. OMIJAC!!

OMIJAC!!

09.12.2015

Dawno nie byłam u tak okropnego lekarza. Wprowadza nerwową atmosferę, dziecko się jej bało, nie chciało reagować na jej polecenia. Pani doktor ma pretensje, że w ogóle się do niej przychodzi po poradę. Zdecydowanie nie polecam. Problem miałam zdiagnozowany, więc pani doktor tylko potwierdziła tą diagnozę. Trudno mi ocenić jakim jest lekarzem po tej jednej wizycie, ale z pewnością drugiej już nie będzie.

12.08.2015

Z takim zachowaniem lekarza jeszcze się nie spotkałam. Odradzam, omijać z daleka. Pacjent dla P. doktor to zło konieczne.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Częstochowa"?

Kutrzeby 3/6

Katowice
Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
Częstochowa
Szpital chorób wewnętrznych - "HUTNICZY"
Aleja Niepodległości 32
"Nasza Przychodnia"