dr hab. n. med.

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
16 opinii

Po ewakuacji czyraka niby było wszystko dobrze, ale rana nigdy się tak naprawdę nie zagoiła do końca. Raz było dobrze a raz leciała ropa. I tak na zmianę przez kilka lat. Podczas wizyty Chirurg powiedział wprost, jeżeli chce mieć Pan w końcu spokój z tą dolegliwością to proszę udać się do Proktolog dr n. Med. Małgorzaty Kołodziejczak. Po pięciu latach zrobiła się przetoka jak wynikło z badania przeprowadzonego na ulicy Pelikanów w Warszawie. Całe leczenie trwało rok od momentu wizyty u Chirurga do wizyty kontrolnej po operacji. Na wizytach u Pani doktor byłem prywatnie w Falcku na ulicy Sapieżyńskiej gdzie było ciężko się dostać. Byłem też na NFZ u Pani doktor ale tam się dostać to jest bardzo ciężko. Po prostu jest bardzo dużo pacjentów a Pani doktor tylko jedna. Wiedza i doświadczenie zastosowane w praktyce na stole operacyjnym było dla mnie najważniejsze. Miła, sympatyczna normalna Pani doktor. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Chirurg miał racje. Jestem pół roku po operacji przez cały ten czas zmieniałem opatrunek, byłem na dwóch wizytach po operacji. Za pierwszym razem ściągnięcie szwu. Za drugim kontrola, którą można uznać za zakończenie leczenia. Jednak wiadomo, że dolegliwości proktologiczne mogą się odnawiać lub nawracać. Do Warszawy jeździłem z zachodniopomorskiego ale nie żałuje ponieważ zdrowie jest najważniejsze.

Obecnie prowadzi leczenie moje.Przeszłam zabieg i operacje wyłonienie ilostomii prze tą lekarz .Też słyszałam,że ciężko jest się do niej dostać.Bardzo poleca tą lekarz bo zna się na rzeczy i ma niesamowite metody leczenia i przede wszystkim doświadczenie .

Gorąco polecam!!! Szczęśliwie trafiłam do gabinetu Pani Docent na dość wczesnym etapie leczenia. Jednak do tego czasu zdążyłam już mocno się zestresować. Wcześniej byłam tylko u jednego specjalisty, który wykazał się brakiem kompetencji i profesjonalizmu (wykonał zabieg bez tłumaczenia i prośby o zgodę na przeprowadzaną procedurę) przekonując jednocześnie, że ropień to absolutnie powszechne zjawisko, którego nie trzeba w dalszej kolejności diagnozować, tylko czekać aż się "zagoi". Z powodu braku wystarczających informacji na temat mojego schorzenia zaczęłam przeszukiwać internet i nazwisko Pani Docent dość często pojawiało się przy okazji. Jednocześnie mój internista wspomniał, że to jest świetna specjalistka i zachęcił do wizyty. I tak, mocno wystraszona trafiłam pod skrzydła Pani Kołodziejczak mając nadzieję, że przeprowadzone badania dadzą wynik negatywny i będę mogła spokojnie wrócić do normalnego życia. Mimo, że tak się nie stało (rozwinęła się u mnie przetoka) mój poziom stresu mocno spadł. Pani Docent jest niezwykle kompetentną, budzącą zaufanie osobą o wielkim sercu. Podczas każdej wizyty miała dla mnie dużo czasu, szczegółowo omawiała wszelkie procedury, stan mojego zdrowia oraz alternatywy jakie mam do wyboru, zawsze była gotowa do odpowiadania na wszelkie pytania (nawet jeśli mi wydawały się niemądre) wszystkie badania przeprowadzała w sposób bardzo delikatny. Mimo stereotypowo "wstydliwej" natury choroby czułam się zawsze bardzo swobodnie. Pani Docent jest bardzo konkretną osobą, nie owija w bawełnę ale też nie straszy. Pomaga podjąć świadomą decyzję odnośnie leczenia. Jestem już półtora roku po operacji i czuję się świetnie! Nie wyobrażam sobie bym mogła wybrać się do jakiegokolwiek innego specjalisty w tej dziedzinie!

Pani dr jest wspaniała pod każdym względem - podejście, umiejętności - super. Widać, że do każdego przypadku podchodzi osobno, analizuje wszystko i stara się na prawdę człowiekowi pomóc!

Super lekarz, dzięki Pani odzyskałem zdrowie a sam a operacja to po prostu mistrzostwo świata, naprawdę nie ,,kadzę". Pomimo późnego stadium choroby( moja wina ) operacja to ,,taniec dłoni i instrumentów", po operacji trochę boli ( można wytrzymać) ale za to jest już po problemie. Trzeba tylko przełamać wstyd i zacząć leczenie. Lepszego lekarza nie znajdziecie, Jeszcze raz dziękuję.

Cudowny lekarz anioł. Bardzo profesjonalna, sympatyczna, europejski standard operowania przez nią. Jeśli ktoś planuje wizytę u chirurga-proktologa to tylko do niej iść "pod nóż".

Pani Doktor sprawiła, że nawet pomimo uciążliwej i wstydliwej choroby udało mi się odzyskać nadzieję i trochę radości życia. Polecam i jestem bardzo wdzięczny. Bardzo dogłębna wiedza i umiejętność indywidualnego podejścia do pacjenta.

bardzo kompetentna lekarka, o ogromnej wiedzy specjalistycznej, świetny diagnosta

Bardzo miła i fachowa .Po prostu SUPER lekarz .

Wspaniała!!!!!! Poświęcona całkowicie pacjentowi. Super tłumaczaca chorobę. Pierwszy raz byłam u Pani DOKTOR ponad 15 lat temu. Jak tylko mam jakieś problemy zdrowotne od razu moje kroki kieruje do p.DOKTOR. Lekarz wysokiej klasy, "złota rączka" w swoim zawodzie. Polecam z zamknietymi oczami.

Szkoda że tak mało jest takich specjalistów w Polsce.

Do Pani dr trafiłam po wizytach u trzech innych proktologów i dwóch gastrologów - nikt nie potrafił mi pomóc i każdy mówił to samo 'taka Pani uroda'. Tylko Pani dr powiedziała, nie martw się, wyleczymy Cię. I faktycznie tak też zrobiła :).

Lekarz oddany całym sercem pacjentowi-profesja i "człowieczeństwo" na pierwszym miejscu.

wspanialy lekarz i czlowiek,niestety nalezałoby sklonować,na ten czas jedyna w polsce

Znakomity specjalista! Korzystałam z konsultacji pani dr w Centrum Medycznym Falck na Sapieżyńskiej. Pani dr doskonale zna się na swojej specjalizacji. Nie przesadzając - nie spotkałam lepszego lekarza. Gorąco polecam.

Docent b. miła i kompetentna. Jedyny problem - b. wysoka cena.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny