Małgorzata Koźbiał

Al. Jerozolimskie 92
52,22302520,9810164

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
15 opinii

super-lekarz! Słucha, rozumie, szuka rozwiązań i nigdy mnie nie "zbyła", umie przepisać nie tylko leki ale i zaordynowac właściwy sposób żywienia co u lekarzy jest kosmiczną rzadkością. Polecam!

Najlepszy lekarz pod każdym względem - lekarz z powołania i posiadająca ogromną wiedzę medyczną.

To jest najlepszy lekarz, z jakim miałam kiedykolwiek kontakt, a ze względu na różne nietypowe problemy zdrowotne, miałam od dziecka do czynienia z naprawde wieloma lekarzami. Jest przemiła, zawsze podchodzi do pacjenta z troską i zainteresowaniem. Zawsze, po prostu zawsze słucha cierpliwie, zadaje bardzo dużo pytań, rozważa różne opcje, kieruje na tyle badań, ile jest potrzebnych. Nie przepisuje wciąż tych samych leków. Zawsze tłumaczy i opisuje na kartce dawkowanie + dodatkowe propozycje polepszenia stanu zdrowia adekwatne do dolegliwości. Gdyby chociaż jeden na dziesięciu lekarzy był taki, jak dr Koźbiał...

Za wizytę u Pani Doktor nawet 500zl bym dała trafiłam do Niej bo chodziłam od lekarza do lekarza,koleżanka mi poleciła Panią niemalże odrazu pomogła...stopniowo moje problemy ustepują myśle że długa droga do wyzdrowienia ale bynajmniej już wiem co mi "niejest" bo nie oszczedza na badaniach...polecam z czystym sumieniem. Oby takich lekarzy jak dr.Koźbiał bylo więcej

Bardzo kompetentna i miła lekarka. Dokładnie bada, wyjaśnia szczegółowo co się dzieje i jak należy się leczyć.

Najgorsza wizyta w medicover jaka mi się przytrafiła. Lekarka kpiła sobie z moich objawów, próbowała mi wmówić, że wymyślam sobie problem. Źle się czułam, miałam ból gardła, katar, ból głowy a byłam na dzień przed wyjazdem i poprosiłam ją o 1 dzień zwolnienia żeby się podkurować w domu, ona mi powiedziała, że nic mi nie jest i że moge sobie iść do pracy spokojnie. Po moich prośbach łaskawie wypisała mi L4, a jak podziękowałam i powiedziałam "do widzenia" nic nie odpowiedziała wnerwiona na cały świat, nawet się nie spojrzała. Brak zrozumienia, brak kultury, brak profesjonalizmu - wychodząć z medicover widziałam jak stoi przed wejściem i pali fajka, widac było że niezwykle wyprowadziłam ją z równowagi. Chyba kobiecie się poprzewracało w głowie i zapomniała za co dostaje ciężkie pieniądze pacjentów. Nikomu nie polecam.

Po prostu najlepszy lekarz na jakiego trafiłam do tej pory, na pewno będę chodziła do Pani Doktor dopóki będzie taka możliwość. Pełna kompetencja i odpowiedzialność za pacjenta.

Kompetentnie i sprawnie :) Sprawdza się jako lekarz prowadzący.

Pani doktor która rozumie potrzeby pacjenta.

Bardzo dobry lekarz, fachowo leczy, posiada dużą wiedzę medyczną,rzeczowa,miła, aby więcej takich lekarzy leczyło ludzi

Wizyta w Medicover, al. Jerozolimskie, Warszawa. Pierwszy kontakt z tą lekarką. Pani doktor rzeczowa, bardzo sympatyczna, miła, wyczuwam, że znająca się na swojej pracy. Szczegółowo opisała mi co się wydarzy w ciągu choroby, jak przyjmować leki, jak przygotować się do leczenia (temp. w mieszkaniu, wilgotność). Pierwszy raz się z tym spotkałem, a ze jestem na etapie wyboru nowego lekarza prowadzącego - wybieram dr Koźbiał.

Kompetentna, wzbudzająca zaufanie, bardziej dla pacjenta niż poprawna politycznie. Wizyta w Medicover Ochota. Szczera i rozumiejąca, naprawdę fajny lekarz. No i poczucie humoru, gdy już można było przestać być poważnym :-) Spełniła oczekiwania stając się lekarzem patrzącym na przypadek całościowo. Taka rola internisty, o czym wielu lekarzy zwyczajne zapomina.

Korzystam z usług Pani dr w Medicover Ochota i jestem bardzo zadowolona. Polecam z czystym sumieniem.

Chodziłem do Pani doktór w klinice Enel-Med. Byłem bardzo zadowolony. Niestety nie rpacuje już tam

nie badając syna , po wyglądzie jego ust stwierdziła , że jest alergikiem , czyli zna się

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny