lekarz Małgorzata Łaszczyk-Kula

Nie wiem kto pisze te komentarze powyżej, ale moje zdanie jest całkowicie odmienne. Dziecko trafiło do szpitala ponieważ Pani Doktor nie przywiązała najmniejszej wagi do tego co mówiłam jej o dziecku o objawach i zachowaniu, i okazało się że zaszczepiła je podczas infekcji bo "było zdrowe", a ja głupia jej uwierzyłam! na dodatek kiedy zadzwoniłam do niej aby poradzić się co robić, nie poczuwała się do tego aby pomóc, pierwsze co usłyszałam po odebraniu telefonu, to kto do mnie dzwoni o tej godzinie! Dodam ze to nie byla godzina wieczorna a nie nocna, po tym zajściu mam zdanie o tej osobie, że nie ma w sobie za grosz empatii,ani w stosunku do dzieci ani do rodziców, zupełnie nie przejęła się stanem mojego dziecka, bardzo się zawiodłam, radzę uważać.

Bardzo miła, kompetentna, wyrozumiała Pani Doktor. Szuka przyczyny choroby, zwraca uwagę na zalecenia z poradni specjalistycznych (nie należy do grupy zapyziałych lekarzy, którzy "wiedzą lepiej"). Słucha, udziela mądrych porad, nie wpada w rozdrażnienie na widok płaczacego malucha. Nie irytuje się gdy matka zadaje pytania, albo opowiada o przebiegu infekcji. Poprostu bardzo dobry, mądry lekarz. Co najważniejsze - dziecko to czuje. Polecam!

Zdecydowanie na TAK, kompetentna, miła, uprzejma. Od lat cała trójka moich dzieci leczona jest przez panią Doktor.

Wspaniała, oddana pacjentom pani doktor!!! Zajmuje się pacjentami z wielką troską, dla każdego ma miłe słowo, oby takich lekarzy było więcej...

Pani doktor to niezwykle oddany lekarz, wspaniały człowiek!Poświeca sie całym sercem!!!Polecam!

Super lekarz! nie truje dzieci antybiotykami lekarz z powołania,prywatnie też przyjmuje i nie żeruje na pacjentach jak inni ma bardzo przyzwoite stawki

Super lekarz!
nie truje dzieci antybiotykami
lekarz z powołania,prywatnie też przyjmuje i nie żeruje na pacjentach jak inni
ma bardzo przyzwoite stawki

polecam tego leakrza ponieważ faktycznie stara się pomóc, a antybiotyk stosuje już jako ostateczność,bardzo miła i kompetentna osoba

Pani Doktor zawsze potrafiła mnie szybko i skutecznie wyleczyc.

Pani Doktor zawsze potrafiła mnie szybko i skutecznie wyleczyc.

hmmmm ostatnio trochu Pani doktor brakuje cierpiwosci,ale w sumie sie nie dziwie,jak codziennie pracuje długo po godzinach,a wiele rodziców biegnie z katarem u malucha do badania;)

Pani doktor przyjmuje tez prywatnie,koszt wizyty 30 zł najbardziej mi sie u niej podoba to,ze jest zdecydowanym przeciwnikiem wypisywania antybiotyków "na kazdą chorobe" antybiotyki to ostatecznosc. ogólnie polecam:)

Pani doktor przyjmuje tez prywatnie,koszt wizyty 30 zł
ogólnie polecam:)