lekarzMałgorzata Lewicka

Psychiatra

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.1512345
12 opinii

• 5

Jeśli masz problemy natury emocjonalnej, zgłoś się do Pani Doktor Małgorzaty Lewickiej. Korzystałam z pomocy Pani Doktor.Pomogła mi wyjść na prostą. Rzeczowa, cierpliwa, empatyczna.Wielkie dzięki.Serdecznie pozdrawiam. L.K.

• 1

tania wizyta tania porada stara pizda prawie mnie do samobojstwo doprowadziła po lekach a na to ze powiedziałem ze czuje sie co raz to gorzej zwiekszała mi dawki.a na wizycie powiedziała tak "brac tabletki i nie marudzic a jak nie to Cie posadze w szpitalu "uwazajcie na ta sra kurwe!!!

• 5

Witam, przestawałam sobie radzić, było ciężko, coraz gorzej. Poszłam do tej Pani doktor bo mi poleciła koleżanka. Wysłuchała mnie. Powiedziała żeby brać jakieś pastylki. Nie wierzyłam że pomogą ale brałam. Dziś jest dobrze, wróciła radość, radzę sobie a od ponad roku leki nie są mi potrzebne!!! Dziękuję i pozdrawiam Agnieszka

• 1

Zdecydowanie nie polecam, Pani doktor przyjmuje pacjentów chłodno i traktuje jak karę za grzechy, być może jest dobrym psychiatrą ale według mojej oceny nie umie odpowiednio podejść do pacjenta. Lekarz psychiatra powinien być ciepły, być może byłaby taka na prywatnej wizycie... Po rozmowach z innymi jej pacjentami wiem, że nie jestem w swojej ocenie jedyny.

• 5

witam, dopadła mnie nieznośna depresja. wybrałam Panią doktor według ocen właśnie na tym portalu. niezwykle ciepłe przyjęcie tak ważne przy tego typu problemie. zaskoczył mnie silny uścisk dłoni przy przywitaniu. w ten sam sposób Pani doktor żegna swoich pacjentów. dla mnie to niecodzienne zachowanie w gabinecie lekarskim. w mojej ocenie Pani doktor jest rewelacyjna - ciepły, troskliwy człowiek, który się nie spieszy, wysłuchuje, pomaga i doradza. pozostaje w stałym kontakcie pod telefonem komórkowym w razie "niespodzianek". dokładnie w ten sposób wyobrażałam sobie wizytę u psychiatry. leki po ok. 1,5 tygodnia zaczęły przynosić ulgę.ceny według porównań są niezwykle umiarkowane. jeżeli potrzebujecie specjalistycznej pomocy gorąco polecam. pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia.

• 5

Pani doktor bardzo dobre ma podejście do pacjenta, jest skuteczna w swoim działaniu, już wiele mi pomogła i skutecznie wyleczyła, zdecydowanie polecam!

• 5

Bardzo zrównoważona i budząca zaufanie pacjenta. Pomogła bliskiej mi osobie. Poleciłam znajomym szukającym pomocy psychiatry - osoby te były zadowolone z prowadzonego leczenia. Cierpliwa i ciepła w stosunku do pacjętów. Poleceam

• 5

pani doktor jest bardzo uprzejma, profesjonalnie podchodzi do problemu; nie mam zastrzeżeń co do metod leczenia ani środków farmakologicznych przepisywanych przez tą panią. dzięki jej leczeniu człowiek potrafi normalnie funkcjonować na co dzień . Poleciłabym ta panią każdej osobie potrzebującej fachowej pomocy.

• 5

Pani doktor Lewicka jest bardzo uprzejmym, spokojnym, opanowanym i kompetentnym lekarzem. Wcześniej byłam pacjentką dwóch innych lekarzy tej dziedziny, ale ich podejście do pacjenta w żaden sposób nie da się porównać z wizytami u pani Lewickiej. Polecam każdemu, kto ma problemy i szuka pomocy. Beata

• 5

Moja opinia jest całkowicie odmienna. Zaordynowane przez panią doktor leczenie przyniosło oczekiwane rezultaty. Poleciłam już zarówno w rodzinie (moje skłoności do depresji najprawdopodobniej odziedziczyłam), jak i znajomej - i też są zadowoleni. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka kultura osobista i szacunek dla pacjenta - tak rzadkie wśród lekarzy, nawet przyjmujących prywatnie!

• 1

Niepolecam , ma okeślone leki które stosuje schematycznie.

• 4

Bardzo miła pani doktor, ale w poważnych jednostkach corobowych nie polecam.

Gdzie przyjmuję

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat