Małgorzata Maj

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
15 opinii

Polecam! Bardzo sympatyczna, wyjaśniła wszystko co chciałem i potrzebowałem wiedzieć. Uprzejma, wesoła, pogodna osoba

Nie polecam olewajaca nie bardzo wiedząca o czym mówi jako pediatra po wynikach krwi nie potrafiąca zdiagnozować co dolega dziecku

Niesamowita lekarka jako jedyna pomogła mi w moich schorzeniach, jako jedyna je zdiagnozowała i wyleczyła. Wizyta trwa u niej 30 minut dokładnie wypytała się o cały przebieg dolegliwości . Dokładnie przyjrzała się wszystkiemu ,zleciła i skierowała na szczegółowe badania . Wypytała się o choroby w rodzinie. Taki lekarz to wielki skarb. podkreślam ze wizyta była w placówce publicznej i każdy pacjent który był przede mną w gabinecie spędził tam ponad 30 minut. Zawsze jest przemiła ,uśmiechnięta i nie męczy jej ogrom zadawanych pytań.

Polecam,bardzo miła i kompetentna Pani Doktor.

Niedostateczny stan wiedzy z zakresu diagnostyki znamion i profilaktyki czerniaka skóry u małych dzieci.

Znakomity lekarz,pomogła mnie i mojej mamie ,jest kompetentna,posiadaniesamowita wiedzę.Szczesciem dla mnie było to ze trafiłam do Pani doktor.

Bardzo dobra Pani dermatolog, dzięki niej po 2 miesiącach poradziłam sobie całkowicie z trądzikiem. Gorąco polecam.

Przesympatyczna, kompetentna pani doktor. POLECAM!!!

Bardzo bystra, kompetentna, miła i urodziwa Pani Doktor. Gdyby wszystkie lekarki takie były, polski sektor usług medycznych święciłby same triumfy w Europie, a pacjenci dokonywaliby masowo samookaleczeń, aby jak najwięcej czasu spędzić w towarzystwie uroczego personelu medycznego:-)))...

Mialem konkretne bąble i opuchlizne na twarzy. Nawracające co 1-2 tygodnie. Wygladalo jak zapalenie okostnej. Badania krwi, rentgen, stomatolog+rentgen zebów :i nic, nie wiadomo o co chodzi. I w koncu - poszedłem do tej kobitki. Nie zdążyłem się odezwać - a ona już się śmieje i wie co mi jest. Dostalem leki+zalecenia - problem zniknął :-) Polecam zdecydowanie. Mila,kompetentna :-)

Sympatyczna i życzliwa. Wydaje mi się, że kompetentna. Polecam.

Bardzo dobra, kompetentna i przesympatyczna specjalistka. Pani doktor bez problemu zdiagnozowała moją chorobę (inni specjaliści mieli z tym problemy) i dobrała odpowiednie leki. Dokładnie i cierpliwie wytłumaczyła mi cały proces leczenia. Dzięki doktor Maj pokonałam problemy dermatologiczne i alergiczne. Polecam każdemu.

Świetna lekarka, zawsze uśmiechnięta, bardzo miła, naprawdę warto polecenia!

Bardzo dobry lekarz.Miła i sympatyczna polecam ją każdemu.

swietny lekarz pomogl mi dwa lata temu w szpitalu MSWIA w Warszawie i do tej pory czyli do maja 2009 roku jest wszystko ok.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny