Małgorzata Marciniak

Logopeda

Super Pani logopeda. Jestem bardzo zadowolona po zajęciach. Pani jest bardzo miła i życzliwa. Najlepsza osoba jaką spotkałam.

świetne podejście do małego pacjenta ,rzetelna ocena,dobrze prowadzone ćwiczenia,bardzo szybkie efekty współpracy.Gorąco polecam.

Pani Logopeda Małgorzata Marciniak jest osobą obdarzoną ogromną wiedzą w tej specjalizacji. Jest osobą niezwykle miłą,życzliwą. Świetnie stawia diagnozy i umiejętnie prowadzi terapię. Bardzo dobrze nawiązuje kontakt z dziećmi, potrafi do nich podejść.Jestem wdzięczna za okazaną pomoc i ciepło, które emanuje z naszej Pani Logopedy.

LEKARZ BARDZO ZAANGAŻOWANY W PROBLEMY ZDROWOTNE PACJENTA

LEKARZ BARDZO ZAANGAŻOWANY W PROBLEMY ZDROWOTNE PACJENTA

Uczestniczylem w terepi prowadzonej przez pania Malgorzate Marciniak.Bardzo jestem zadowolony lepiej mowie,to nie jest latwe wyrazic to wszystko co sie czuje po terapi.

Witam Wszystkich Gorąco polecal Pania Małgorzatę Marciniak,nie spotkałam do tej pory takiej specjalistki w swojej dziedzinie, rzetelnie i bardzo sumiennie podchodzi do swoich obowiązków...wytłumaczy "czasami jak chłopowi na miedzi", sami Państwo wiedzcie, że czasami nie zawsze My rodzice wiemy jak radzić sobie z danymi problemami... Zachęcam Wszystkich nie tylko co mają problem z "r"...

Witam Wszystkich
Zachęcam Wszystkich nie tylko co mają problem z "r"...