Małgorzata Nassalska

Laryngolog

2,9
2,9

Witam jak dla mnie Pani doktor nie powinna leczyć w moim przypadku choroby gdzie lecial mi cały czas katar i czułem sie chory badanie miałem przeprowadzone czy rozpoznaje zapach i czy uchu nie mam zatkanych. Pani doktor stwierdziła że jest przegroda nosowa krzywa i żebym dużo wody pił i areozole przepisane pełen profesjonalozm brawo.... Postanowiłem jechac do Chorzowa do kliniki po zrobionym usg zatok stwierdzono ropę i zapalenie w zaawansowanym stopniu a przegrona jest w normie i nie kwalifiluje się do operacji... Osobiście NIE POLECAM gdyby nie inny lekarz nie ...

Osobiście NIE POLECAM gdyby nie inny lekarz nie wiem jak by to się skonczylo
...

Witam! Ja osobiście jestem bardzo zadowolona. Po dwóch latach choroby uszu i złego leczenia dopiero Pani Dr. postawiła trafną diagnozę i jest już widoczna poprawa. Jej stosunek do pacjenta nie jej zbyt wylewny, ale chodzimy się w końcu tam leczyć a nie na towarzyskie pogawędki. Jest dobrym specjalistą, bardzo dokładnie bada i słucha wywiadu a miałam już z wieloma otolaryngologami do czynienia. Polecam

Uprzejma, dobry kontakt z pacjentem i szczegółowy wywiad. Badanie kompleksowe. Pani doktor zaleciła kontrolę pół roku.

Sprawny lekarz, który nie owija w bawełne, tylko troszczy się o zdrowie pacjenta. profesjonalistka

Nigdy w życiu nie byłam tak tragicznie potraktowana u lekarza, jak u tej pani!Już na progu krzyczy na pacjenta, traktując go jak intruza! Badanie gardła przeprowadza na siłę, nie zważając na prośby pacjenta, który cierpi na odruch wymiotny. Wrzeszczy, twierdząc, że uniemożliwiam jej badanie. Czułam się jak u kowala, a nie u specjalisty! Nigdy więcej nie pójdę do tej kobiety! Wszystkim serdecznie odradzam tego lekarza! Może przychodnia na Północy zastanowi się, kogo przyjmuje do pracy!

Lekarz z dużym doświadczeniem ,szybka diagnoza i prawidłowe leczenie.Polecam każdemu kto nie chce tracić czasu na niepotrzebne badania i przedłużanie choroby.

Tragiczne podejście do pacjenta, bagatelizuje sprawę, faszeruje antybiotykiem (który nie pomaga), nie słucha co się do niej mówi. Z tego co widzę ta babka nie ma odpowiedniej wiedzy, żeby zajmować się tą dziedziną medycyny. ODRADZAM !!!!!

Poświęciłam swój czas, aby utworzyć profil lekarza ze względu na fakt, iż jestem silnie zniesmaczona podejściem pani doktor do dzieci - jest arogancka, nieuprzejma, zamiast skupić się na badaniu, wywyższa się względem kilkuletniego dziecka, które odsuwa głowę od zimnego i nieprzyjemnego przedmiotu, które wkłada mu do ucha - gani i drwi tonem tak nieprzyjemnym, że dorosła osoba czuje się nieswojo. Naprawdę proszę pani - troszkę ludzkiego podejścia do pacjenta, zwłaszcza, jeżeli jest maluchem.