Małgorzata Pukal

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
19 opinii

LEKARZ Z POWOLANIA. KOMPETENTNA, DOKLADNA ,DOCIEKLIWA. POTRAFI POSWIECIC PACJENTOWI NAPRAWDE DUZO CZASU, NIE TRAKTUJAC GO JEDYNIE JAKO PRZYPADEK MEDYCZNY, ALE JAK CZLOWIEKA. WSPANIALY LEKARZ I FACHOWIEC.POLECAM.

Super lekarz!.Pani doktor bardzo dokładna.Życzę każdemu być pod jej opieką.

Lekarz z powołania.Bardzo kompetentna.Szkoda że przyimuje tylko dwa razy wtygodniu i musi pracować ponad siły .

Nie polecam! Nieprzyjemna i niekompetentna osoba!

lekarz z powołania,fachowiec w dziedzinie imunologi oraz reumatologi,mogę normalnie pracować i funkcjonować,a bylo bardzo ciężko.Cały czas poświęca się dla pacjentów,jednocześnie zagłębia się w przyczyny tych cholernych chorób,by móc jak najlepiej pomóc chorym.

Dziwią mnie bardzo dobre opinie o Pani doktor. Może moje odczucia są inne ponieważ miałam z nią kontakt w państwowym szpitalu. Arogancka, nieprzyjemna osoba wrogo nastawiona do pacjenta i jego rodziny. Nie wykazała chęci ani kompetencji by mi pomóc bardziej ją interesowało wykształcenie pacjenta i rodziny oraz koligacje rodzinne niż choroba i problem z jaki się do niej zwróciliśmy.

Nigdy w życiu żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu na badanie za pieniądze co Pani doktor na NFZ!Wizyta u tego lekarza trwa godzinę, Pani doktor badała mnie z lupą, każdy fragment ciała.Konkretny lekarz, uparty w dobrym znaczeniu tego słowa, służy pomocą, odbiera telefony od pacjentów. Medycyna to jej życie... Gorąco polecam i pozdrawiam Justyna z N.Sącza

Szczęście spotkac takiego lekarza. Dzieki Niej czuję się bardzo dobrze.

lekarz bardzo kompetentny, znający się na swim "fachu", potrafi doradzić jak postępować , aby choroba nie pogłębiała się

Świetny lekarz z tzw. powołania.Stawia szybkie i celne diagnozy, poświęca się pacjentom w 100 % (niezależnie od ich wieku, wykształcenia i statusu społecznego ), co miałam możność zaobserwować w takcie mojego pobytu w szpitalu. Czasami sprawia wrażenie mało uprzejmej i zniecierpliwionej , no i nigdy się nie uśmiecha ( 9 dni pobytu w szpitalu i ani jednego usmiechu do nikogo).Najważniejsze,że leczenie skuteczne i jestem zdrowa :). POLECEM

Historia mojej choroby jest długa, straciłem kilka lat na bezskuteczne lecząc się u innych reumatologów. Leczenie u Pani doktor to przyjemność - badanie, diagnoza i leczenie - dodam, że skuteczna. Zawdzięczam Pani Doktor powrót do zdrowia.

Lekarz z dużym doświadczeniem,konkretna,niezwykle dokładnie analizująca chorobę.Sympatyczna z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.

To najlepszy lekarz specjalista z jakim się spotkałem do tej pory. Kobieta wie co robi i robi to wyjątkowo skrupulatnie i rzeczowo a wiem, gdyż niedawno skończyłem leczenie w szpitalu gdzie trafiłem i dopóki nie zajęła się mną Pani doktor to ogólnie było cięzko i w zasadzie ledwo chodziłem. Bardzo sumienny lekarz, który działa niezwykle sprawnie oraz szybko co czasem może omylnie być traktowane jako małe zainteresowanie pacjentem - ale zapewniam,iż to tylko złudzenie!

Bardzo dobry specjalista, rzeczowy, kompetentny, bardzo ludzki. Będąc pod opieką pani doktor wiem, że jestem w dobrych rękach.

ŚWIETNY FACHOWIEC I CHYBA JUŻ MAMY DIAGNOZĘ NA CHOROBĘ, KTÓREJ NIE WYKRYLI W SZPITALU. POLECAM !!!!!

Swietny lekarz polecam każdemu. Do mojej bardzo rzadkiej choroby podeszła kompleskowo , z pełnum zaangażowamiem

Lekarz z powołania, bardzo dobry fachowiec. Poświęca dużo czasu pacjentom, godna zaufania. Zawdzięczam Pani dr powrót do zdrowia. Pani Doktor-bardzo dziękuję.

Doskonaly specjalista, wyrozumialy i pomocny w każdej sytuacji.

Pani Dr Pukal jest lekarzem z powołania. Kompetentna, otwarta na drugiego człowieka i jego problemy. Oby jak najwięcej było tak oddanych lekarzy w naszych przychodniach i szpitalach.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny