dr n. med. Małgorzata Rucińska

Internista, Hematolog

Jeździłem z ojcem do Pani Doktor przez 7 lat. Zawsze mogliśmy liczyć na życzliwe przyjęcie i fachową diagnozę. Dziękuję Pani Doktor i polecam jako lekarza Jacek G.

Dziękuję Pani Doktor i polecam jako lekarza
Jacek G.

Z całą przyjemnością wystawię Pani doktor same 5 ;) A konkrety: przysłowiowy telefon z ulicy w sobotni poranek długiego weekendu i co za niespodzianka Pan doktor osobiście odbiera, ma czas żeby telefonicznie poinstruować, umówić dać nadzieję dla porównania lekarz pierwszego kontaktu nie udostępnia swojego prywatnego numeru bo nie życzy sobie telefonów w wolną sobotę. Wizyta w przychodni i poświęcone 55 minut, natychmiastowa diagnoza, leczenie i wyczerpujące odpowiedzi na nasze pytania. Miałyśmy z mamą poczucie, że Pani doktor Rucińska poza swoją niewątpliwą fachowością i rzetelnością jest przede wszystkim uczciwym i dobrym człowiekiem!!! Oby jeśli w ogóle lekarze na naszej drodze, to tylko tacy jak doktor Rucińska, tego sobie i Wam wszystkim życzę.

Pani dr. Rucińska jest z całą pewnością bardzo kompetentnym lekarzem. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Parę lat temu byłam jej pacjentką na Klinice Uniwersyteckiej( potem przejął mnie inny lekarz). Pamiętam, że przez ponad rok nie zgadzałam się na pobranie szpiku, bo panicznie bałam się tego badania. W końcu Pani doktor zaproponowała, że przed badaniem poda mi dożylnie leki usypiające stosowane przed zabiegami operacyjnymi. Dzięki temu badanie przeszłam bez strachu i bez bólu. Tak więc dowodzi to tego, że Pani dr. każdego pacjenta stara się zrozumieć i jest bardzo cierpliwa;) W końcu doprowadzono u mnie do całkowitej remisji choroby. Niedawno byłam u niej prywatnie ze względu na to,że zaszłam w ciążę i badania zaczęły się pogarszać.Wizyta trwała godzinę, Pani dr. wszystko spokojnie mi wytłumaczyła, odpowiedziała na wszystkie pytania i skierowała do siebie powtórnie na Klinikę. Bardzo polecam tego lekarza!

Jestem zadowolona z wizyty. Mój ojciec został dokładnie zbadany, mogłam wypytac sie o wszystko. Okazalo sie ze ma bialaczke lifatyczna. Poczatkowo cala rodzina byla przerazona. Okazalo sie jednak, ze na razie Tatuś ni potrzebuje zandych lekow. Pani doktor wszystko nam wytlumaczyla i umowila nastepna wizyte na 3 miesiace w Klinice. BJ.

Witam, nie polecam tej lekarki nikomu, a nawet powiem-trzymajcie sie od niej z daleka!! Moja mama le3czyła sie u niej 8 lat, choroba była rózna- raz stan był stabilniejszy-raz gorszy, pani doktor dawała leki z NIEUZASADNIONYM UŻYCIEM!! W ten sposób trwale uszkodziła szpik i zostawiła mamę sma sobie!! Wtedy wysyłała ją od jednego do drugiego ot tak sobie, w tym czasie wyniki sie pogarszały, niestety wszyscy załamywali rece i pytali co ta doktorka wyczynia?? Kiedy mama pojechała do niej bo wyniki były juz okropnie Anna Słowińska Vox iuris Doradztwo Prawne ...

Vox iuris Doradztwo Prawne to zapyta ła mamę- a poani po co przyjechała??? Dodam, za każdym razem brała koperte z kasą, bez tego sie nie obeszło! Zostawiła mamę i jeszcze innych pacjentów w takim stanie na lodzie, terz nie wiemy co bedzie, bo stan mamy jest bardzo zły. Ale napewno nie zostawimy tego, bedziemy dochodzic praw w sadzie o odszkodowanie poniewaz teraz mama ma trwały uszczerbek na zdrowiu. Trzymajcie sie od niej z daleka!

Jedna wizyta prywatna, następne bezpłatne w szpitalu.Wreszcie ktoś zlecił szczegółowe badania.Polecam Panią Doktor

Rzeczowa i konkretna, tłumaczy i nie wymądrza się.

Rzeczowa i konkretna, tłumaczy i nie wymądrza się.

Przemiła Pani Doktor. Mnóstwo dobrego można o Niej powiedzieć. Konkretna. poświęca pacjentowi dużo czasu. Jest lekarzem z powołania. FIGARO

polecam tę Panią Doktor naprawdę wie co robi i jako jedna z nieliczcznych jest naparwdę uprzejma i wyrozumiała

Bardzo dobry lekarz, prawdziwy lekarz z powołaniem. Brak mi tak naprawdę słów aby określić jaki to wspaniały lekarz.Bardzo miła kompetentna, można porozmawiać z Panią doktor na tematy zdrowotne jak z przyjacielem. Z przyjemnością wystawię Pani doktor najwyższą notę za profesjonalizm. pacjent!!!