dr Małgorzata Szeszko

Endokrynolog

3,6

Beata

22.07.2015

Miłe zaskoczenie na pierwszej wizycie. Wreszcie poczułam coś czego nie czułam u innych lekarzy. A mianowicie, że Pani doktor leczy mnie a nie moje wyniki. Pani doktor poświęciła mi dużo czasu i nie zbagatelizowała żadnych dolegliwości.

marta

25.02.2016

Byłą to pierwsza wizyta i przebiegła skandalicznie. Endokrynolog nie chciał wytłumaczyć na czym polega parametr ft4 ("nie będę Pani uczyłą medycyny"), kilkukrotnie mnie obraził ("proszę nie używać do mnie słowa "zerkać", pani jest niewychowana czy co? - kontekście mojego pytania "czy mogłaby Pani jeszcze zerknąć na wynik glukozy"), a także Pani krzyknęła, że nie wiem jaka jest różnica między niedoczynnością, a nadczynnością, a pierwsze wyniki mam z 2012, więc "już dawno poprzedni lekarz mnie powinien uświadomić". Brak słów.

grażyna

01.03.2016

Kolejna wizyta i kolejny zawód. Skandaliczne zachowanie lekarza to mało. Pomimo kolejnej wizyty (było ich już 4 lub 5) nie ma poprawy. Na moje zapytanie o konsekwencje mojej choroby, o wyjaśnienie mi braku pozytywnych wyników, o rozwianie moich wątpliwości p. dr wpadła w furię. Zaczęła krzyczeć i przypominać mi, że nie ma zamiaru tłumaczyć bo żeby to zrozumieć to ona musiała się uczyć przez 6 lat! A najgorsze było to, że w taki stan wprawiła ją kartka, która źle została przypięta przez pracownicę w rejestracji. Wyładowała się na mnie. Rada dla p.dr "należy brać leki na uspokojenie albo zmienić zawód". Myślę, że gdyby brała za wizytę kaskę to nie dostawałaby furii.

Małgorzata

24.04.2014

Najlepsza na świecie. Pomogła mi wyjść z ciężkiego stanu. Moje TSH było na poziomie 386. Dziś mam odpowiednio dobrane leki i czuję się o wiele lepiej:)polecam!!!

Anonim

08.08.2013

Kompetentna, uprzejma, chętnie odpowiada na pytania dot.choroby, wyjaśnia wszystko szczegółowo, dopytuje o dodatkowe/ewentualne dolegliwości i choroby. Lekarz naprawdę godny polecenia

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Warszawa"?

CENTRUM MEDYCZNE CHAR-MED
Ul.Puławska 120/124