dr

place 11

52,229675621,0122287

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.35
5 opinii

Najlepsza na świecie. Pomogła mi wyjść z ciężkiego stanu. Moje TSH było na poziomie 386. Dziś mam odpowiednio dobrane leki i czuję się o wiele lepiej:)polecam!!!

Kompetentna, uprzejma, chętnie odpowiada na pytania dot.choroby, wyjaśnia wszystko szczegółowo, dopytuje o dodatkowe/ewentualne dolegliwości i choroby. Lekarz naprawdę godny polecenia

Rozczarowalam sie przy pierwszej wizycie.Zero usmiechu, mylenie sie w Rozczarowalam sie juz na pierwszej wizycie.Dr.byla rozkojarzona i niemila. Jakie mozna Miec pretensje do pacjenta na pierwszej wizycie..? Ze nie ma ktos badan z przed 30 lat choroby ...? A kto ma? Bez wzgledu na jej kompetencje zmienie lekarza. r

Pani Doktor SUPER!! Chodzę do niej już prawie 6 lat i jestem bardzo zadowolona, uprzejma, usmiechnięta odpowiada na wszystkie pytania a przede wszystkim kompetentna. Polecam wszystkim!!

Wspaniała lekarka :-) tylko jest jedno "ale" zapisanie się na wizytę w ramach NFZ jest prawdziwym cudem! Dowiedziałam się, że przyjmuje prywatnie więc z pewnością podążę za Nią - mimo kosztów!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny