dr

place 11

52,229675621,0122287

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
3.8/5
Średnia:
3.65
8 opinii

Kolejna wizyta i kolejny zawód. Skandaliczne zachowanie lekarza to mało. Pomimo kolejnej wizyty (było ich już 4 lub 5) nie ma poprawy. Na moje zapytanie o konsekwencje mojej choroby, o wyjaśnienie mi braku pozytywnych wyników, o rozwianie moich wątpliwości p. dr wpadła w furię. Zaczęła krzyczeć i przypominać mi, że nie ma zamiaru tłumaczyć bo żeby to zrozumieć to ona musiała się uczyć przez 6 lat! A najgorsze było to, że w taki stan wprawiła ją kartka, która źle została przypięta przez pracownicę w rejestracji. Wyładowała się na mnie. Rada dla p.dr "należy brać leki na uspokojenie albo zmienić zawód". Myślę, że gdyby brała za wizytę kaskę to nie dostawałaby furii.

Byłą to pierwsza wizyta i przebiegła skandalicznie. Endokrynolog nie chciał wytłumaczyć na czym polega parametr ft4 ("nie będę Pani uczyłą medycyny"), kilkukrotnie mnie obraził ("proszę nie używać do mnie słowa "zerkać", pani jest niewychowana czy co? - kontekście mojego pytania "czy mogłaby Pani jeszcze zerknąć na wynik glukozy"), a także Pani krzyknęła, że nie wiem jaka jest różnica między niedoczynnością, a nadczynnością, a pierwsze wyniki mam z 2012, więc "już dawno poprzedni lekarz mnie powinien uświadomić". Brak słów.

Miłe zaskoczenie na pierwszej wizycie. Wreszcie poczułam coś czego nie czułam u innych lekarzy. A mianowicie, że Pani doktor leczy mnie a nie moje wyniki. Pani doktor poświęciła mi dużo czasu i nie zbagatelizowała żadnych dolegliwości.

Najlepsza na świecie. Pomogła mi wyjść z ciężkiego stanu. Moje TSH było na poziomie 386. Dziś mam odpowiednio dobrane leki i czuję się o wiele lepiej:)polecam!!!

Kompetentna, uprzejma, chętnie odpowiada na pytania dot.choroby, wyjaśnia wszystko szczegółowo, dopytuje o dodatkowe/ewentualne dolegliwości i choroby. Lekarz naprawdę godny polecenia

Rozczarowalam sie przy pierwszej wizycie.Zero usmiechu, mylenie sie w Rozczarowalam sie juz na pierwszej wizycie.Dr.byla rozkojarzona i niemila. Jakie mozna Miec pretensje do pacjenta na pierwszej wizycie..? Ze nie ma ktos badan z przed 30 lat choroby ...? A kto ma? Bez wzgledu na jej kompetencje zmienie lekarza. r

Pani Doktor SUPER!! Chodzę do niej już prawie 6 lat i jestem bardzo zadowolona, uprzejma, usmiechnięta odpowiada na wszystkie pytania a przede wszystkim kompetentna. Polecam wszystkim!!

Wspaniała lekarka :-) tylko jest jedno "ale" zapisanie się na wizytę w ramach NFZ jest prawdziwym cudem! Dowiedziałam się, że przyjmuje prywatnie więc z pewnością podążę za Nią - mimo kosztów!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny