Małgorzata Walentowicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Opinii5

12.10.2012

Pani doktor prowadziła moje obie ciąże i jestem bardzo zadowolona - poleciłam już kilku znajomym. Konkretna, rzeczowa, przy tym miła i uprzejma. Była przy moim pierwszym porodzie - drugi już za kilka dni... mam nadzieję, że również tak się uda, że będzie:)

21.02.2012

Nigdy w życiu nie spotkałam tak dobrego lekarza z powołania, w pełni poświęcona w swoim zawodzie. Bardzo kompetentna, miła uprzejme. Młoda osoba a tak wspaniale ponosi na duchu i odpowiada na wszystkie pytania...Zawsze wysłycha, porozmawia. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentkom. Można z nia porozmawiać absolutnie o wszystkim. I w porównaniu do innych ginekoloków w leczeniu prywatnym wizyta jest naprawdę za niewielki koszt. Każdej kobiecie życzę takiego wspaniałego GINEKOLOGA :) Żadko spotyka się takich ludzi.

13.07.2011

Życzyłabym sobie i Państwu samych takich wspaniałych lekarzy. Naprawdę, Pani doktor godna polecenia.

02.12.2010

rewelacja, oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów,polecam

rewelacja, oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów,polecam

08.06.2010

jak dla mnie najlepsze ginekolog z jaka mialam doczynienia. kompetentna, poswieca bardzo duzo czasu pacjentce. co mnie zdziwilo bardzo dobrze pamieta swoje pacjentki. nie ma co za duzo pisac po prostu POLECAM POLECAM POLECAM !!!!!1

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Toruń"?

Fałata 92c lok. 44

Dariusz Łukasiewicz