Małgorzata Walentowicz

Toruń
53,013790218,5984437walentowiczm@cm.umk.pl

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
5 opinii

Pani doktor prowadziła moje obie ciąże i jestem bardzo zadowolona - poleciłam już kilku znajomym. Konkretna, rzeczowa, przy tym miła i uprzejma. Była przy moim pierwszym porodzie - drugi już za kilka dni... mam nadzieję, że również tak się uda, że będzie:)

Nigdy w życiu nie spotkałam tak dobrego lekarza z powołania, w pełni poświęcona w swoim zawodzie. Bardzo kompetentna, miła uprzejme. Młoda osoba a tak wspaniale ponosi na duchu i odpowiada na wszystkie pytania...Zawsze wysłycha, porozmawia. Poświęca bardzo dużo czasu pacjentkom. Można z nia porozmawiać absolutnie o wszystkim. I w porównaniu do innych ginekoloków w leczeniu prywatnym wizyta jest naprawdę za niewielki koszt. Każdej kobiecie życzę takiego wspaniałego GINEKOLOGA :) Żadko spotyka się takich ludzi.

Życzyłabym sobie i Państwu samych takich wspaniałych lekarzy. Naprawdę, Pani doktor godna polecenia.

rewelacja, oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjentów,polecam

jak dla mnie najlepsze ginekolog z jaka mialam doczynienia. kompetentna, poswieca bardzo duzo czasu pacjentce. co mnie zdziwilo bardzo dobrze pamieta swoje pacjentki. nie ma co za duzo pisac po prostu POLECAM POLECAM POLECAM !!!!!1

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny