lek. med.

52,280749121,0806263(022) 744 31 50
sekretariat_nzoz@przychodniazacisze.pl

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
13 opinii

Przepraszam Doktora Marcina Feligę za dokonany wpis w dniu 20.03.2012. Anna Grabna.

bardzo inteligentny człowiek. nad wyraz życzliwy dla pacjentów i kompetentny lekarz. bez zarzutu. polecam!

Jest to lekarz który leczy a nie opowiada i nie obiecuje rzeczy niemożliwych .Bardzo polecam.Jego postawa wobec pacjenta przywraca wiarę w nasza służbę zdrowia.Szczesliwa pacjentka

Pan doktor zlekceważył u mnie objawy zakrzepicy. Potraktował mnie zupełnie nie profesjonalnie stwierdzając, że jestem za młoda na wizyty u niego i, że proponuje wyleczyć się z bólu łydek u psychiatry... Po zrobieniu usg okazało się, że mam zakrzepicę. Nie poszłam już drugi raz na wizytę, bo koszt 90 zł za 2 min lekceważenie i obrażanie mnie to za dużo...

Bardzo dobry fachowiec!!!!!!Polecam z całą odpowiedzialnością po zabiegu ok.2-mcy czuję się bardzo dobrze,znam kilka osób których operował i potwierdzą tak samo. Polecam z czystym sumieniem dr.Feligę

To prawda Dr.Feliga to specyficzny lekarz. Krótko ale i wyczerpująco objaśnił co mnie czeka i tak było. Całość zabiegu z rejestracją, anestezjologiem i wyjściem o własnych siłach ze szpitala w Sokołowie Podlaskim to 3 godziny.8.20 - 11.15. Najważniejsze, pełny dostęp telefoniczny do lekarza, no i ta szybka metoda ze znieczuleniem dożylnym (żadne szpile w kręgosłup, żadnych pampersów). Kolega miał mniejszego żylaka, a leżał 2 dni. Polecam lekarza gorąco.

Jestem świeżo po zabiegu. Takiego lekarza polecam wszystkim z problemem żylakowym. Słuzba zdrowia jeszcze nie umarła jak są jeszcze tacy lekarze.

Dr Feliga robił mi operację żylaków w 01.2012; operacja przebiegła bez komplikacji; potem pojawiły się krwiaki, które były spowodowane przesunięciem bandaża; Dr za każdym razem znalazł dla mnie czas jak dzwoniłam, aby ze mną porozmawiać, jak również dodatkowo mnie skonsultować; może w zachowaniu jest specyficzny (bo takie miałam wrażenie po pierwszym kontakcie) i sprawia wrażenie że jest w ciągłym niedoczasie, ale znam innych specjalistów z dużo większym stażem, którzy dr Felidze nie dorastają do pięt - mam na myśli profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Ja oddam się ponownie w ręce dr Feligi, jeśli będzie taka potrzeba. POLECAM. A jego specyfika jest do zaakceptowania :)

Szkoda czasu i pieniędzy,brak słów.Nie polecam.

Miły, sympatyczny, kompetentny lekarz. Godny polecenia.Oby takich było jak najwięcej.

Bardzo dobry lekarz. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam!

świetny specjalista, bardzo zdolny chirurg. Jestem zadowolona z jego leczenia i znam wiele osób , którym bardzo pomógł.

nie polecilabym tego lekarza nikomu! byłam u niego ja i moja mama, obie mamy żylaki. moje wrażenie to takie, że jakby mógł, zdarłby ze mnie ubranie i leczył na coś innego! zwykły pies na baby! słyszałam jak kiedys z innym lekarzem obgadywali pacjentkę kóra wyszła przede mną z gabinetu - że stara, że ma cellulit i nie ogoliła nóg! tacy ludzie nie pwoinni byc lekarzami, co najwyzej wszczepiac implanty młodym dziewczynom!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny