lek. med.Marcin Feliga

52,280749121,0806263(022) 744 31 50
sekretariat_nzoz@przychodniazacisze.pl

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.0512345
13 opinii

• 5

Przepraszam Doktora Marcina Feligę za dokonany wpis w dniu 20.03.2012. Anna Grabna.

• 5

bardzo inteligentny człowiek. nad wyraz życzliwy dla pacjentów i kompetentny lekarz. bez zarzutu. polecam!

• 5

Jest to lekarz który leczy a nie opowiada i nie obiecuje rzeczy niemożliwych .Bardzo polecam.Jego postawa wobec pacjenta przywraca wiarę w nasza służbę zdrowia.Szczesliwa pacjentka

• 1

Pan doktor zlekceważył u mnie objawy zakrzepicy. Potraktował mnie zupełnie nie profesjonalnie stwierdzając, że jestem za młoda na wizyty u niego i, że proponuje wyleczyć się z bólu łydek u psychiatry... Po zrobieniu usg okazało się, że mam zakrzepicę. Nie poszłam już drugi raz na wizytę, bo koszt 90 zł za 2 min lekceważenie i obrażanie mnie to za dużo...

• 3
  • 5

Bardzo dobry fachowiec!!!!!!Polecam z całą odpowiedzialnością po zabiegu ok.2-mcy czuję się bardzo dobrze,znam kilka osób których operował i potwierdzą tak samo. Polecam z czystym sumieniem dr.Feligę

• 5

To prawda Dr.Feliga to specyficzny lekarz. Krótko ale i wyczerpująco objaśnił co mnie czeka i tak było. Całość zabiegu z rejestracją, anestezjologiem i wyjściem o własnych siłach ze szpitala w Sokołowie Podlaskim to 3 godziny.8.20 - 11.15. Najważniejsze, pełny dostęp telefoniczny do lekarza, no i ta szybka metoda ze znieczuleniem dożylnym (żadne szpile w kręgosłup, żadnych pampersów). Kolega miał mniejszego żylaka, a leżał 2 dni. Polecam lekarza gorąco.

• 5

Jestem świeżo po zabiegu. Takiego lekarza polecam wszystkim z problemem żylakowym. Słuzba zdrowia jeszcze nie umarła jak są jeszcze tacy lekarze.

• 5

Dr Feliga robił mi operację żylaków w 01.2012; operacja przebiegła bez komplikacji; potem pojawiły się krwiaki, które były spowodowane przesunięciem bandaża; Dr za każdym razem znalazł dla mnie czas jak dzwoniłam, aby ze mną porozmawiać, jak również dodatkowo mnie skonsultować; może w zachowaniu jest specyficzny (bo takie miałam wrażenie po pierwszym kontakcie) i sprawia wrażenie że jest w ciągłym niedoczasie, ale znam innych specjalistów z dużo większym stażem, którzy dr Felidze nie dorastają do pięt - mam na myśli profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Ja oddam się ponownie w ręce dr Feligi, jeśli będzie taka potrzeba. POLECAM. A jego specyfika jest do zaakceptowania :)

• 1

Szkoda czasu i pieniędzy,brak słów.Nie polecam.

• 5

Miły, sympatyczny, kompetentny lekarz. Godny polecenia.Oby takich było jak najwięcej.

• 5

Bardzo dobry lekarz. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam!

• 5

świetny specjalista, bardzo zdolny chirurg. Jestem zadowolona z jego leczenia i znam wiele osób , którym bardzo pomógł.

• 3
  • 1

nie polecilabym tego lekarza nikomu! byłam u niego ja i moja mama, obie mamy żylaki. moje wrażenie to takie, że jakby mógł, zdarłby ze mnie ubranie i leczył na coś innego! zwykły pies na baby! słyszałam jak kiedys z innym lekarzem obgadywali pacjentkę kóra wyszła przede mną z gabinetu - że stara, że ma cellulit i nie ogoliła nóg! tacy ludzie nie pwoinni byc lekarzami, co najwyzej wszczepiac implanty młodym dziewczynom!!

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat