Marcin Michlewicz

Jaworzno
50,197494119,275016132/751-54-87

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.85
8 opinii

zdecydowanie polecam, bardzo miło i kokretnie

dziś byłam pierwszy raz i szczerze polecam tego lekarza naprawde pierwszy raz nie bolało ;)

bardzo polecam, pełen profesjonalizm, bardzo duża wiedza i nowoczesny sprzęt ;)

gorąco polecam tego lekarza. ma fantastyczne podejście do dzieci, bardzo sympatyczny i "dobrze robi" ząbki. moje dziecko zawsze pyta się kiedy przyjdziemy znowu do tego pana :)

Lekarz jest niesamowicie uprzejmy. Profesjonalnie i bardzo nowocześnie wyposażony gabinet. szczerze polecam.

Kilka razy byłem na fotelu u Pana Marcina Michlewicza i stwierdzam że to DOBRY STOMATOLOG. Ma dobre podejście do Dzieci i do Klientów nieco starszych. Minusem są ODLEGŁE TERMINY na które zapisuje Rejestracja oraz WYSOKIE CENY usług. Pomimo tych minusów POLECAM tego STOMATOLOGA a mam porównanie z innymi.

Jak najbardziej możemy polecić Pana Michlewicza. Przyjazny wystrój gabinetu i co najważniejsze życzliwość personelu, jak i jego kwalifikacje oraz doświadczenie w pracy z dziećmi.Syn dzięki doktorowi Michlewiczowi pokonał strach przed dentystą :) Miły sympatyczny życzliwy uśmiechnięty i przede wszystkim dysponujący wiedzą i bardzo dobrym sprzętem medycznym :)POLECAMY

Wybrałem się do Pana dr na podstawie opinii kolegi, któa była zdecydowanie pozytywna, i wpełni ją potwierdzam. Miałem do zrobienia 4 zęby, profesjonalnie zostałem potraktowany, stwierdziłem że przy takim podejściu mogę zdecydowanie polecić ten gabinet, ale żeby nie było tak różowo to mam jedno ale - terminy wizyty - zdecydowanie za długo trzeba czekać, ale pewnie dlatego że fachowa obsługa przyciąga.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny