Marcin Zeman

Beata

09.06.2016

Uszko mam po drobnej korekcie zdrowotnej jest super sprawne i zdrowe od 3,5 roku - i żyje, żyje, żyje i dziękuję:-) Lekarz godny polecenia na 100% !!!

Małgorzata

29.05.2016

Pan dr. Zeman jest lekarzem z powołania, kompetentny, życzliwy, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Działa szybko i w sposób przemyślany. Polecam w 100%.

Slawomir.B

25.02.2016

Jeden na milion lekarz.z powolania.polecam.milysympatyczny,bardzo kompetentny.Fachowiec w100%.................................................................

Katarzyna

08.12.2015

Już dawno nie spotkałam tak życzliwego i oddanego pacjentom lekarza a do tego profesjonalistę! Dziękuję

MartaL

02.07.2015

Kompetentny i rzeczowy lekarz, który potrafi słuchać i bez chwili zwłoki działa. Pan Doktor wie, że w onkologii nie ma czasu do stracenia - usunął mi znamię i pomógł pozbyć się ogromnego problemu. Takiego lekarza, z powołaniem, szczególnie do walki z rakiem życzę każdemu pacjentowi i szczerze polecam Pana Doktora. Serdecznie dziękuje. Marta L.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Gliwice"?

Centrum Onkologi

Agnieszka Czarniecka