lekarz Marek Czerski

3,2
3,5
2,8

31.05.2012

Lekarz Czerski zawiódł moje oczekiwania.

Lekarz Czerski zawiódł moje oczekiwania.

21.06.2012

Doprowadził do śmierci naszego tatę ,uszkodził wiele narządów podczas operacji doprowadzając do wielonarządowej infekcji i zgonu w męczarniach.jak chcesz się kogoś pozbyć zawieś go na wizytę do tego lekarza.

to tylko ja

09.07.2016

Potwierdzam opinię poniżej sprzed 6 lat. Wczoraj byłem u Pana Czerskiego na Witosa na kontroli po zabiegu, który miałem 2 dni wcześniej a wykonywał go młody lekarz niestety ze stresu nie znam nazwiska. Na początku w ogóle był zdziwiony co ja tu robię dwa dni po zabiegu u kontroli więc tłumacze, że dostałem takie skierowanie i tak jest na wypisie ze szpitala. Owszem na pierwszy rzut oka miły, do momentu, w którym nie zobaczył wypełnionego druku z danymi do zwolnienia L4. Po zabiegu dostałem 2 dni zwolnienia a na wypisie jasno napisane cytuję - "przez 3 tygodnie nie uprawiać wzmożonego wysiłku fizycznego oraz higiena miejsca operowanego po oddaniu moczu". Zaczął pokpiwać sobie, że mogę skakać i już w następny dzień po zabiegu powinienem iść do pracy. Na moja odpowiedź, że ja sam tego wypisu sobie nie napisałem tylko lekarz na miejscu i stosuję się do niego to jeszcze bardziej sie napuszył, że on ma 20 lat stażu w tym zawodzie a tamten lekarz jest tylko rezydentem itp ( widocznie operował mnie niedoświadczony lekarz ) nie dawał mi dojść do słowa kiedy spokojnie chciałem coś wytłumaczyć. Kiedy powiedziałem ,że pracuje na magazynie i podnoszę ciężkie przedmioty i paczki oraz nie jestem w stanie dbać o higienę tego miejsca w pracy chodząc w roboczych ogrodniczkach, spocony w kurzu praktycznie cały czas to tylko machnął ręką. Nie wyobrażam sobie przemywania tego miejsca oraz okładów z rumianku w toalecie zakładowej. W pewnym momencie kiedy weszła pielęgniarka "pan lekarz" chciał chyba podbudować sie i rzucił do pielęgniarki - "słyszała pani? Zwolnienie po wędzidełku! pfff!" pielęgniarka popatrzyła jak na przygłupa ja tez prychnąłem tak samo i popatrzyłem identycznie i chyba się speszyła. Potem na moje pytania o dalszą rehabilitację po zagojeniu odpowiadał na odczepnego tak jakbym pytał o coś oczywistego jak 2x2=4, zero jakiejkolwiek empatii, że dla kogoś nawet taki prosty zabieg jest przeżyciem i chce się dowiedzieć jak najwięcej aby uniknąć komplikacji i powikłań. Widocznie panu Czerskiemu wydaje się, że pacjenci są tam dla niego a nie on dla pacjentów. Na dodatek chyba nie poczuł co to praca i nie wyobraża sobie jak to się spocić i naginać 10 godzin fizycznie. Zupełnie nie polecam, opryskliwy, zachowuje się jakby łaskę robił, ironizuje i kpi sobie z czyjejś niewiedzy.

jurek

29.01.2016

Młody, ambitny, konkretny, uprzejmy ,świetny lekarz doskonale prowadzący pacjenta , zrozumiale wyjaśniający proces leczenia. Godny polecenia.

25.06.2013

Podjął się leczenia kamicy nerkowej, a na drugiej wizycie powiedział mi abym szedł do innego lekarza bo on nie ma czasu leczyć takich rzeczy.Wizyta trwała nie całe 2 min. Pewnie NFZ daje za to mało punktów.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Urolog Kluczbork"?

Kluczbork

Jacek Kaczmarek