dr n. med.Marek Hołoweńko

Ortopeda, Traumatolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.5512345
14 opinii

• 5

Diagnoza trafna, leczenie udane, miły Pan, niedrogo. Po roku chodzenia po lekarzach ortopedii wreszcie kompetencja. Dziękuję

• 5

Bardzo kompetentny i rzetelny lekarz o wielkiej wiedzy, dużym doświadczeniu i ogromnej kulturze osobistej.Cierpliwie tłumaczy problem zdrowotny i szuka najlepszej metody do jego rozwiązania. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile stan pacjenta tego wymaga. Polecam dr Marka z czystym sumieniem i przekonaniem, że kolejni pacjenci będą zadowoleni z prowadzonego przez Niego leczenia. Dziękując za opiekę życzę wszystkiego najlepszego. A. Perkowska

• 5

Wyjątkowy lekarz! Mało tego, że jest kompetentny to jeszcze mówi ludzkim głosem, co nie jest takie powszechne u lekarzy. Polecam!

• 5

Polecam, można odzyskać zaufanie do służby zdrowia. Cena wizyty nie jest niska, ale Pan Marek solidnie za tę cenę pracuje.

• 5

Jest to człowiek o nie samowitej kulturze zawodowej.Mówiąc inaczej,odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu.To co czytałam pozytywnego w wypowiedziach,z cała odpowiedzialnością potwierdzam.List niezadowolonego pana nie może wpłynać na całość oceny.Ja byłam, tak jak wiele pacjętów zaskoczona ,że jednak zdarzają się lekarz z powołania.Dziekuję Bogu za Doktora Marka Hołoweńko.Polecam każdemu potrzebującemu.

• 5

zdecydowanie polecam zdecydowanie polecam zdecydowanie polecam zdecydowanie polecam

• 1

To na prawdę "super portal". Każdego można zmieszać z błotem bez żadnych konsekwencji. Kto na takie coś pozwala. A może by tak sędziów oceniać albo prokuratorów w podobnym portalu. "RankingLekarz. pl" to jakaś pomyłka intelektu.

• 5

Jak najbardziej polecam, lekarz który wie jak zaradzic danemu schorzeniu a nie eksperymentuje. Zawsze miły i uprzejmy! Polecam!

• 4
  • 1

Ja, niestety, nie będę dobrze wspomniał dra Hołoweńko. Moim schorzeniem było uwięzienie nerwu łokciowego. Od Pana doktora podczas trzech wizyt na przestrzeni pól roku dowiedziałem się, na podstawie tylko i wyłącznie wywiadu, że przeciążyłem łokieć i pomóc może jedynie czas i zabiegi, dla przyspieszenia procesu regeneracji. Jak się potem dowiedziałem, wszystkie objawy, o których poinformowałem lekarza, wskazywały na problem z nerwem. Jakim cudem człowiek, legitymujący się tytułem doktora nauk medycznych, może błędnie zdiagnozować taki przypadek? Zamiast wysłać mnie na badanie USG, a następnie skierować na operację wyciągnął ode mnie pieniądze, a co najgorsze, zafundował mi uszczerbek na zdrowi - m.in. zanik mięśni ręki. Odradzam wszystkim korzystanie z usług tego lekarza, dla którego przewlekłe dolegliwości bólowe u pacjenta nie są niczym niepokojącym, ponieważ sam kiedyś upadł na nadgarstek i przez rok nie mógł zrobić pompki.:-)

• 5

Po wizycie wreszcie wiem co mi jest ( a byłam już u kilku lekarzy). Bardzo miła atmosfera badania i kompetencje lekarza. Polecam każdemu.

• 5

Niektórzy lekarze powinni mieć tak na wszelki wypadek zakaz wyjazdów do pracy za granicę. Dobra narodowe niech zostają u nas;D polecam oczywiście

• 5

Lekarz z powołania ,polecam................polecam .

• 5

To wyjątkowa osobowosc medyk 1 klasa konkretny i pomga dawać wiarę ze będzie lepiej a czasami jest tak żle że po wizycie świat jest piękniejszy a co ważne można zaufać co nie jest takie proste w chorobie dzieki p Marku A.S,

• 5

u tego lekarza była już część mojej rodziny, mnie samej polecono go na pogotowiu. trzeba się przygotować na długie siedzenie w gabinecie, bo ten lekarz poświęca max uwagi i czasu każdemu - a to także dłuższe czekanie w kolejce przed gabinetem, ale warto. A przy tym super nastawienie do leczenia, bardzo pozytywny człowiek - jak na lekarza to zadziwiające. JA trafilam z prostym złamaniem, więc trudno po tak prostej sprawie oceniać kompetencje chociaż wydaje mi się dobrym specjalistą, ale takie podbudowanie psychiczne bylo też bardzo pomocne. No i opinie osób w kolejce też podobne. JAk sie siedzi i czeka i pacjent [przede mną siedzi hmmm 40min to jest mocno denerwujące, ale potem jak ja też siedze 4omin, to wychodzę podbudowana i myslę że warto..czekać i sie irytowac kolejką;]

Gdzie przyjmuję

place 11

przychodnia "Działki Leśne"

gabinet 54
    Gdynia
    54,511590918,5481234602 578 797

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat