prof. dr hab. n. med. Marek Józwiak

Opinii18

15.02.2014

Ten lekarz wie co robi jak operował moją córkę nie powiem efekty są bardzo duże jestem bardzo zadowolona. Pełna profeska. POLECAM!!!!!!!!!

19.11.2012

Bardzo dobry sympatyczny lekarz. Świetny lekarz operujący ortopeda.

Bardzo dobry sympatyczny lekarz. Świetny lekarz operujący ortopeda.

12.11.2012

Byłem pacjentem prof. kilka lat temu, wykonano mi zabieg artrodezy nadgarstka lkg, ponieważ miałem silny przykurcz w nadgarstku. przed operacją nie potrafiłem niczego złapać samodzielnie-trzymałem cokolwiek o niewielkiej wadze po umieszczeniu przedmiotu w dłoni. Dzięki przeprowadzonej operacji odzyskałem ruch szczypcowy, potrafie złapać przedmioty do 10 k- ręka stała się o wiele bardziej funkcjonalna.
Polecam Profesora jest doskonałym lekarzem

03.10.2012

Polecam profesora w 100% jest lekarzem z wielkim sercem leczy naszą córkę juz od 6 lat i nie mogę powiedzieć złego słowa na niego . Jest pewny zawsze tego co robi , ma podejście do dzieci ,ma zawsze czas na rozmowę z rodzicami polecam !!!!

19.04.2012

nie polecam ,bardzo niemiły ,gdy zaczynaliśmy leczenie powiedział że dziecko na 100 procent będzie chodzić ,miał operację ,która się nieudała ,i za którą zapłaciliśmy 5 tysięcy złotych ,po dwoch latach wycofał się z tego co mówił dziecko nadal niemoże chodzic samodzielnie .jest to osoba bardzo wywyższająca się ,żadnych konkretów niepodaje .KATEGORYCZNIE NIE POLECAM.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda dziecięcy Poznań"?

Tomasz Trzeciak

SZPITAL KLINICZNY
28 CZERWCA
Ventriculus
u. Słowiańska 41
Leszno
ZPS "Ortopedia Poznańska" - ORTHOS Sp. z o.o.
28 Czerwca 1956r. nr 149
Stanley Centrum Medyczne