prof. dr hab. n. med.Marek Józwiak

Ortopeda dziecięcy

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.5512345
19 opinii

• 3
  • 5

Ten lekarz wie co robi jak operował moją córkę nie powiem efekty są bardzo duże jestem bardzo zadowolona. Pełna profeska. POLECAM!!!!!!!!!

• 5

Bardzo dobry sympatyczny lekarz. Świetny lekarz operujący ortopeda.

• 5

Byłem pacjentem prof. kilka lat temu, wykonano mi zabieg artrodezy nadgarstka lkg, ponieważ miałem silny przykurcz w nadgarstku. przed operacją nie potrafiłem niczego złapać samodzielnie-trzymałem cokolwiek o niewielkiej wadze po umieszczeniu przedmiotu w dłoni. Dzięki przeprowadzonej operacji odzyskałem ruch szczypcowy, potrafie złapać przedmioty do 10 k- ręka stała się o wiele bardziej funkcjonalna. Polecam Profesora jest doskonałym lekarzem

• 5

Polecam profesora w 100% jest lekarzem z wielkim sercem leczy naszą córkę juz od 6 lat i nie mogę powiedzieć złego słowa na niego . Jest pewny zawsze tego co robi , ma podejście do dzieci ,ma zawsze czas na rozmowę z rodzicami polecam !!!!

• 3
  • 1

nie polecam ,bardzo niemiły ,gdy zaczynaliśmy leczenie powiedział że dziecko na 100 procent będzie chodzić ,miał operację ,która się nieudała ,i za którą zapłaciliśmy 5 tysięcy złotych ,po dwoch latach wycofał się z tego co mówił dziecko nadal niemoże chodzic samodzielnie .jest to osoba bardzo wywyższająca się ,żadnych konkretów niepodaje .KATEGORYCZNIE NIE POLECAM.

• 5

Polecam z pełną świadomością prof.Jóźwiaka jako kompetentnego fachowca w swojej dziedzinie. Moja córka ma wadę wrodzoną rdzenia kręgowego i efektem był duży przykurcz lewej stopy. stopa szpotawo-końska porażenna. w tej chwili minął rok od operacji i stopa jest w świetnej kondycji. Przyjeżdżam do Poznania z nad morza,a to ponad 300km i nie żałuję,bo zaufanie do lekarza to podstawa.

• 4

Lekarz wysoko ustawiony w medycynie ortopedycznej, duże doświadczenie zawodowe.Leczył mojego synka w chorobie Perthesa na wyciągu pośrednim za obydwie kończyny dolne przez około 6 miesięcy, po czy stwierdził przykurcz przywodzicieli lewej nogi ( tej chorej) i jedyne jakie zaproponował leczenie to operacja nugotomii ( bądź neotomii) przywodzicieli. Nie zgodziłam się na operację; mój synek ma dopiero 4 lata, więc zakończył leczenie dziecka,ponieważ my rodzice nie chcemy z nim współpracoawć. Choroba ta nadal trwa, pan profesor nie zalecił ze swojej strony konkretnych ćwiczeń rehabilitacyjnych. Obecnie sama organizuję zajęcia rehabilitacyjne u wykwalifikowanych rehabilitantów.

• 5

Ten Lekarz jest naprawdę Ja nie ufam lekarzom a Pan Profesor jest jednym z tych lekarzy którym mogę ślepo położyć się na stół operacyjny. W rubryce o informowaniu pacjenta dałem 4 na 5 dlatego że dokońca nie wiem bo byłem jego pacjentem jako dziecko a jak wiadomo dziecku lekarz niewiele powie bo i tak nie zostanie zrozumianym. Panie profesorze jeśli pan to przeczyta, pragnę gorąco pozdrowić, Erwin. Nie podaję nazwiska ale myślę że wie Pan o kogo chodzi. Pozdrawiam Serdecznie.

• 5

Pamiętam jak mówiłam,że nie pozwolę nigdy zopreować mojej córki, po tym jak widziałam skutki operacji ortopedycznych na dzieciach z porażeniem mózgowym. Profesorowi oddałam moje dziecko pod nóż trzy razy. Dokładnie i z cierpliwością tłumaczył mi jaki zabieg chce wykonać, jakie efekty i w jaki sposób może uzyskać. Muszę podkreślić, że zdobył moje stuprocentowe zaufanie, a efekty były nawet lepsze niż się spodziewaliśmy. Lata rehabilitacji naszej córki nie były w stanie uzyskać takich efektów do jakich doszliśmy kompetentnym leczeniem i ćwiczeniami po operacjach. Profesor ma również bardzo dobry zespół współpracowników,a pobyt w Klinice Grunwaldzkiej choć bolesny daje poczucie, że pacjent otoczony jest profesjonalną, godną opieką.

• 5

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Wzbudza zaufanie od pierwszej chwili - czyli od momentu, jak badał nóżki mojego dziecka dzień po narodzinach. W odniesieniu do wcześniejszych opinii: trudno narzekać na małą ilość czasu poświęcaną pacjentom, wiedząc, jakie tłumy pacjentów czekają zawsze u niego w poczekalni. To fizycznie niemożliwe, żeby wszystkim poświęcał dużo czasu. Ważne, że poświęca go tyle, ile jemu jest potrzebne, żeby rozpoznać problem. Bardzo rozważny, staranny, sumienny, prawdziwy lekarz z powołania. Z całego serca polecam wszystkim - osobiście czuję dla niego wielką wdzięczność, jestem pełna uznania, szacunku oraz osobistej sympatii.

• 5

Jak najbardziej polecam tego lekarza. Jeden z najlepszych lekarzy w Polsce. GORĄCO POLECAM !

• 5

nie zgodzę się z tym ze profesor poświęca mało czasu pacjentom jak byłem po operacji przyjechał do mnie w niedziele i spytał jak się czuje a na dodatek powiedział pielęgniarką szczegółowe zalecenia na mój temat. Leczę się u Niego od 4 roku życia (teraz mam 18) podczas ostatnie wizyty szczegółowo wypytał mnie co robię i lubię to oraz dał mi wizytówkę do trenera wioślarstwa. To najlepszy specjalista w Polsce a nawet zaryzykuje stwierdzenie że w Europie.

• 5

Przyjeżdżają do niego ludzie z całej Polski. To on skierował mojego syna do fizjoterapełty, poznał się od razu. Dzieci się go nie boją, zawsze jest uśmiechnięty

• 5

Polecam wszystkim rodzicom tego specjalistę! Nie będę pisać,że jest miły itp. bo tak naprawdę to jest najmniej ważne. Ważne jest to, że zna się na swojej pracy i zrobi wszystko aby pomóc naszym dzieciom :) wierzcie mi warto!

• 5

Bardzo dobry lekarz,dzięki niemu moja córeczka chodzi. Niestety za mało czasu poświęca swoim pacjentom , jak torpeda.

• 5

Leczę się u tego lekarza już 10 lat. Jest jednym z niewielu profesjonalnych lekarzy w tym kraju.

• 5

polecam. Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Moja córka była nim zachwycona.

• 5

Nie znam lepszego odtopedy dziecięcego niż prof.Jóżwiak

• 5

Moim zdaniem prof. jest najlepszym ortopedą w wielkopolsce. Leczę się u niego już 11 lat dwa razy mnie operował i to dzięki niemu mogę normalnie chodzić. Polecam

Gdzie przyjmuję

52,389397416,919326261 649 05 55
    rejestracja@centrummedycznestanley.pl

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat