lekarz Marek Jurkojć

Opinii10

Kasia

24.10.2015

Rewelacyjne podejście do pacjenta. Przede wszystkim słucha i niczego nie bagatelizuje. Po zabiegu chirurgicznym wyszłam z gabinetu z uśmiechem na twarzy. Jeśli będę musiała ponownie trafić do chirurga to tylko do Pana Doktora :):):)

08.08.2012

Spotkaliśmy się 07.08.2012r (wczoraj). Z czerniakiem żyję ok. 10 lat, co jakiś czas wycinane są różne guzy. Na 22.08.2012r. mam kolejny zabieg, guz jest sporych rozmiarów. Pan Jurkojć obejrzał fachowo, polecił mi zrobić jeszcze prześwietlenie płuc, jamy brzusznej i węzłów (bardzo rozsądne podejście - ukł.oddechowy i pokarmowy przy czerniaku są często atakowane, również mózg, gałki oczne - to jeśli chodzi o narządy).
Jeśli to pan Jurkojć będzie wycinał mój guz, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. :) Inni chirurdzy szpitala przy ul. Strzałowskiej 22, w Szczecinie także wycinali moje guzy czerniaka i robili to doskonale, wręcz artystycznie, no i żyję :))) !!!

12.10.2011

troszkę mnie wystraszył, ale zabieg wykonał nad podziw sprawnie i bezboleśnie-usuwanie sporej /ponad cm/ plamy soczewicowatej na policzku trwało chyba mniej niż 10 min łącznie ze znieczuleniem i założeniem szwów.jest zbyt powściągliwy w udzielaniu informacji dotyczącej przedmiotowej sprawy, ale na pewno jest kompetentny.

25.08.2011

Byłam przez doktora operowana trzy razy i nie mam co do jego kwalifikacji i wiedzy medycznej żadnych zastrzeżeń.

14.05.2011

pierwszy raz byłam u tego lekarza 16 lat temu, teraz wracam, bo wiem, że to dobry fachowiec, kompetentny lekarz

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Szczecin"?

Wacław Żyłka

Pracownia Diagnostyki USG i Cytologicznej