dr n. med. Marek Kałła

Pulmonolog, Internista

Pan dr ostatnimi czasy bardzo się zmienił na niekorzyść, aż trudno uwierzyć co się stało z tym lekarzem? Niecierpliwy, opryskliwy, wulgarny. Nachodzą myśli o zmianie lekarza rodzinnego. A szkoda, ponieważ było jeszcze dwa lata temu tak jak powinno być !!!!!!!!!!!!!!!!! Czyżby andropauza???

Czyżby andropauza???

Dobry i uprzejmy fachowiec,świetnie tłumaczy istotę choroby.Polecam

Dobry i uprzejmy fachowiec,świetnie tłumaczy istotę choroby.Polecam

BARDZO DOBRY LEKARZ POSIADA DUŻĄ WIEDZĘ MEDYCZNĄ ZAWSZE WYSŁUCHA PACJENTA SŁUŻY RADĄ I DOŚWIADCZENIEM DO KAŻDEGO PODCHODZI INDYWIDUALNIE STARA SIĘ JAK NAJLEPIEJ POMÓC PACJENTOWI WARTO SIĘ U NIEGO LECZYĆ NIE PCHA ANTYBIOTYKÓW ANTYBIOTYK TO U NIEGO OSTATECZNOŚĆ JESTEM JEGO PACJENTKĄ JUŻ 12 LAT ORAZ MOJA RODZINA TEŻ POLECAM GORĄCO

mogę szczerze polecić , doktor o bardzo dużej wiedzy , kompetentny , jego diagnozy są przejrzyste i oparte na konkretach,od jakiegoś czasu mam do czynienia ze specjalistami do których jeżdże prywatnie do większych miast i powiem szczerze nic oni więcej nie oferują a czasem dużo mniej choć są specjalistami w danej dziedzinie .

duża wiedza poparta długoletnią praktyką

duża wiedza poparta długoletnią praktyką

przemiły lekarz, zna swoich pacjentów, dokładnie wszystko tłumaczy

przemiły lekarz, zna swoich pacjentów, dokładnie wszystko tłumaczy

Kiedyś rozpoznał u mnie zbicie kostki w dłoni, trochę go przy tym oszukiwałem, że nie boli bardzo. Teraz biegam ze źle zrośniętą kostką.

pierdzieli o swoim zyciu za kazdym razem co momentami jest denerwujace ale mozna niektore korzysc dla siebie wyciagnac z tych historyjek ;)

ten lekarz miewa swoje humorki, ale ogólnie jest o.k. zresztą w dzisiejszych czasach to chyba normalka, sypniesz grosza to od razu inna gadka.

Nie znam lepszego lekarza. Jest świetny.

Nie znam lepszego lekarza. Jest świetny.