Marek Kopera

Sosnowiec
50,296421319,13261150 32 294 51 77

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
4 opinie

Podziękowanie za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną, życzliwość, ciepłe słowa i nieustający uśmiech oraz danie mi szansy na powrót do normalnego funkcjonowania i przywrócenie wiary w lekarzy. W grudniu przeszłam operację tętniaka mózgu,mam klipsa.Lekarz dał mi drugie życie jestem mu bardzo wdzięczna..:)

Witam ;), w styczniu, miałam poważną operacje mózgu. Jestem bardzo wdzięczna doktorowi, ze tak szybko zostałam operowana. Zaklipsował mi 1 tętniaka tętnicy łączącej przedniej oraz tętniaka tętnicy środkowej mózgu. Operacja przebiegła bez komplikacji. Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarza. Pozdrawiam ;)

Pan doktor operował mojego męża ( tętniak mózgu).Po operacji poprosił mnie do gabinetu i wszystko wytłumaczył. Jestem mu wdzięczna za to że uratowała życie mojego męża ale także za to ,że mnie - wtedy bardzo przestraszonej- poświęcił dużo czasu a nie burknął coś w przelocie na korytarzu jak robi niestety większość lekarzy.Polecam go wszystkim którzy chcą byc potraktowani jak LUDZIE a nie kolejne przypadki. Dziękuje Panie Doktorze !

Wspaniały lekarz. Dzięki niemu żyję.Usunął mi guza mózgu-oponiaka.Leżałam w szpitalu od września i wyszłam teraz w grudniu gdyż wdały mi się różne komplikacje. Mając świadomość, że będę operowana przez lekarza, który ma same pozytywne opinie wśród pacjentów łatwiej było mi przeżyć ten okres.Udało się:) Dziękuję panie doktorze.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny