dr n. med.Marek Kopera

Neurochirurg

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
4 opinie

• 5

Podziękowanie za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną, życzliwość, ciepłe słowa i nieustający uśmiech oraz danie mi szansy na powrót do normalnego funkcjonowania i przywrócenie wiary w lekarzy. W grudniu przeszłam operację tętniaka mózgu,mam klipsa.Lekarz dał mi drugie życie jestem mu bardzo wdzięczna..:)

• 5

Witam ;), w styczniu, miałam poważną operacje mózgu. Jestem bardzo wdzięczna doktorowi, ze tak szybko zostałam operowana. Zaklipsował mi 1 tętniaka tętnicy łączącej przedniej oraz tętniaka tętnicy środkowej mózgu. Operacja przebiegła bez komplikacji. Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarza. Pozdrawiam ;)

• 5

Pan doktor operował mojego męża ( tętniak mózgu).Po operacji poprosił mnie do gabinetu i wszystko wytłumaczył. Jestem mu wdzięczna za to że uratowała życie mojego męża ale także za to ,że mnie - wtedy bardzo przestraszonej- poświęcił dużo czasu a nie burknął coś w przelocie na korytarzu jak robi niestety większość lekarzy.Polecam go wszystkim którzy chcą byc potraktowani jak LUDZIE a nie kolejne przypadki. Dziękuje Panie Doktorze !

• 5

Wspaniały lekarz. Dzięki niemu żyję.Usunął mi guza mózgu-oponiaka.Leżałam w szpitalu od września i wyszłam teraz w grudniu gdyż wdały mi się różne komplikacje. Mając świadomość, że będę operowana przez lekarza, który ma same pozytywne opinie wśród pacjentów łatwiej było mi przeżyć ten okres.Udało się:) Dziękuję panie doktorze.

Gdzie przyjmuję

place 11

Sucha 7a
    Sosnowiec
    50,296421319,13261150 32 294 51 77

Kalendarz przyjęć

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat