dr n. med. Marek Krzemiński

Ortopeda

3,9
3,9

01.08.2011

Miało być super, a jest wózek inwalidzki. Nie polecam - teoretycznie Pan doktor jest człowiekiem któremu człowiek nie boi się zaufać, licząc na to że zapewnienia przedoperacyjne ze będzie wszystko idealnie się spełnią. A wyjaśnienia po operacji ze było bardzo źle mnie nie satysfakcjonują.

22.10.2012

6lat temu doktor zoperował nogę z nowotworem kości mojego męża.Wyciął mu kość piszczelową i założył aparat lizarowa,w którym mąż chodził dwa lata. Kolejna operacja polegała na wszczepieniu kości strzałkowej w miejsce piszczelowej.W Centrum Onkologii w Warszawie profesorowie byli wściekli na widok nogi po takiej operacji.Nie ...

Kolejna operacja polegała na wszczepieniu kości strzałkowej w miejsce piszczelowej.W Centrum Onkologii w Warszawie profesorowie byli wściekli na widok nogi po takiej operacji.Nie chcieli udzielić nam konsultacji wyzywając"obóz koncentracyjny Gdańsk"..Skończyło się apmutacją kończyny..Najgorsze w tym wszystkim jest to,że doktor zwodził nas przepisując wciąż biseptol,choć wiedział,że mąż ma wszczepionego gronkowca,a przeszczep kości obumarł.Naciągał nas na kolejne prywatne wizyty,zapewniając,że wszystko przebiega dobrze i,że potrzeba czasu na wygojenie ran.Tymczasem przez pewien czas nie byliśmy świadomi,że mąż ma gronkowca,bo lekarz taił to przed nami.Podejrzewając,że coś jest nie tak,zabrałam męża na konsultacje do Warszawy.Tam lekarze łapali się za głowę,informując nas,że przeszczepiona kośc już dawno obumarła i psuje się.Oznajmili,że to cud,że mąż nie dostał sepsy,zakazenia organimu.Kazali natychmiast amputować nogę.Doktor Krzemiński umył ręce i zwinął się.Przestał przyjmować w Gdańsku i nie odbierał już od nas telefonów.W konsekwencji takich poczynań lekarzy mąż zmarł,bo nowotwór jaki miał w kości,został wielokrotnie rozgrzebany przez nieodpowiedzialnych lekarzy.Uważam,że doktor potrafi wykonywać operacje,tylko nie powinien brać się za coś co do jego dziedziny nie należy,jak onkologia,bo on nie jest do tego przeszkolony.A poza tym to bezduszny człowiek,nastawiony materialnie,jak większość niestety.Nie polecam lekarzy w pomorskim.Warszawa,Kraków.Poznań,to inny świat,jeśli chodzi o medycynę i podejście do pacjenta.Przez 8lat leczenia męża w całej Polsce miałam okazję się o tym przekonać

04.01.2016

PAN doktor niczym szczególnym się nie wyróżnia w moim odczuciu w trakcie prywatnych wizyt sprawia wrażenie konkretnego lekarza ale w szpitalu zaraz po zabiegu jeszcze na sali operacyjnej potraktował mnie bardzo nie profesjonalnie gdyż w bardzo nie delikatny sposób nie omieszkał przyczepić się do mojej wagi

Jarosław

03.02.2014

Bardzo dobry specjalista, wykonuje najlepiej ednoprotezy stawu biodrowego. Konsultowałem jego działania w Warszawie i Poznaniu, wszędzie ma wspaniałą opinię. Powiedziano mi, że lepiej nie mogłem trafić, po jego zabiegach praktycznie nie ma powikłań, ma bardzo wysoki poziom etyki lekarskiej. Wszystkim polecam !

10.08.2011

Wspaniały lekarz! Gdyby nie pomoc Pana Doktora w tym momencie miałabym lewą nogę krótszą od prawej o 30 cm! W '94 roku podjął się pierwszego, pionierskiego zabiegu wydłużania kończyny metodą Ilizarowa na niespełna 6-letnim dziecku, a w tamtych czasach takich zabiegów nie wykonywało się na tak małych dzieciach. Pomimo tego Pan doktor się tego podjął. I za to jestem Mu bardzo wdzięczna, bo dzięki temu teraz, mając 23 lata mogę normalnie żyć! Do dzisiaj pamiętam kiedy na głównym korytarzu na oddziale grał z nami, dzieciakami, w piłkę nożną:) To jest przykład prawdziwego lekarza z powołania! Na prawdę polecam!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kościerzyna"?

Partyzantów 49b
Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce