dr n. med.Marek Krzemiński

Ortopeda

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.1512345
22 opinie

• 5

Bardzo dobry specjalista, wykonuje najlepiej ednoprotezy stawu biodrowego. Konsultowałem jego działania w Warszawie i Poznaniu, wszędzie ma wspaniałą opinię. Powiedziano mi, że lepiej nie mogłem trafić, po jego zabiegach praktycznie nie ma powikłań, ma bardzo wysoki poziom etyki lekarskiej. Wszystkim polecam !

• 1

6lat temu doktor zoperował nogę z nowotworem kości mojego męża.Wyciął mu kość piszczelową i założył aparat lizarowa,w którym mąż chodził dwa lata. Kolejna operacja polegała na wszczepieniu kości strzałkowej w miejsce piszczelowej.W Centrum Onkologii w Warszawie profesorowie byli wściekli na widok nogi po takiej operacji.Nie chcieli udzielić nam konsultacji wyzywając"obóz koncentracyjny Gdańsk"..Skończyło się apmutacją kończyny..Najgorsze w tym wszystkim jest to,że doktor zwodził nas przepisując wciąż biseptol,choć wiedział,że mąż ma wszczepionego gronkowca,a przeszczep kości obumarł.Naciągał nas na kolejne prywatne wizyty,zapewniając,że wszystko przebiega dobrze i,że potrzeba czasu na wygojenie ran.Tymczasem przez pewien czas nie byliśmy świadomi,że mąż ma gronkowca,bo lekarz taił to przed nami.Podejrzewając,że coś jest nie tak,zabrałam męża na konsultacje do Warszawy.Tam lekarze łapali się za głowę,informując nas,że przeszczepiona kośc już dawno obumarła i psuje się.Oznajmili,że to cud,że mąż nie dostał sepsy,zakazenia organimu.Kazali natychmiast amputować nogę.Doktor Krzemiński umył ręce i zwinął się.Przestał przyjmować w Gdańsku i nie odbierał już od nas telefonów.W konsekwencji takich poczynań lekarzy mąż zmarł,bo nowotwór jaki miał w kości,został wielokrotnie rozgrzebany przez nieodpowiedzialnych lekarzy.Uważam,że doktor potrafi wykonywać operacje,tylko nie powinien brać się za coś co do jego dziedziny nie należy,jak onkologia,bo on nie jest do tego przeszkolony.A poza tym to bezduszny człowiek,nastawiony materialnie,jak większość niestety.Nie polecam lekarzy w pomorskim.Warszawa,Kraków.Poznań,to inny świat,jeśli chodzi o medycynę i podejście do pacjenta.Przez 8lat leczenia męża w całej Polsce miałam okazję się o tym przekonać

• 5

Wspaniały lekarz! Gdyby nie pomoc Pana Doktora w tym momencie miałabym lewą nogę krótszą od prawej o 30 cm! W '94 roku podjął się pierwszego, pionierskiego zabiegu wydłużania kończyny metodą Ilizarowa na niespełna 6-letnim dziecku, a w tamtych czasach takich zabiegów nie wykonywało się na tak małych dzieciach. Pomimo tego Pan doktor się tego podjął. I za to jestem Mu bardzo wdzięczna, bo dzięki temu teraz, mając 23 lata mogę normalnie żyć! Do dzisiaj pamiętam kiedy na głównym korytarzu na oddziale grał z nami, dzieciakami, w piłkę nożną:) To jest przykład prawdziwego lekarza z powołania! Na prawdę polecam!

• 1

Miało być super, a jest wózek inwalidzki. Nie polecam - teoretycznie Pan doktor jest człowiekiem któremu człowiek nie boi się zaufać, licząc na to że zapewnienia przedoperacyjne ze będzie wszystko idealnie się spełnią. A wyjaśnienia po operacji ze było bardzo źle mnie nie satysfakcjonują.

• 5

Wiedza i kompetencje to najwyższe atuty. Uratował mi nogę. Gdybym zdała się na Słupski szpital (rozpoczął leczenie) do dziś byłabym kulawa

• 2

zawiodłam się, a tak liczyłam na poprawę stanu mojej nogi.porażka

• 5

Bardzo dobry ortopeda, postawił dosłownie mnie na nogi. Od innego lekarza miałem diagnozę chodzenia na kulach jeszcze pół roku,a po wizycie u dr.Krzemińskiego wyszedłem bez nich. Życzliwy,profesjonalny, polecam.

• 5

Wspaniały lekarz, polecam wszystkim, szczególnie w skomplikowanych przypadkach, moje kolano po wypadku jest jak nowe ! Bogdan

• 1

Operował mi nogę (ścięgno achillesa). Od tego czasu nie mogę w pełni funkcjonować nogą. NIE POLECAM

• 5

Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy, fachowosci i postawy do pacjenta tego lekarza. Polecił mi go znajomy, ale nie sądziłem, że są jeszcze tacy lekarze. Postawił trafną diagnozę na pierwszej wizycie, zoperował i postawił mnie na nogi. Czuję się po latach tułaczki u innych lekarzy jak bym odzyskał radość życia. Jestm ogromnie wdzięczny i polecam wszystkim ! To najlepszy fachowiec i niezwykle skromny człowiek, a na oddziale uwielbiany przez pacjentów i personel.

• 5

Wspaniały fachowiec z wyjątkowym podejściem do do pacjenta. Szybko i trafnie stawia rozpoznanie, ma ogromną wiedzę,a sposób leczenia i wspaniała opieka podczas pobytu na jego oddziale w Kościerzynie, - to wyjątkowa sytuacja w polskiej służbie zdrowia. Czułam się jak bym była w klinice na zachodzie. W pełni polecam i dziękuję.

• 1

Mojej Mamie Pan Doktor zdecydowanie zaszkodził a nie pomógł. Do szpitala doszła o własnych siłach, a wróciła o kulach.

• 3

Niestety ja mam inne zdanie. Przed zabiegiem Pan doktor mówił, że wszystko będzie ok ,a jest odwrotnie czyli źle. A co najgorsze uważa, ze to moja wina.

• 5

Doskonały fachowiec ,zdecydowanie polecam tego lekarza .Tłumaczy pacjentowi w prostym języku , nie naciąga bez potrzeby na kolejne wizyty ( obecnie rzadko się to zdarza ).Po wizytach u innych lekarzy jestem pewna swojej opinii . Szacunek za profesjonalizm.Polecam

• 5

Prawdziwy doktor z powołania,do rany przyłóż.

• 3

Mi niestety również nie pomógł pomimo dobrych chęci...

• 5

Wspaniały Człowiek,bardzo mi pomógł.Gdyby nie On nie chodziłabym! To jest lekarz który kocha swoją pracę i wykonuje ją z dużym zaangażowaniem.Przede wszystkim jest człowiekiem o Wielkim Sercu!"DOKTORKU"wielkie dzięki za wszystko!Renia ze Słupska

• 5

Poważnie traktuje pacjentów. Nawet o późnej porze znajduje wystarczajaco dużo czasu na rozmowe o problemie.

• 5

Wspaniały człowiek o wielkim sercu!Super specjalista pomógł mi bardzo w tej chwili chodzę dzięki Niemu!Polecam wszystkim potrzebującym pomocy dr.Marka Krzemińskiego.Renata Rajkowska

• 5

dr M.Krzemiński jest bardzo miły, fajnu!...

• 5

Jest to najlepszy lekarz jakiego miałam okazję poznać! Pan Doktor uchronił mnie przed amputacją obu kończyn dolnych!! Dr. Krzemiński doprowadził mnie do takiego stanu, że dziś poruszam się o kulach, ale na własnych NOGACH!!!! Czeka mnie jeszcze kilka operacji i wierzę w to,że po nich będę poruszała się o własnych siłach-bez kul! A to wszystko dzięki Panu Doktorowi Krzemińskiemu. Jest to bardzo czuły i wrażliwy człowiek o niewiarygodnie dobrym i "wielkim" sercu! Każdemu pacjentowi poświęca odpowiednią ilość czasu.Do tego bardzo kompetentny i wzbudza zaufanie. Moje oczekiwania spełnił w 200% Zawsze po wizycie u Dr. Krzemińskiego jestem naładowana nową energią i wiem,że dzięki Niemu wszystko będzie dobrze! Taki wspaniałych lekarzy powinno być więcej, ponieważ widać,że ten Lekarz kocha swoją pracę-co przekłada się na jej efekty i na relację z pacjentami! Bezinteresowny i zawsze robi wszystko, aby pomóc swoim pacjentom. Uważam, że Dr.Krzemiński POWINIEN BYĆ STAWIANY ZA WZÓR LEKARZA dla tych którzy nie zawsze są w porządku...!!!! Więc jeżeli będziecie potrzebowali pomocy ortopedy to tylko do Dr. Krzemińskiego-On jest NAJLEPSZY!!! DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO PANIE DOKTORZE!!!

• 5

Polecam Pana doktora - Po wielu próbach, wizytach, prośbach, wydaniu dużych pieniędzy na wizyty u innych lekarzy a powiedziałbym znachorów, trafiłem do Pana Marka Krzemińskiego - dzięki niemu odzyskałem pełnię zdrowia i mogę cieszyć się dalej sportem po urazie kolana. Rewelacyjny człowiek! Miły, uprzejmy i kompetentny!! Polecam wszystkim!!! Dzięki Panie doktorze!!!, pozdrawiam Adam, Lębork

Gdzie przyjmuję

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat