dr hab. n. med. Marek Motyka

2,6
3,1

rozczarowana

10.07.2013

Absolutnie nie polecam! Brak profesjonalizmu, uprzejmości, diagnoza niczym porada z internetu, z jedną różnicą - jej koszt to jedyne 180 zł. Idąc do lekarza z takim tytułem oczekiwania są jednak nieco inne...

18.01.2013

To najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Nie wiele osob podjęło by sie tak trudnej operacji jak tetniak na aorcie. dziekuje Doktorze z calego serca.

27.11.2012

Ja jestem pacjentką Profesora od blisko 20 lat. Jestem po operacji i nadal jeżdżę na wizyty kontrolne. Prof. Motyka to świetny specjalista ale tak jak my wszyscy też TYLKO człowiek. Joanna - Sosnowiec

Joanna - Sosnowiec

13.11.2012

Poddałam się ostrzykiwaniu pajączków na jednej nodze, koszt 2000,00 zł. Zabieg nie spełnił moich oczekiwań, po miesiącu pajączki pojawiły się ponownie. Po mojej reklamacji dr Motyka stwierdził że w ramach reklamacji może mi ponownie przeprowadzić zabieg za kwotę 1000,00 zł. Z ciężkim sercem zgodziłam się nie rozumiejąc jednak dlaczego mam powtórnie płacić za coś za co już zapłaciłam. Bardzo zależało mi na poprawieniu estetycznym wyglądu nóg by nie ukrywać ich pod spódnicami do kostek. Niestety, efekt jak poprzednim razem był krótkotrwały ( tym razem 2 miesiące ). Nie będę więcej komentować. Dołączę się do osób opiewających gburowatość i brak poszanowania pacjenta. Grażyna

15.10.2012

pieniądze wyrzucone w błoto - 2 wizyty po 180 zł. nie boję sie użyc okreslenia , ze jest chamski i gbur, kasuje pieniadze za wizyte, nie wyjasni na czym choroba polega, napisze notatkę, nawet nie ma ochoty odpowiedzeć na pytania pacjenta. porażka!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Katowice"?

Sigma-Bi NZOZ
Stefana Batorego 18
Bytom
Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Promed"
Żeromskiego 34
Bytom
LANCET
Fliegera 16
Szpital Powiatowy
Chorzowska 36
Świętochłowice
NZOZ Energomontaż Chorzów Sp. z o.o.
ul. Szczecińska 10
Tadeusza Kościuszki 92
Centrum Medyczne "SALVIA" Katowice
Panewnicka 201/1
Katowice
GABINET SPECJALISTYCZNY ROZPOZNAWANIA I LECZENIA SCHORZEŃ JELITA GRUBEGO I ODBYTU
ul. PCK 7/1A
SP ZOZ Szpital św. Elżbiety