dr hab. n. med.

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.15
19 opinii

Absolutnie nie polecam! Brak profesjonalizmu, uprzejmości, diagnoza niczym porada z internetu, z jedną różnicą - jej koszt to jedyne 180 zł. Idąc do lekarza z takim tytułem oczekiwania są jednak nieco inne...

To najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Nie wiele osob podjęło by sie tak trudnej operacji jak tetniak na aorcie. dziekuje Doktorze z calego serca.

Ja jestem pacjentką Profesora od blisko 20 lat. Jestem po operacji i nadal jeżdżę na wizyty kontrolne. Prof. Motyka to świetny specjalista ale tak jak my wszyscy też TYLKO człowiek. Joanna - Sosnowiec

Poddałam się ostrzykiwaniu pajączków na jednej nodze, koszt 2000,00 zł. Zabieg nie spełnił moich oczekiwań, po miesiącu pajączki pojawiły się ponownie. Po mojej reklamacji dr Motyka stwierdził że w ramach reklamacji może mi ponownie przeprowadzić zabieg za kwotę 1000,00 zł. Z ciężkim sercem zgodziłam się nie rozumiejąc jednak dlaczego mam powtórnie płacić za coś za co już zapłaciłam. Bardzo zależało mi na poprawieniu estetycznym wyglądu nóg by nie ukrywać ich pod spódnicami do kostek. Niestety, efekt jak poprzednim razem był krótkotrwały ( tym razem 2 miesiące ). Nie będę więcej komentować. Dołączę się do osób opiewających gburowatość i brak poszanowania pacjenta. Grażyna

pieniądze wyrzucone w błoto - 2 wizyty po 180 zł. nie boję sie użyc okreslenia , ze jest chamski i gbur, kasuje pieniadze za wizyte, nie wyjasni na czym choroba polega, napisze notatkę, nawet nie ma ochoty odpowiedzeć na pytania pacjenta. porażka!!!

Profesor Motyka w ciągu pierwszych 2 minut zdiagnozował, a następnie skutecznie wyleczył chorobę, z którą wcześniej byłem u 3 lekarzy. Wizyta warta tych pieniędzy

Wspaniły lekarz o trudnym charakterze. Pacjent operowany 23.05.2011 r.

Moj ojciec nie zyje poszedl zdrowy do szpitala myslelismy ze bedzie tylko kilka dni to miala byc operacja na oddziale naczyniowym pana profesora Motyki. Dziekuje panu profesorowi za prawdziwy bol straty bliskiej osoby. Zle diagnozy zle decyzje i traktowanie czlowieka jak sztuki miesa oto formy pana leczena wyjasnienie zawsze sie znajdzie od tego jest pan profesorem. Dodam jeszcze ze zachowanie chama to kultura w porownaniu z zachowaniem profesora motyki cham mu nie dorowna. Joanna Darska. Dabrowa Gornicza.

Lekarz Motyka może i jest specjalistą w swoim fachu,może i uratował niejedno zdrowie i życie, szkoda jednak,że cała medyczna kompetencja gubi się w chamstwie i braku wrażliwości. Wczoraj przyjmował mojego ojca w prywatnym gabinecie w Bytomiu,wizyta trwała 3 minuty(KOSZTOWAŁA 180 zł)ponieważ lekarz Motyka nie miał sprzętu do odczytania wyników zapisanych na płycie CD,mój ojciec został odesłany UWAGA:do WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA,w którym przyjmuje w/w.Pomijam fakt,że jest to nieuczciwe(do tego zdążyła już nas przyzwyczaić tzw.służba zdrowia),ale trudno mi zaakceptować sposób w jaki mój chory tata został potraktowany.Został po kilku godzinach oczekiwania odprawiony ponieważ lekarz nie mógł otworzyć wyników.Niby nic...ale jeśli jest w nas zgoda na takie traktowanie ludzi,nie szanując ich wieku,choroby to czy najlepszy fachowiec dalej może być nazywany LEKARZEM czy tylko kimś kto jest rzemieślnikiem z niezłą intuicją medyczną? A choremu pozostaje nadzieja,że następnym razem trafi na odpowiedni humor kolejnego lekarza któremu wydaje się,że jest Gregory House'm. Dagmara Szymczyk

PAN PROFRSOR JEST ZNAKOMITYM LEKARZEM.ZNA SIĘ NA TYM CO ROBI.CZTERY LATA TEMU OPEROWAŁ MNIE.WSZYSTKO PRZEBIEGŁO ZGODNIE Z TYM CO MÓWIŁ !!! NIEZNAM LEPSZEGO SPECJALISTY NAPRAWDE POLECAM. NIGDY NIE POLECE LEKARZY Z CZĘSTOCHOWY A W SZCZEGULNOŚCI PANA NIBY CHIRURGA ZE SZPITALA Z TYSIĄCLECIA PANA K.LEKARZ POPROSTU DO. PRZEPRASZAM ZA WYRAŻENIE DO DUPY.POZDRAWIAM MIELCZAREK DARIUSZ

ten lekarz uratował nogę mojemu Ojcu, będę mu zawsze wdzięczna

Pan profesor -konsultant Wojewódzki hm hm -no ale niestety wizyta przebiegła jak w jakimś horrorze ,prywatnie przyjmował na 2 gabinety oddzielone parawanem !! Wystawił recepty na leki na które ojciec jest uczulony -gdyby zrobił wywiad z pacjentem -to by wiedział -ale nie miał czasu ,a zaordynowana jodyna i krem nivea do przemywania ran podudzi już mnie rozbroiła . no i oczywiście za to coś pobrał 150 zł .SKANDAL. !!!! Nie wiem tylko dlaczego nie zawróciłem z drogi i nie zażądałem zwrotu gotówki za poradę której nie było . Chirurga naczyń polecam we Wrocławiu -on robi cuda (ojciec jest po operacji nóg) a o podejściu do pacjenta nie wspomnę -jak bym był innym kraju .mało tego też profesor -ale on nie zapomniał o przysiędze Hipokratesa .!!!!!!

Pan profesor to gbur i tyle. Nie polecam. Wizyta dość droga a podejście do pacjenta byle jakie. Jeśli w Polsce są tacy profesorowie to trzeba stąd uciekać!!!!

nie mam slow na tego pana powinno sie mu odebrac prawo do wykonywania zawodu, ciezko okaleczyl bliska mi osobe, a co do zachowania kary godne!!! (ch...m), skandal ze ktos taki jest lekarzem!!!!

Najlepszą opinią o lekarzu jest jego profesjonalizm i skuteczność a nie sposób bycia. Moje życie uratował, choć szanse miałem minimalne. Tomasz Kielichowski.

Pan docent uratował mi nogę (grozilaamputacja -więc chodzę już 5 rok Edmund Barczak -Mysłowice

kasakasakasakasakasakasa...to krótkie podsumowanie pana prof. Mariola

Wybitny specjalista. Zdaniem innych Lekarzy (pytałam) - "podejmuje się rzeczy, których nie podejmie sie nikt inny w Polsce". Zdiagnozował idealnie stan mojej Mamy i bardzo Nam pomógł. Dla Pacjentów - bardzo miły. Dla innych Lekarzy i środowiska medycznego - ordynarny i bardzo niemiły. Nie ma to jednak wpływu na diagnozowanie chorego. Profesora, jako specjalistę POLECAM z czystym sumieniem!

Ten Człowiek uratował życie mojemu Tacie, nie wiem jak mam mu dziękować.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny