Marek Rybicki

Pruszków
52,170472520,8118862

Kalendarz przyjęć

Pon22.09Wt23.09Śr24.09Czw25.09Pt26.09So27.09Nd28.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
16 opinii

• 5

Naprawdę świetnych chirurg stomatolog. Doktor Marek Rybicki uratował mój ząb. Każdemu go polecam w 100%.

• 5

100% polecam!!!! Dr Rybicki zna się na rzeczy jak nikt inny. Bezproblemowo przeprowadził u mnie zabieg chirurgicznego usuwania zęba. Polecam każdemu

• 5

Chirurgiczne usuwanie zęba, niezbyt miła sprawa.... ale doktor Rybicki sobie z tym poradził. wystawiam pozytywa bo na to zasługuje, fachowo i bezboleśnie

• 5

wszystko jak najbardziej spoko! świetny doktor! gościu zna się na rzeczy i do tego miły facet. polecam każdemu!

• 5

Właśnie zakończyłam leczenie w klinice Dental-Design, więc stwierdziłam, że wystawię dr Rybickiemu opinie. Wszystko przebiegło dobrze, implanty się przyjęły, zero powikłań, bólu też nie było - więc 5.

• 5

Doktorowi Rybickiemu jak najbardziej należy się pozytywna opinia. Nie dość, że miły facet (co powoduje odstresowanie) to zabieg wstawiania implanta odbył się u mnie bezboleśnie i bez komplikacji. Każdemu polecam dr Rybickiego!

• 5

Czytając opinie niżej mam wrażenie, że byłam zupełnie u innego lekarza. Też miałam usuwaną ósemkę i wszystko przebiegło idealnie. Żadnych powikłań, ból też w zasadzie zerowy. Jak dla mnie dr Rybicki jest genialnym fachowcem i na pewno zna się na tym, co robi!

• 5

Widzę, że opinie na temat dr Rybickiego są dość podzielone... Ja jednak jestem bardzo zadowolona z usług doktora. Miałam wstawiany implant, czwórkę. Wszystko przebiegło super. Do tego nie bolało nic a nic! Pan Marek to miły i fachowy człowiek. Ja jestem zadowolona, więc polecam!

• 5

Co tu dużo mówić polecam Pana Marka Rybickiego. Wstawiałam sobie u niego implanty, wszystko przebiegło bez problemów. Implanty się przyjęły, a do tego nic nie bolało. Polecam!

• 5

Panu Markowi jak najbardziej należy się pozytyw z mojej strony! Jakiś czas temu zakończyłem leczenie u niego i jestem zadowolony. Miałem chirurgicznie wyrywany ząb, wszystko przebiegło bez zastrzeżeń. Także pełna 5 Panie Marku! ;)

• 5

Pan Marek Rybicki to prawdziwy cudotwórca w swoim fachu. Ciężko było mi znaleźć dobrego stomatologa chirurga w naszych okolicach, no ale na szczęście mi się udało :) Dużą zaletą dla mnie jest tak jak już wspomniano bardzo dobre wyposażenie - na miejscu dostępne są wszystkie sprzęty. Dla mnie wielki plus! :)

• 5

Pan Marek, to genialny chirurg! Musiałem chirurgicznie usunąć ząb, gdyż w żaden inny sposób się nie dało. Zwróciłem się do kliniki Dental-Design Jaworska i nie żałuję! Zabieg odbył się bardzo szybko, zero bólu, wszystko fachowo zrobione, jednym słowem super. Przed zabiegiem poczytałem sobie w necie różne opinie o stomatologach chirurgach, o ich błędach i mało poważnym podejściu do pacjentów - wtedy się zestresowałem :D Jednak tutaj o podobnych rzeczach nie było mowy. Z czego bardzo się cieszę :)

• 5

Serdecznie polecam Pana Marka. W klinice Dental-Design wstawiałam sobie implanty. Wiadomo bałam się tego zabiegu, ale niepotrzebnie. Wszystko przebiegło idealnie, Pan Doktor to prawdziwy spec w swoim fachu :) No i do tego jest to bardzo miły człowiek, więc automatycznie się rozluźniamy i stres jest mniejszy :) Ogólnie sama klinka robi świetne wrażenie. Mają tam pełne wyposażenie, wszystko jest na miejscu. Bardzo wysoki poziom, zarówno leczenia jak i ogólnie standardów.

• 5

Szczerze polecam usługi Pana Marka! Wstawiałam sobie u niego implanty, wszystko odbyło się bez jakichkolwiek problemów. Dr Rybicki jest chirurgiem twarzowo-szczękowym, co zwiększa skuteczność jego leczenia. Takich fachowców jest w naszych okolicach naprawdę niewielu. Ogólnie cała klinika Dental-Design sprawia bardzo dobre wrażenia. Pan Marek jest świetnym lekarzem. Polecam!

• 5

Pan Marka Rybickiego to genialny stomatolog i chirurg w jednym. Leczyłam się u niego jakiś czas temu i bardzo sobie chwalę. Facet zna się na rzeczy no i ogólnie jest bardzo miły (co zmniejsza stres). Cała klinika Dental-Design Jaworska jest najwyższych lotów. Świetny sprzęt, sale bardzo dobrze wyposażone. Ja przyzwyczaiłam się do Pan Marka i póki co nie mam zamiaru zmieniać stomatologa. Polecam!

• 5

Leczyłem się u tego Pana i jestem bardzo zadowolona! Dr Rybicki to najlepszy chirurg jakiego znam. Leczyłam się u wielu lekarzy i żaden nie potrafił do końca wyleczyć mojego zęba. Cały czas były jakieś komplikacje. Dopiero Pan Marek sprawił, że mój ząb jest całkowicie zdrowy, dziś po trzech miesiącach nie odczuwam żadnego bólu, wszystko jest ok. Panu Markowi zawdzięczam to, że wreszcie czuję się dobrze :)

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat