dr n. med. Marek Słonicz

Ginekolog

24.03.2011

Byłam w ciąży i zgodnie stwierdził płeć imasę płodu.

Byłam w ciąży i zgodnie stwierdził płeć imasę płodu.

17.02.2011

Swego czasu bardzo źle się poczułam, poszłam do doktora niezapisana z prośbą, aby mnie przyjął. Odmówił,powiedział przy tym, że NFZ mu za mnie nie zapłaci (dosłownie). Tego samego dnia wylądowalam w szpitalu,gdyż dostałam krwotoku.Wielkie dzięki za takich materialistów bez powołania.O mało co się nie przekręciłam.

10.12.2010

Dr Słonicz to bezdyskusyjnie najlepszy lekarz z prawdziwym powołaniem. Do wszystkich pacjentek (bez wyjątku czy korzystają z wizyt prywatnych, czy jak w moim przypadku- refundowanych przez NFZ) odnosi się z wysoką kulturą i szacunkiem. W czasie ciąży był moim lekarzem prowadzącym. Przez cały ten okres czułam się naprawdę bezpiecznie i spokojnie. Pomimo dość skomplikowanej akcji porodowej, dzięki doświadczeniu i fachowości Pana doktora wszystko skończyło się szczęśliwie. Od tej pory szczerze i z pełną odpowiedzialnością rekomenduję jego osobę wszystkim znajomym kobietom, a w odpowiedzi otrzymuję opinię potwierdzające moją własną, a zdrowych dzieci, które szczęśliwie urodziły się pod fachową opieką Pana doktora Słonicza wciąż przybywa w moim najbliższym otoczeniu :)

chrupka gnszkwtk1

24.03.2009

Doktor słonicz prowadzi moją ciążę i jestem zadowolona. Jest miły miły i... miły.hehe nie no tak na prawde to ma sporą praktykę i na pewno nikt Go nie zmusza do pracy ale ja myślę że ocenianie lekarzy prywatnych jest bez sensu ponieważ każdy z nas byłby wspaniały gdyby za 15-20 minutową wizytę dostawał 100zł.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Katowice"?

Michał Wyciągłowski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Jagiellońska 29A/1
Gliwice

Włodzimierz Migacz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus Aegroti" S. C. , ul.Żelazna 1, Katowice
Gajowa 44
Częstochowa