dr n. med. Marek Słonicz

2,9
2,7

Nie mogę polecić. Zdiagnozował u mnie torbiel czekoladowa jajnika o wielkości 4,5cm. Dostałam skierowanie na operacje. Spędziłam pół dnia w szpitalu stresując się i czekając na przyjęcie. Po zbadaniu przez lekarza już w szpitalu okazało się że nic nie mam i jestem w 100% zdrowa! Dodatkowo kiedy byłam przez tego Pana badana, był nieuprzejmy, sugerował żebym nie pytała jego o informację tylko żebym sobie sama przestudiowała i znalazła odpowiedzi na moje pytania..

Absolutnie nie ma potrzeby anonimowości bo ukrywać to się powinni przestępcy a ja chcę napisać prawdę bo to jest lekasz a nie lekarz Wypisuje antykoncepcję wystawia fałszywe skierowania (błędy zgłosiłam już do kierownika przychodni ) a doktor nie potrafi rozmawiać tylko imię nazwisko czy regularne miesiączki i ile opakować przepisać Chciałam odstawić antykoncepcję bo chce zajść w ciążę ale puchne i lekarz ogólny zalecił badania ginekologa Doktor nie zrobił żadnego badania dał skierowanie gdzie wpisał bzdury a kiedy zapytałam dlaczego podaje nieprawdę ku zdziwieniu powiedział że nie musi ze mną rozmawiać To był szok jak można być tak zakłamanym ignorantem Napisałam pismo do dr ale nie doczekałam się odpowiedzi Koszmarny człowiek i nieprofesjonalny "specjalista" Nie polecam a dr powinien zmienić pracę bo nie tylko nie pomaga ale szkodzi Zuchwały zły człowiek

Odradzam. Jeśli tak wygląda wczesne rozpoznanie choroby piersi, to nie ma dla nas nadziei. Ginekolog jest dla kobiety lekarzem pierwszego kontaktu i powinien umieć przynajmniej doradzić jak postąpić, gdzie się udać, gdy kobieta wyczuje w piersi guzek. Tutaj zostałam niezbyt uprzejmie poinformowana, że on od tego nie jest i dopiero bo głębszym moim dopytywaniu dostałam skierowanie do poradni chorób sutka. Ciekawa jestem ile kobiet po takim traktowaniu rezygnuje z dalszego drążenia tematu i potem zapada na poważne choroby. Guzek w piersi to nie jest katar czy bolące gardło, które zwykle dostaje u lekarza rodzinnego więcej uwagi, jak u tego pana potencjalnie groźna choroba.

Byłam w ciąży i zgodnie stwierdził płeć imasę płodu.

Byłam w ciąży i zgodnie stwierdził płeć imasę płodu.

Swego czasu bardzo źle się poczułam, poszłam do doktora niezapisana z prośbą, aby mnie przyjął. Odmówił,powiedział przy tym, że NFZ mu za mnie nie zapłaci (dosłownie). Tego samego dnia wylądowalam w szpitalu,gdyż dostałam krwotoku.Wielkie dzięki za takich materialistów bez powołania.O mało co się nie przekręciłam.

Dr Słonicz to bezdyskusyjnie najlepszy lekarz z prawdziwym powołaniem. Do wszystkich pacjentek (bez wyjątku czy korzystają z wizyt prywatnych, czy jak w moim przypadku- refundowanych przez NFZ) odnosi się z wysoką kulturą i szacunkiem. W czasie ciąży był moim lekarzem prowadzącym. Przez cały ten okres czułam się naprawdę bezpiecznie i spokojnie. Pomimo dość skomplikowanej akcji porodowej, dzięki doświadczeniu i fachowości Pana doktora wszystko skończyło się szczęśliwie. Od tej pory szczerze i z pełną odpowiedzialnością rekomenduję jego osobę wszystkim znajomym kobietom, a w odpowiedzi otrzymuję opinię potwierdzające moją własną, a zdrowych dzieci, które szczęśliwie urodziły się pod fachową opieką Pana doktora Słonicza wciąż przybywa w moim najbliższym otoczeniu :)

Doktor słonicz prowadzi moją ciążę i jestem zadowolona. Jest miły miły i... miły.hehe nie no tak na prawde to ma sporą praktykę i na pewno nikt Go nie zmusza do pracy ale ja myślę że ocenianie lekarzy prywatnych jest bez sensu ponieważ każdy z nas byłby wspaniały gdyby za 15-20 minutową wizytę dostawał 100zł.