Marek Słonicz

Katowice
50,257231119,02911420 32 259 91 23

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
4 opinie

Byłam w ciąży i zgodnie stwierdził płeć imasę płodu.

Swego czasu bardzo źle się poczułam, poszłam do doktora niezapisana z prośbą, aby mnie przyjął. Odmówił,powiedział przy tym, że NFZ mu za mnie nie zapłaci (dosłownie). Tego samego dnia wylądowalam w szpitalu,gdyż dostałam krwotoku.Wielkie dzięki za takich materialistów bez powołania.O mało co się nie przekręciłam.

Dr Słonicz to bezdyskusyjnie najlepszy lekarz z prawdziwym powołaniem. Do wszystkich pacjentek (bez wyjątku czy korzystają z wizyt prywatnych, czy jak w moim przypadku- refundowanych przez NFZ) odnosi się z wysoką kulturą i szacunkiem. W czasie ciąży był moim lekarzem prowadzącym. Przez cały ten okres czułam się naprawdę bezpiecznie i spokojnie. Pomimo dość skomplikowanej akcji porodowej, dzięki doświadczeniu i fachowości Pana doktora wszystko skończyło się szczęśliwie. Od tej pory szczerze i z pełną odpowiedzialnością rekomenduję jego osobę wszystkim znajomym kobietom, a w odpowiedzi otrzymuję opinię potwierdzające moją własną, a zdrowych dzieci, które szczęśliwie urodziły się pod fachową opieką Pana doktora Słonicza wciąż przybywa w moim najbliższym otoczeniu :)

Doktor słonicz prowadzi moją ciążę i jestem zadowolona. Jest miły miły i... miły.hehe nie no tak na prawde to ma sporą praktykę i na pewno nikt Go nie zmusza do pracy ale ja myślę że ocenianie lekarzy prywatnych jest bez sensu ponieważ każdy z nas byłby wspaniały gdyby za 15-20 minutową wizytę dostawał 100zł.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny