dr n. med.Marek Słonicz

Katowice
50,257231119,02911420 32 259 91 23

Kalendarz przyjęć

Pon22.09Wt23.09Śr24.09Czw25.09Pt26.09So27.09Nd28.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.4512345
4 opinie

• 5

Byłam w ciąży i zgodnie stwierdził płeć imasę płodu.

• 2
  • 1

Swego czasu bardzo źle się poczułam, poszłam do doktora niezapisana z prośbą, aby mnie przyjął. Odmówił,powiedział przy tym, że NFZ mu za mnie nie zapłaci (dosłownie). Tego samego dnia wylądowalam w szpitalu,gdyż dostałam krwotoku.Wielkie dzięki za takich materialistów bez powołania.O mało co się nie przekręciłam.

• 5

Dr Słonicz to bezdyskusyjnie najlepszy lekarz z prawdziwym powołaniem. Do wszystkich pacjentek (bez wyjątku czy korzystają z wizyt prywatnych, czy jak w moim przypadku- refundowanych przez NFZ) odnosi się z wysoką kulturą i szacunkiem. W czasie ciąży był moim lekarzem prowadzącym. Przez cały ten okres czułam się naprawdę bezpiecznie i spokojnie. Pomimo dość skomplikowanej akcji porodowej, dzięki doświadczeniu i fachowości Pana doktora wszystko skończyło się szczęśliwie. Od tej pory szczerze i z pełną odpowiedzialnością rekomenduję jego osobę wszystkim znajomym kobietom, a w odpowiedzi otrzymuję opinię potwierdzające moją własną, a zdrowych dzieci, które szczęśliwie urodziły się pod fachową opieką Pana doktora Słonicza wciąż przybywa w moim najbliższym otoczeniu :)

• 5

Doktor słonicz prowadzi moją ciążę i jestem zadowolona. Jest miły miły i... miły.hehe nie no tak na prawde to ma sporą praktykę i na pewno nikt Go nie zmusza do pracy ale ja myślę że ocenianie lekarzy prywatnych jest bez sensu ponieważ każdy z nas byłby wspaniały gdyby za 15-20 minutową wizytę dostawał 100zł.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat