dr n. med. Marek Stempień

Chirurg onkolog

Szczerze zastanawiam się skąd biorą się te wszystkie dobre opinie na temat ogromnego powołania Pana doktora i jego wielkiej empatii do pacjentów...Niby na prywatnej wizycie tak potraktował mojego tatę, że ten wrócił do domu załamany i zapłakany...A jest mężczyzna twardym który nigdy nie okazuje słabości. Na pierwszej w życiu wizycie u tego typu specjalisty tata otrzymał przerażająca wizję leczenia oraz utraty dotychczasowej sprawności i jakości życia. Jak tak można człowieka zniszczyc i pozbawić jakiejkolwiek nadzieii... Chyba jednak Pan doktor stracił swoje wspaniałe powołanie. Totalna porażka i zdecydowanie nie polecam.

Jestem zawiedziona dzisiejszym zachowaniem Pana doktora. O ile kilkanaście lat temu nie mogłam powiedzieć nawet jednego złego słowa na Jego temat, bo wtedy miałam okazję Go poznać ( usuwał znamiona mojej córce), tak dziś poznałam Go zupełnie z innej strony. Oczywiście w gabinecie prywatnym dalej uprzejmy, życzliwy natomiast poza nim tj. w szpitalu okazuje się, że Pan doktor ma zupełnie inne oblicze. To, że ktoś jest lekarzem nie oznacza, że może traktować drugiego człowieka bez szacunku, ale widocznie Pan doktor ma się za kogoś lepszego, bo w stosunku do mnie zachował się wręcz chamsko. Po wyjściu ze szpitala popłakałam się, mam nadzieję, że więcej Go nie spotkam, bo nie chciałabym się już nigdy tak poczuć. Wierzę, że jeśli Pan doktor przeczyta tą opinię już nigdy nie potraktuje tak innego człowieka.

Najlepszy z najlepszych...W onkologii...kwintesencja doskonałości !!!!!!!!!!!..polecam z całego serca....

Wspaniały lekarz godny polecenia fachowiec taki lekarz to skarb ogólnie cały oddział jest wspaniały opieka super

Pan dr n.med. Marek Stempień to lekarz WYBITNY - nie tylko jako znakomity diagnosta i chirurg - operator, ale także jako niezwykle oddany pacjentom w każdej sytuacji - w tej trudnej (gdzie inni nie potrafią) także. Mam wielkie szczęście znać tego wspaniałego lekarza i na własnej skórze - w przenośni i dosłownie - poznać jego przysłowiowe "złote ręce chirurga" i "złote serce". Wedle mojej oceny (a mam tzw. życiowe doświadczenie w kontaktach z "służbą zdrowia") Pan dr Marek Stempień jest najlepszym chirurgiem - onkologiem nie tylko w Łodzi, ale w kraju. Jest ordynatorem szpitalnego oddziału chirurgii onkologicznej, w którym - Jego staraniem - dla wygody chorych utworzony został pododdział chemioterapii. Zorganizował zespół lekarsko - pielęgniarski, który ze swoją fachowością i chęcią niesienia pomocy choremu jest niezwykły. Dziękuję Panie Doktorze.

Jestem pacjetką dr. Marka Stępnia to jest wspaniały człowiek i lekarz . Choremu oddaje siebie .Mało jest takich ludzi goraco go pozdrawiam życząc wiele lat w zdrowiu.

BYŁAM PACJENTKA DOKTORA. MOGĄ MNIE WOZIĆ PO WSZYSTKICH ODPUSTACH I BĘDĘ CHWALIĆ TEGO LEKARZA I JEGO ZESPÓŁ.GRATULUJE I DZIĘKUJE

zdecydowanie polecam wspaniały lekarz i człowiek

zdecydowanie polecam wspaniały lekarz i człowiek

Jest wspaniałym lekarzem " klejnotem chirurgii onkologicznej i rekonstrukcyjnej " , specjalista od beznadziejnych przypadków . Jest bardzo sromny , spokojny i kulturalny . Cieszę się i ogromnie jestem mu wdzięczna , że mogłam korzystać z pomocy takiego specjalisty w chwilach kiedy zawalił mi się świat , kiedy miałam watpliwości , czy uda mi się pokonać walkę z chorobami nowotworowymi , czy w ogóle pzrezyję . Wzbudził moje szczególne zaufanie. Jest Pan Doktorze cudownym lekarzem , ale też kochanym zwykłym człowiekiem , który poprzez swoja wiedzę i pracę daje ludziom ...

Jest Pan Doktorze cudownym lekarzem , ale też kochanym zwykłym człowiekiem , który poprzez swoja wiedzę i pracę daje ludziom takim jak ja nadzieję na dalsze życie .
Sa takie rzeczy , za które nie można zapłacić żadnymi pieniedzmi tykko pamięcią , wdzięcznościa i słowem DZIĘKUJĘ . Dobrze jest gdy możemy liczyc na pomoc innych dobrych ludzi , skromnych , wrażliwych , pomagających nam bez wielkich słów , bez rozgłosu a jednocześnie czyniących dla nas nieskończenie wiele . Jest Pan wspaniałym wzorem dla innych .
Beata J.

Bardzo dobry lekarz, który wie co robić . Działa szybko i skutecznie. Jest specjalistą w swojej dziedzinie.