dr n. med.Marek Sternalski

Psychiatra

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.6512345
23 opinie

• 5

Polecam! w każdej sytuacji polecam! Ten człowiek ma pasję bycia z ludźmi pomagania im w trudnościach: z łagodnego dystansu, wspaniały Człowiek i wspaniały lekarz

• 5

Wybitny specjalista. Po nieskutecznych wizytach u innych "specjalistów" on szybko rozwiązał problem.

• 5

Doktor godny polecenia. Bardzo pomógł mi w mojej chorobie. Wcześniej byłam u kilu lekarzy tej specjalizacji i niestety żaden nie pomógł mi tak jak Pan doktor Sternalski

• 5

Zdecydowanie polecam, to człowiek dusza, pełen ematii i bardzo kompetentny, uprzejmy, tłumaczy, wyjaśnia i pomimo, że na poczekalni az ciemno od dużej liczy ludzi, ma czas dla każdego.

• 3

Bardzo proszę o informację, gdzie przyjmuje teraz dr. Sternalski i jeśli to możliwe proszę o nr tel. do Niego. Dziękuję.

• 5

Panie Doktorze Marku,ile to juz lat,ile pan ze mna wytrzymal,zawsze pelen wiary,ze w koncu mi sie uda,troche to trwalo ale wyzdrowialam,czasami bylo roznie,wrecz tragicznie,przetrzymalismy wszystko,teraz ja pomagam innym,traktuje pana jako Przyjaciela zagubionych dusz,barbara rosiek

• 5

Bardzo miły i sympatyczny pan doktor. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Widać zaangażowanie. Koszt wizyty na uczciwym poziomie. Zdecydowania polecam.

• 2
  • 5

Witam,długo zwlekałam z decyzją o skorzystaniu z porady lekarza psychiatry, utarło się przecież że to lekarz od "świrów", a mnie przecież to nie dotyczy.Psychika ludzka jest jednak o wiele bardziej skonstruowana, i jeszcze są inne bardzo uprzykrzające życie dolegliwości, fobile, lęki itp.gdy wreszcie zdałam sobie sprawę że albo się przemogę i powiem o tym fachowcowi albo sama "zagryzę" się w środku, to nawet jest gorsze od braku leczenia-bo się pogłębia!!!! Opinii jakim specj. jest doktor dowiedziałam się właśnie z takich portali.Moje wrażenia po wizycie:bardzo pozytywne, niesamowicie spokojny człowiek, pochylający się nad każdym przypadkiem z dużym zaangażowaniem i EMPATIĄ,wszystko tłumaczy i ustawia dobre leczenie.Dobrze, że jest takie miejsce jak to na opinię, może to pomoże innym dokonać dobrego wyboru-bo zdrowie psychiczne jest najważniejsze!!!

podaje numer telefonu do niego 602725870

• 5

Czy Pan doktor nie przyjmuje raczej na Dekabrystów w Komobexsie?? Potrzebuje pilnie NUMERU TELEFONU do gabinetu! Z góry dziękuję.

• 5

Ten pan przyjmuje na ulicy Daszyńskiego koło hali polonia w tym wysokim wieżowcu na III piętrze pokoj 304.Bardzo symatyczny!

• 4

u Pana Sternalskiego byłem kilka lat temu, proszę o informacje gdzie teraz przyjmuje, dziękuję

• 5

Takiego lekarza ze świecą szukać ja tylko się modlę żeby Pan Bóg dał mu dużo zdrowia aby nadal pomagał ludziom uwierzyć w siebie

• 5

wspaniały człowiek godny polecenia ,umie wysłuchac i pomóc w chorobie

• 5

Pan Marek jest wspaniałym człowiekiem.Jet psychiatrą z powołania.Polecam Pana dr wszystkim.

• 5

wspaniały człowiek !!! jestem osobą uzaleznioną ,bedąc w opłakanym stanie nie tylko przyjął mnie poza kolejnością ale i za wizyte nie zapłaciłem ani złotówki !!!!! widać że dobro pacjenta jest najwiekszą wartością ,nie tylko wysłuchał mnie ale otrzymałem pomoć jak i skierowanie na dalsze leczenie .. Piszę to gdyż miałem kontakt z wieloma lekarzami psychiatrami lecz nikt nie potrafił tak podejść do pacjenta jak pan Marek Sternalski i nie jest to tylko moja opinia lecz wielu ludzi o podobnych problemach jakie ja mam i tak samo oni się wyrażają o panu Marku ... Nie wiem czy to się ukaże te moje słowa ? ale pan Marek Sternalski to nie tylko wspaniały lekarz lecz i człowiek który patrzy na człowieka nie bacząc kim jest bo jego dobro jest najwazniejsze by mu ulzyć w cierpieniu...

• 5

Lekarz, który po prostu jest psychiatrą z powołania. Dba o pacjenta kompleksowo, pomaga wyjść z najgorszych stanów chorobowych. Przemiły, spokojny, konkretny, wysłucha, doradzi, wesprze. Niech najlepiej zaświadczą o nim tłumy pacjentów na korytarzu oraz niska cena za wizytę. To odpowiedni człowiek na właściwym miejscu.

• 5

Widać, że jest to lekarz z powołania; naprawdę stara się pomoc swojemu pacjentowi. Leczyłam się już u kilku specjalistów, ale dopiero teraz jestem zadowolona ze swojego wyboru.

• 5

Jesli powiem ze uratowal mi zycie to bedzie za malo, mojej wdziecznosci nie mozna wyrazic slowami

• 5

Pan doktor jest bardzo życzliwą osobą, nie jest lekarzem, któremu zależy na "załatwieniu" kolejnego pacjenta i "następny proszę". Poświęca odpowiednią ilość czasu, zadaje pytania, jest bardzo miły i wzbudza zaufanie. Nie przepisuje leków jeśli nie jest to konieczne. A co najważniejsze - zna się na tym co robi. POLECAM

• 5

SZUKAŁAM POMOCY U WIELU LEKARZY...PRZEPISYWALI MI LEKI PO KTÓRYCH BYŁO JESZCZE GORZEJ.LEKI OD DOKTORA STERNALSKIEGO BIORE OD 10 DNI.WIEM ŻE DALEKA DROGA PRZEDEMNĄ,ALE LECZENIE NAPEWNO JEST TRAFIONE!

• 5

w moim przypadku strzał w dziesiątke.naprawde godny polecenia lekarz.dobry człowiek.dobra komunikacja z pacjentem.wyjatkowo cierpliwy(istotna zaleta w tej profesjii).jako minus-ogólnikowo tłumaczy rodzaj i przyczyny choroby(jednak gdy sie upieramy robi to a nawet podsuwa literature na ten temat).polecam.

• 2
  • 5

umie sluchac ,jest bardzo empatyczny,silny osobowsciowo,zasze kieruje sie dobrem pacjenta.

Gdzie przyjmuję

place 11

al. Wolności 22
    Częstochowa
    50,806580519,11801430 34 365 46 66

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat