lekarz Marek Strzyżewski

3,2
3,1

Emi

22.11.2016

Jestem bardzo rozczarowana wizytą, lekarz odmówił mi badania, mówiąc, że za wcześnie na badania, natomiast lekarz prowadzący moją ciąże, który to zlecił twierdzi, ze właśnie im wcześniej to badanie wykonam tym lepiej, bo jest czas na ewentualne leczenie. Nie wiem więc komu wierzyć. Pan doktor był arogancki, wykpił moje pytanie ( a ja nie musze wiedzieć wszystkiego, jestem pierwszy raz w ciąży). Nie pójdę do niego nigdy więcej.

24.02.2014

Pan doktor usunął mi laparoskopowo torbiel na jajniku, operacja przebiegła bez komplikacji, bardzo szybko wypisano mnie ze szpitala. Jajnik nadal mam sprawny dzięki profesjonalizmowi Pana Marka Strzyżewskiego. Lekarz z poczuciem humoru, którego wiele kobiet najwyraźniej nie rozumie. Jego żart być może jest zbyt skomplikowany. Nie słodzi pacjentkom, ale przecież nie od tego jest. Rzeczowo wyjaśnia przebieg leczenia i poświęca tyle czasu ile potrzeba na prawidłowe badanie, bez zbędnej paplaniny.

23.12.2013

Wspaniały lekarz. Zalecił i przeprowadził operację wycięcia trzonu macicy. Dzięki niemu nie słaniam się na nogach z powodu powracającej anemii i żyję :). Blizna, która pozostała po operacji to milimetrowa kreska. Jest doskonałym fachowcem - rzetelny, uprzejmy, delikatny i troskliwy.

23.12.2013

Wspaniały lekarz. Zalecił i przeprowadził operację wycięcia trzonu macicy. Dzięki niemu nie słaniam się na nogach z powodu powracającej anemii i żyję :). Blizna, która pozostało po operacji to milimetrowa kreska. Jest doskonałym fachowcem - rzetelny, uprzejmy, delikatny i troskliwy.

Urszula

18.07.2013

Doktor Strzyżewski prowadzi moją ciążę i jestem z Niego w 100 % zadowolona. Nie tylko jest miły, uprzejmy i z poczuciem humoru, ale przede wszystkim kompetentny. Skierował mnie na wiele badań, co 3 tygodnie widujemy się na kontroli, rzetelnie podchodzi do opieki nad pacjentką i jej dzieckiem. Zdecydowanie polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana