lekarzMarek Strzyżewski

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.0512345
48 opinii

• 5

Pan doktor usunął mi laparoskopowo torbiel na jajniku, operacja przebiegła bez komplikacji, bardzo szybko wypisano mnie ze szpitala. Jajnik nadal mam sprawny dzięki profesjonalizmowi Pana Marka Strzyżewskiego. Lekarz z poczuciem humoru, którego wiele kobiet najwyraźniej nie rozumie. Jego żart być może jest zbyt skomplikowany. Nie słodzi pacjentkom, ale przecież nie od tego jest. Rzeczowo wyjaśnia przebieg leczenia i poświęca tyle czasu ile potrzeba na prawidłowe badanie, bez zbędnej paplaniny.

• 5

Wspaniały lekarz. Zalecił i przeprowadził operację wycięcia trzonu macicy. Dzięki niemu nie słaniam się na nogach z powodu powracającej anemii i żyję :). Blizna, która pozostała po operacji to milimetrowa kreska. Jest doskonałym fachowcem - rzetelny, uprzejmy, delikatny i troskliwy.

• 5

Wspaniały lekarz. Zalecił i przeprowadził operację wycięcia trzonu macicy. Dzięki niemu nie słaniam się na nogach z powodu powracającej anemii i żyję :). Blizna, która pozostało po operacji to milimetrowa kreska. Jest doskonałym fachowcem - rzetelny, uprzejmy, delikatny i troskliwy.

• 5

Doktor Strzyżewski prowadzi moją ciążę i jestem z Niego w 100 % zadowolona. Nie tylko jest miły, uprzejmy i z poczuciem humoru, ale przede wszystkim kompetentny. Skierował mnie na wiele badań, co 3 tygodnie widujemy się na kontroli, rzetelnie podchodzi do opieki nad pacjentką i jej dzieckiem. Zdecydowanie polecam.

• 1

Uczęszczałam na wizyty do Pana Doktora w przychodni przyszpitalnej w szpitalu na Inflanckiej i nie polecam. Ogromne opóźnienia, mimo uprzejmości podczas wizyty brak zainteresowania pacjentką, zero informacji o ciąży, niepozlecane badania to standard. I te komentarze...Ja np. usłyszałam, że urodzę hipopotama. Podjęłam decyzję o zmianie lekarza prowadzącego i nikt inny (a byłam już u trzech innych lekarzy w tej przychodni) nie chce mnie przyjąć, gdyż cyt. "nie będzie brał odpowiedzialności za niepozlecane badania i fatalne prowadzenie ciąży".

• 1

zdecydowanie odradzam prowadzenie ciąży u tego lekarza

• 5

Dr Marek Strzyżewski prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona. Rzeczowy, kompetentny, delikatny lekarz z poczuciem humoru. Polecam dr Strzyżewskiego w 100%.

• 1

jestem wielce rozczarowana wizytą u doktora Strzyżewskiego. Przyszłam do niego po receptę na środki antykoncepcyjne które biorę a on nie chciał mi ich przepisać twierdząc, że ich nie zna. no to przepraszam bardzo kto ma je znać jak nie lekarz, to on powinien być na bieżąco z tym co jest na rynku. mam poczucie straconego czasu, do tego jest nieprzyjemny, nieuprzejmy i niedelikatny, badanie było brutalne. nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim miejscu. stanowczo nie polecam, nic dziwnego, że ma tyle wolnych terminów w grafiku, więcej do niego pójdę, wolę poczekać dłużej ale być potraktowana jak należy.

• 1

Wykonywał mi operację. Operacja powiodła się więc specjalistą w 100% jest. Ma jednak jeden wieli ogromny minus: pomimo tego, że starał się być miły (na prywatnych wizytach) to chodziłam do niego na siłę. Przed operacją na badaniu przed operacją czułam się przez niego poniżana, winna swojej choroby, jak śmieć. Pozatym lubi kasę i za nią tylko leczyć.U niego nie masz kasy-mierasz. Nie widzę powołania u niego. Obecnie chodzę teraz do innego lekarza, który jest profesjonalistą w każdym wydaniu i traktuje mnie z szacunkiem.

• 5

Bardzo kompetentny, uprzejmy, delikatny lekarz. Wzbudza zaufanie, poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba, tłumaczy wszystkie skutki danego leczenia. Uważam, że taki lekarz to skarb, polecam wszystkim!!!

• 5

Lekarz godny polecenia.Dobry specjalista,wykonuje swój zawód,powiedziałabym:z powołania,lekarz z długim stażem i wieloletnim doświadczeniem.

• 1

Spotkałam tego lekarza na swej drodze w zachodzeniu w ciążę. Byłam młodą mężatką, bardzo pragnęlismy mieć dziecko. Kiedy spóźniał mi się okres wybrałam się do niego na wizytę. Lekarz zbadał mnie i powiedział, że jestem w ciąży. Byłam przeszcześliwa. Ponieważ na drugi dzień leciałam na wykupione już wakacje, dr Strzyżewski powiedział ze nie widzi problemu żebym leciała samolotem, a jak wrócę zrobimy wszystkie badania. Dwa tygodnie poxniej na lotnisku przed powrotem do Polski dostałam silnego krwawienia. Wpadłam w panikę, byłam zrozpaczona. To byl koszmar. Prosto z lotniska w Polsce pojechałam do szpitala. Trafiłam na Madalińkiego (wtedy Strzyzewski jeszcze nie był tam ordynatorem i nie wiem czy nawet tam pracował)Przyjeli mnie i zrobili wszystkie baania na cito: krew, mocz, USG. Okazało się że NIE BYLAM W CIĄŻY a krwawienie bylo menstruacyjne. Nie wiedziałam komu wierzyć. Kazałam sobie napisać że nie byłam i nie jestem w ciaży, co też pan doktor uczynil. Na pytanie mojego meza co powinnismy teraz zrobić powiedział, że odwiedziłby tego konowała z kijem bejsbolowym... Dwa lata pozniej przyjechałam na Madalinskiego rodzić moje pierwsze dziecko. Nie wyobrażacie sobie jakie było moje zdziwienie, kiedy na oddziale spotkałam dr Strzyżewskiego... Jaki ginekolog stwierdza ciązę ktorej nie ma??? Nie wiem jak mu się udało, że zaszedł tak daleko i jest ordynatorem. Powinien mieć zakaz wykonywania swojego zawodu.

• 1

Trafilam do niego ze skierowaniem do szpitala na zapis do pilnej operacji(wyciecie torbieli i zrostow), pan doktor wogole nie spojrzal na badania i odpowiedzial ze to nie jego problem, ze powinnam zglosic sie do mojego lekarza prowadzacego a wlasnie od niego dostalam skierowanie na operacje, ktora mialam wykonac w szpitalu na madalinskiego. Pan Strzyżewski byl bardzo niemily, wrecz opryskliwy,wmawial mi ze zgubilam dokumenty choc je zabral poprzedniego dnia szpital do wlasnych dokumentacji. jednym slowem zostalam olana, operacja odbyla sie w innym szpitalu a pan "doktor" dostal skarge do izby lekarskiej za nie przyjecie mnie do operacji a wrecz nie zainteresowanie sie, jak sie pozniej okazalo, moim ostrym i krytycznym przypadkiem. Jezeli ktos tego lekarza odbiera pozytywnie to zycze powodzenia i wytrwalosci w tym odczuciu i niech nigdy nie znajdzie sie w sytuacji ostrego ryzyka bedac pod opieka owego pana "ordynatora".

• 5

Rewelacyjny lekarz.Z poczuciem humoru.Podejscie do pacjentki - specyficzne.Delikatny w badaniu.Super.

• 1

Tragedia!!! to nie lekarz a zwykły naciągacz!!! poszłam z przewlekłymi silnymi upławami a przepisał mi ecovag bez recepty i kazał przyjść za 10 dni chyba po to żeby "naciągnać " mnie na kolejne 100 zł. Poza tym jak dla mnie zdecydowanie niekompetentny i nie wzbudzający zaufania. ODRADZAM TEGO LEKARZA ZDECYDOWANIE!!! a wręcz radziłabym się od niego trzymać jak najdalej.

• 1

Dziś byłam u dr Strzyżeckiego na wizycie w szpitalu Madalińskiego, nie dość ,że musiałam swoje wyczekać w rejestracji później w kolejce do gabinetu doktora, który się spóźnił 30 min. Lekarz pracował w godzinach 12-13 a na wizytę do doktora czekało ok 30 ,pacjentek. Więc co można zrobić w 1 h ???? Ja zostałam potraktowana karygodnie,lekarz mnie ignorował.Na wizytę do doktora miałam napisane na skierowaniu że mam podejrzenie endometriozy w szwie po cięciu cesarskim i miałam ze sobą badania wszystkie co potrzebne. To nawet dr łaskawie nie chciał zerknąć ,ani na badania ani na mój szew po cięciu. I dał mi skierowanie na usg jeszcze raz , z tym że zapisy dopiero po nowym roku. To ja mam w dupie takiego lekarza gdzie w moim przypadku trzeba działać szybko. 3,5 lata temu pamiętam tego lekarza z twarzy ponieważ miałam operacje pęknięcia jajnika i operowano go w szpitalu Madalińskiego i ten dr już wtedy wydawał mi się niedobrym lekarzem bardzo lekceważącym pacjentki a dziś potwierdziło się to w 100%%%%%% także absolutnie nie polecam ani tego lekarza ani tego szpitala. W tym szpitalu mojej mamy pierwsze dziecko urodziło się martwe! Niestety jak chce się być szybko objętym opieką prawidłowa trzeba płacić duże pieniądze i taka jest prawda i rzeczywistość.Pozdrawiam

• 1

Czytając komentarze moich poprzedniczek miałam wrażenie, że bardzo surowo oceniają tego "lekarza", jednak po wczorajszej wizycie z całą pewnością mogę powiedzieć, że miały rację. Nie jestem już młodą dziewczyną,raczej panią w średnim wieku a więc swoje przeżyłam i wielu lekarzy zaliczyłam ale kogoś tak aroganckiego, wręcz chamskiego do tej pory nie spotkałam. Mam wrażenie, że ten facet nienawidzi kobiet i dlatego jest w tym zawodzie.Nie lecze się u niego na szczęście, trafiłam do niego z zapisu bo dostałam skierowanie do szpitala. Wyszłam z gabinetu zniesmaczona i można powiedzieć, że w pewnym sensie poniżona. Dlatego ostrzegam inne pacjentki - każdy inny tylko nie ten cham.

• 5

Coż moja mama chodzi do p.Strzyżewskiego kupe lat, prowadzil tez jej ciaze a owy nowy czlonek w naszej rodzinie pojawil sie 8 lat temu, ja rozwniez odwiedzam pana doktora i zlego slowa nie moge powiedziec.

• 4

Byłam u pana doktora bez polecenia ze skierowaniem z przychodni rejonowej i w rejestracji szpitalnej zostałam zapisana do Pana Marka Strzyżewskiego (przypadek)nawet nie wiedziałam, że jest ordynatorem. Była to pierwsza wizyta u Pana Doktora, bardzo uprzejmy po wysłuchaniu zbadał i przekazał mi rzeczowo co z tym "fantem" trzeba zrobić. Ja poszłam już po diagnozie innego lekarza i pan doktor potwierdził to samo. Jestem zadowolona i czekam na przyjęcie do szpitala. Ponieważ rodziłam trze razy i nieraz na sali spotykałam pacjentki bardzo zarozumiałe tzn. wszystko wiedzące i lubiące jak się skacze obok nich. Wpisy negatywne: Ten się nie myli kto nie pracuje. Ważne jest aby mylić się jak najmniej.

• 1

Lekarz prowadził moją ciąże. Nie reagował na moje problemy. Tak jak bym sobie je wymysliła. Chodziłam prywatnie, w szpitalu juz mna sie nie ziantresował, poród bardzo trudny. Dziecko urodziło sie chore z powodu niedotlenienia. Podumował to tak: Nie nadaje sie Pani do rodzenia dzieci... bez komentarza, długie rehabilitacje, syn juz zdrowy. A lekarz konował i liczy tylko kase.

• 5

Nie wiem skad takie skrajne opinie... Mogę jedynie poleci Pan Doktora. Jest bardzo konkretną osobą i dla mnie 100% profesjonalistą. Odpowiedział na wszystkie pytania, wytlumaczył dokładnie przebieg i konsekwencje badań. Pomógł mi bardzo za co jestem mu niesamowicie wdzięczna.

• 1

Wizyta krótka, ani słowa o moim problemie. Więcej czasu poświęcił komputerowi, niż mi. Poczułam się zlekceważona.

• 1

ostatnio głośno o przypadkach świadomej nieudolności i różnych kumoterstw w szpitalach (śmierci w czerniakowskim, gdzie ewidentnie była nieudolność, kłamstwo, oszustwo i zastraszanie) to mi ten lekarz, z nominacji "kolegi" tutaj pasuje... groza... tylko czekać jak coś na tym oddziale kiedyś "wypłynie"... niewiele człowiek oczekuje od opieki zdrowotnej, ale nigdy większej szkody lub nie daj losie śmierci... i pomyśleć że ten proces degeneracji postępuje w zastraszającym tempie.... a ten lekarz jest wybitnym przykładem tego zdegenerowanego systemu

• 1

Pan doktor Marek Strzyżewski świadomie wprowadził mnie w błąd , mówiąc że moje dziecko zmarło , z powodu mojej rzekomej choroby.Ciąża była prawidłowa, dziecko zdrowe do czasu porodu , za który odpowiadał pan doktor Strzyżewski. Niestety był współwinny tej śmierci , nie pomógł ,ignorował, ważniejsze były prywatne pacjentki. Stało się to w szpitalu na Bródnie, dosyć dawno, był ,,dobrze zapowiadającym się młodym lekarzem" wg opinii lekarzy chyba, bo arogancja, kłamstwo i brak kompetencji już nie mówiąc o braku odpowiedzialności i cywilnej odwagi były jego mocnymi stronami . Taki pozostał w mojej pamięci, doktor któremu zaufałam , jako pacjentka która nie zapłaciła , bo nie miała pieniędzy na udany poród.

• 1

Ten "fachowy" i "kompetentny" pan doktor usunąłby mi zdrową ciążę w 5 tyg. jako ciąże pozamaciczną, której swoją drogą nigdzie nie mógł znaleźć ("znajdzie sie podczas zabiegu"). Uratowało mnie to, że miałam katar i nie mógł mi podać narkozy. Oglądając 2 dni później USG, które zrobił inny lekarz i gdzie czarno na białym wyszło, że wszystko jest w porządku, nawet słowem się do mnie nie odezwał, dyktował pielęgniarce co ma pisac, jakby mnie w ogóle nie było w gabinecie. Dzięki panu doktorowi przeżyłam 4 dni największego koszmaru, po którym nawet nie usłyszałam głupiego przepraszam. Wyszłam ze szpitala w takim stanie psychicznym, że lepiej nie mówić. Zwolnienia nie dostałam, bo przecież nic sie dzieje.

• 4

kompetentny,opanowany,spokojny lekarz.Prowadzi moją ciążę. Zleca badania, pomaga, tłumaczy. Nie nalezy do rozgadanych,przemiłych i słodkich lekarzy, ale jego fachowość przemawia za nim.Faktycznie w szpitalu ma mało czasu,ale mimo to zajmuje się pacjentka. Na prywatnej wizycie rekompensuje brak czasu :) Gdyby był tak złym lekarzem to nie mogłby być od lat ordynatorem oddziału.

• 1

nie wiem skąd te 5, pewnie w wizytach prywatnych lub odpowiednich "prezentach"... w końcu za 300 zł/15min to i ja mogę być miły... gdy jeszcze przy przyjmowaniu stwarzał drobne rokowania na lekarza, to już potem (pewnie z powodu braku "koperty") wyszła druga twarz: całkowita porażka, za każdym razem mówi co innego, wypiera się swoich słów, utrudnia co tylko może: brak rejestracji poronionego dziecka, brak zwolnienia, bo nie ma podstaw i się nie NALEŻY!!! Więc jak wylądowaliście w tym szpitalu, to od razu do banku po kredyt i szybko kopertę, bo inaczej nie ma rady. Chyba że te wszystkie "5" to przekupione opinie, albo nie o tego dr Marka chodzi...

• 1

Dziewczyny trzymajcie sie od niego z daleka!!!! Zdecydowanie nie polecam tego lekarza o ile można go nazwać lekarzem jest arogancki bezczelny i nie można o nic zapytać bo traktuje pacjentki jak powietrze i myśli ze on jest tam najważniejszy. Pewnie leci na kase DUPEK!!!!!!Miałam torbiel na lewym jajniku a chciał mi usunąć torbiel z prawego na którym nic nie miałam to jest zakalec i HIENA!!!! Nie warto wogóle sie u niego leczyć bo traktuje cię jak niepotrzebny śmieć!!!!! Po pierwszym dniu pobytu w tym szpitalu dał mi do zrozumienie ze nie ma tu dla mnie miejsca na leczenie .Traktował mnie tak jakby mnie wogóle mnie tam nie było!!!Jestem szczęśliwa ze jestem juz w domu i ze ten DUPEK nie zdążym mnie operować!!!!!!

• 5

Lekarz bardzo fachowy i konkretny,pomaga w podjęciu trudnych decyzji dotyczących operacji,a ponieważ ma mnóstwo zajęć jako ordynator nie ma czasu na gadki-szmatki,po to miłe Panie do psychologa.W 100% zawodowiec wie co robi,a chyba oto chodzi,a nie o "bicie piany"-na to szkoda czasu mistrza.Ja też należę do osób konkretnych i podobało mi się podejście zarówno przed jak i po operacji Pana doktora.

• 5

Wspaniały lekarz i dobry człowiek. Uratował mnie przed niebagatelnymi komplikacjami po operacji usunięcia macicy z przydatkami. Dziękuję Panie Doktorze. Oby więcej takich ludzi jak Pan było na tym świecie. Wdzięczna pacjentka, Małgorzata D.

• 5

Lekarz, jakiego jeszcze swiat nie widział. Pomógł przyjśc na swiat moim chłopcom. Niesamowicie doświadczony , kompetentny, uroczy i 100 % profesjonalista. Każdy kto będzie się leczył u Pana doktora na pewno będzie miał 100 % satysfakcji i może być pewny że diagnoza będzie postawiona prawidłowa

• 2

moja mama była operowana przez doktora po operacji zaczeły się komplikacje okazało się że operacja została wykonana niedbale po czym moja mamę czeka kolejna operacja 'poprawka' oczywiście u wspaniałego profesora

• 1

Te opinie na 5 są chyba żartem! Byłam na oddziale doktora i potraktował mnie haniebnie. Był nieuprzejmy, krzyczał i wmawiał mi kłamstwo. Chciał mi przeprowadzić operacje bez odpowiedniego przygotowania - bez diety poprzedzającej, lewatyw - bo akurat pasowałam mu do grafiku na konkretny dzień. Dal mi alternatywę operujemy teraz albo wypis. Wyszłam ze szpitala jakoby na własna prośbę.

• 1

Ten człowiek nie powinien mieć nic wspólnego z kobietami, które poroniły. Te pochlebne opinie na swój temat dodał sam, albo komuś zapłacił za napisane czegoś pozytywnego.

• 5

Myślę,że najcenniejszą,żeby nie powiedzieć podstawową cechą wyróżniającą lekarza są jego zawodowe kompetencje - umiejętność postawienia prawidłowej diagnozy,a tym samych pomoc choremu w procesie leczenia. Właśnie tego oczekuję od lekarza, kwestia czy ktoś ma dla mnie mniej lub więcej czasu, czy akurat dzisiaj się uśmniecha,czy też nie, są elementami pośrednimi. Pamiętajmy, że lekarz jest tylko człowiekiem, na których spoczywa ogromna odpowiedzialność za pacjetów. Polecam Pana M.Strzyżewskiego - uważam, że jest specjalistą w tym co robi i w moim przekononiu jest osobą pogodną.

• 1

nastawiony na kase w publicznym szpitalu, zdawkowo sie odzywa, tarktuje pacjentki jak półgłoki którym nie trzeb NICZEGO TŁUMACZYĆ, NIE MUSZA NAWET WIEDZIEC JAK DŁUGO ZOSTANA SZPITALU, n aoddziale ( chociaz jest tylko p.o.ordynatora) rzdzi jak udzielny ksiązę, dla pacjnetek zupełnie niedostepny, nie otwiera nawet drzwi do pokoju lekarzy i potrafi pcjentke z niego wyprosić,, bo "odpoczywa" na początku dnia pracy. Pielęgniarki skaczą wokół niego jak żabki , ijeśli nie ma dobrego humoru to niczego sie nie można dowiedzieć.

• 1

TEGO "LEKARZA" MOŻNA OCENIĆ TYLKO NIŻEJ NIŻ CAŁE POLSKIE LECZNICTWO.COŚ TAKIEGO JAK ON NIE POWINNO BYĆ DOPUSZCZONE DO KONTAKTU Z LUDŻMI A TYM BARDZIEJ Z OSOBAMI PRZECIEŻ CIERPIĄCYMI

• 1

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak okropnym lekarzem! Przy pierwszym spotkaniu podczas porannego obchodu był bardzo niemiły ale to nic w porównaniu z tym jak zachował się podczas badania ginekologicznego. Po pierwsze był niedelikatny oraz chamski, po drugie nie udzielił mi odpowiedzi na żadne pytanie- wręcz nakrzyczał na mnie, po trzecie gdy powiedziałam że chciałabym w miarę mozliwości uniknąć zabiegu łyżeczkowania to pan doktor dał mi wypis(albo zabieg albo do domu)...po czym na wypisie przeczytałam że to ja sama na własną prośbę wypisałam się ze szpitala...a tak nie było! Jego zachowanie było delikatnie ujmując "niestosowne". Nie brał pod uwagę tego że rani moje uczucia....zwłaszcza że badał mnie w kilka godzin po poronieniu. Po stracie upragnionego i wymarzonego dziecka nie sądziłam że mogę zostać w ten sposób potraktowana!!! Zamiast wsparcia otrzymałam jeszcze jedną dawkę bólu... Wiem że już nigdy nie chcę spotkać tego pana i serdecznie odradzam wszystkim tym którzy zastanawiają się nad wyborem jego jako swojego lekarza. Być może na prywatnych wizytach jest on zupełnie inny("lepszy") ale świadczy to tylko o tym że to pieniądze są dla niego ważne a nie pacjentka.

• 1

Spędziłam tydzień na oddziale dr Strzyżewsiego. Był bardzo niesympatyczny, nie miał czasu, nic nie tłumaczył, nie odpowiadał na pytania. Rzeczywiście inne kobiety na oddziale miały o nim dosyć dobre opinie, ja niestety nie. Nie wiem z czego to wynika? Miałam wrażenie, że moja obecność na oddziale jest dla niego niewygodna...Kiedy po poronieniu poprosiłam o coś na uspokojenie dał mi do zrozumienia, że jestem histeryczką...

• 3

chyba faktycznie pomyliły panie imiona???

• 1

Czytam te opinie i mam wrażenie, że trafiłam do innego lekarza. Leżałam na jego oddziale przez tydzień i w ciągu tego czasu widziałam go może przez 15min. Przez cały tydzień nie miał czasu porozmawiać ze mną i wyjaśnić ile i co wyciął. Za to na wizycie prywatnej zrobił to od razu, miło i grzecznie. Przez tydzień ignorował również moje uwagi dotyczące brzydko wyglądającego szwu. Zainteresował się dopiero kiedy było już jasne, że wdało się zakażenie.

• 2

Czytając wcześniejsze wpisy pacjentek miałam wrażenie, że to inny lekarz mnie przyjął... Dla mnie był aroganckim bucem traktującym kobietę jakby była ograniczona umysłowo. Nie polecam :(

• 5

Uratował mnie przed wycięciem wszystkiego (co chciał inny lekarz) usunął tylko to co koniecznie czyli dwie torbiele i mięśniaka. Jest wspaniałym człowiekiem. :)

• 5

Pomógł przyjść na świat moim dzieciom. Jeden z pediatrów powiedział kiedyś o nim: "oprócz tego, że jest lekarzem, jest też człowiekiem". I tej opinii się trzymajmy :)

• 5

Jest świetnym fachowcem, bardzo wiele zawdzieczam Panu doktorowi.

• 5

Wspaniały lekarz!! Ogromnie cierpliwy. Poświęca mnóstwo uwagi. Bardzo cenię go za jego kompetencję i zaangażowanie. Jestem pod wrażeniem jego osoby - skromny, lekarz dający pacjentce poczucie pewności. Tłumaczy i uzasadnia w sposób zrozumiały - nawet zdenerwowanej, zaniepokojonej pacjentce. Obserwowałam Pana Ordynatora Strzyżewskiego na oddziale ginekologicznym przez tydzień - i muszę powiedzieć- że to lekarz z powołania. Gorąco polecam, jeśli ktoś zostanie jego pacjentem - będzie spokojny, że ma świetnego fachowca!

• 5

Wspaniały lekarz. Niezwykle oddany. Bardzo dobry specjalista. Ogromnie zaangażowany w leczenie.

POLECAM JEST NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat