lekarz Marek Strzyżewski

3,1
2,9
2,9

24.02.2014

Pan doktor usunął mi laparoskopowo torbiel na jajniku, operacja przebiegła bez komplikacji, bardzo szybko wypisano mnie ze szpitala. Jajnik nadal mam sprawny dzięki profesjonalizmowi Pana Marka Strzyżewskiego. Lekarz z poczuciem humoru, którego wiele kobiet najwyraźniej nie rozumie. Jego żart być może jest zbyt skomplikowany. Nie słodzi pacjentkom, ale przecież nie od tego jest. Rzeczowo wyjaśnia przebieg leczenia i poświęca tyle czasu ile potrzeba na prawidłowe badanie, bez zbędnej paplaniny.

23.12.2013

Wspaniały lekarz. Zalecił i przeprowadził operację wycięcia trzonu macicy. Dzięki niemu nie słaniam się na nogach z powodu powracającej anemii i żyję :). Blizna, która pozostała po operacji to milimetrowa kreska. Jest doskonałym fachowcem - rzetelny, uprzejmy, delikatny i troskliwy.

23.12.2013

Wspaniały lekarz. Zalecił i przeprowadził operację wycięcia trzonu macicy. Dzięki niemu nie słaniam się na nogach z powodu powracającej anemii i żyję :). Blizna, która pozostało po operacji to milimetrowa kreska. Jest doskonałym fachowcem - rzetelny, uprzejmy, delikatny i troskliwy.

Urszula

18.07.2013

Doktor Strzyżewski prowadzi moją ciążę i jestem z Niego w 100 % zadowolona. Nie tylko jest miły, uprzejmy i z poczuciem humoru, ale przede wszystkim kompetentny. Skierował mnie na wiele badań, co 3 tygodnie widujemy się na kontroli, rzetelnie podchodzi do opieki nad pacjentką i jej dzieckiem. Zdecydowanie polecam.

23.05.2013

Uczęszczałam na wizyty do Pana Doktora w przychodni przyszpitalnej w szpitalu na Inflanckiej i nie polecam. Ogromne opóźnienia, mimo uprzejmości podczas wizyty brak zainteresowania pacjentką, zero informacji o ciąży, niepozlecane badania to standard. I te komentarze...Ja np. usłyszałam, że urodzę hipopotama. Podjęłam decyzję o zmianie lekarza prowadzącego i nikt inny (a byłam już u trzech innych lekarzy w tej przychodni) nie chce mnie przyjąć, gdyż cyt. "nie będzie brał odpowiedzialności za niepozlecane badania i fatalne prowadzenie ciąży".

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana