dr n. med. Marek Waluga

Gastroenterolog, Gastrolog

Potwierdzam tragiczny poziom wizyt u Walugi (teraz "prof." ?). Byłem na trzech wizytach. Bez diagnozy i informacji o kierunku postępowania. Dowiedziałem się, że moje dolegliwości mają źródło najprawdopodobniej w kręgosłupie. Przedstawiłem dokumentację ze szpitali o wyciętych polipach, przepuklinie przełyku, poinformowałem o dolegliwościach i że są czasowo powiązane z posiłkami i że trwają od kilku lat oraz o wyraźnych widocznych i odczuwalnych zanikach mięśni, spadku ciśnienia, kołataniach serca, niezwykłych stolcach ... . Recepty - wykupione i zastosowane, badania krwi - tylko, cena 250 zł. za wizytę. Takie postępowanie było gorsze niż ...

Recepty - wykupione i zastosowane,
badania krwi - tylko, cena 250 zł. za wizytę.
Takie postępowanie było gorsze niż lekarzy medycyny, którzy odeszli bez słowa na prywatną działalność bez podania pacjętom nowych miejsc pracy lub na emeryturę.

Z przykrością stwierdzam, że może Pan doktor posiada wiedzę, ale zachowuje ją wyłącznie dla siebie. Podczas wizyty nie był zainteresowany wypisem ze szpitala i uwagami tam zawartymi. Na wynik badania krwi w ogóle nie spojrzał. Wszelkie pytania z mojej strony pozostały zbagatelizowane. Dodam, że wizyta była na NFZ. Odradzam wizytę u Pana doktora, szkoda czasu i zdrowia. Była pacjentka.

Uprzejmy to jest jak kasuje 150PLN za10min.Opinie zamieszczone na portalu są przesadzone nie mówiąc już o tzw.Firmie HT CENTRUM .Kolonoskopia wykonana w ciągu 20min ze znieczuleniem za 180 PLN Bo reszta z programu to porażka .Po wizycie u Walugi zalecenie na następną kolonoskopię ale już za prawie tysiaka z wycinkami .Polecam jak ktoś jest zdrowy lub ma guza na 20 cm to może zdiagnozują .Średni personel medyczny No cóż obcnie w Biedronce pracują lepsi .Przygotowanie do badania kolonoskopi opisane w zależności chyba od humoru Pani Rejestratorki . Jedynie co można uznać za dobre to cennik usług . Jak możecie to zdala od Walugi i HT CENTRUM .Pisze Walugi bo tytuł dr to chyba uzyskał w dawnych czasach za tzw.kure .A teraz poważnie .Całkowicie zła diagnoza nie mówiąc o lekach i drogich badaniach nie trafionych .Pan Profesor w Katowicach po pierwszej wizycie zdiagnozował .Dobrze że zrezygnowałemw porę z usług tego pana.Przdałaby się Waludze praktyka w Weterynarii i nie wiem czy by go tam przyjęli .Jak jesteście zdrowi i macie dużo pieniążków polecam polecam polecam Waluge i HT Centrum w Tychach .

Doskonały lekarz. Prawdziwy spec polecam z czystym sumieniem. Diagnoza szybka i trafna byłam zaskoczona. I nie jest prawdą ze wypisuje tylko drogie leki moje akurat kosztują kilkanaście złotych

Dramat taki lekarz to pomyłak. jesli nie wie co człowiekowi jest to wymyśla niestworzone historie. wmówił mi że mam bakterie helikobakter, zespół drażliwego jelita i jeszcze kilka innych chorób, przepisał mase leków (bardzo drogich) i jak sie okazało niepotrzebnych bo to po tych lekach czułam sie coraz gorzej a jak je odstawiłam to wszystko się unormowało. samo wykonałam sobie badania na helikobakter zanim zaczęłam sie szprycowac jego lekami i okazało sie że nie mam ich. miałam tylko podrażniony zoładek od leków przeciwbólowych których musiał w pewnym momencie jeść sporo i to było wszystko a on wmawiał mi wszystkie choroby jakie mógł. ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM trzymajcie sie od niego z daleka

Życzliwy, spokojnie tłumaczy, kompetentny. Polecam

Życzliwy, spokojnie tłumaczy, kompetentny. Polecam

fantastyczny lekarz,bardzo uprzejmy ,wzbudza wielkie zaufanie,troskliwie zajmuje sie pacjentem,polecam

Naprawdę dobry lekarz.Wie jak podejść do pacjenta, wszystko wytłumaczy i można z nim naprawdę szczerze porozmawiać. mam mieć robioną u niego gastroskopię więc zobaczymy. Narazie polecam z czystym sumieniem

Te pozytywy to chyba sama rodzina:)bo wygląda z nich na geniusza, a było jak zwykle. Płać i spadaj

Jeśli ktoś ma problemy zdrowotne i szuka kompetentnego,uczciwego i oddanego swojej pracy,a przede wszystkim pacjentom lekarza to gorąco polecam dr Marka Waluge.