prof. dr hab. n. med. Marek Zawirski

Neurochirurg

Opinii15

Elzbieta Leśniewska

21.12.2015

Wysokiej klasy specjalista neurochirurg. Bardzo dobry i kompetentny lekarz. 24 lata temu miałam wylew podpajęczynówkowy z powodu pęknięcia tętniaka. Dzięki niemu i jego zespołowi lekarzy po koniecznej 5 godzinnej operacji żyję i pracuję.

Wysokiej klasy specjalista neurochirurg. Bardzo dobry i kompetentny lekarz.

09.01.2013

Prof. Marek Zawirski jest bardzo dobrym specjalistą wzbudzającym zaufanie pacjentów. Jego diagnozy są potwierdzone badaniami. Jest miłym uprzejmym człowiekiem. Jego praca to powołanie. Polecam.

07.01.2013

Jest lekarzem z powolania ,bardzo sympatycznym i dobrym czlowiekiem.Pomogl mi w sprawie mojej corki .Nie mogl sam przeprowadzic operacji ,poniewaz to nie byla jego specjalizacja ale,napisal list polecajacy do lekarza ktory mogl zoperowac moja corke.To bylo dawno temu ,ale bede mu wdzieczna do konca zycia .Moja corka chodzi i ma sie dobrze .Dziekuje Panie Doktorze.

04.01.2013

Wyjatkowy lekarz,aby wiecej bylo takich lekarz,polecam pana profesora innym znajomym.

13.05.2012

Ten profesorek sfałszował opinię w sprawie śmierci mego syna, który zmarł doznając urazu głowy w szpitalu w Bełchatowie. Tą fałszywą opinię wykluczył krajowy neurochirurg P.profesor Trojanowski oraz prof. Moskała.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Łódź"?

Maciej Radek

Neurochirurg