prof. dr hab. n. med.

Marek Zawirski

Neurochirurg

Gdzie przyjmuję
place 11

Sienkiewicza 13
Łódź
51,769450719,46071260 42 633 28 22

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.6/5
Kompleksowość podejścia
4.5/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.5/5
Ilość poświęconego czasu
4.5/5
Uprzejmość
4.5/5
Godny polecenia
4.5/5
Średnia:
4.55
15 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Wysokiej klasy specjalista neurochirurg. Bardzo dobry i kompetentny lekarz. 24 lata temu miałam wylew podpajęczynówkowy z powodu pęknięcia tętniaka. Dzięki niemu i jego zespołowi lekarzy po koniecznej 5 godzinnej operacji żyję i pracuję.

5,0/5

Prof. Marek Zawirski jest bardzo dobrym specjalistą wzbudzającym zaufanie pacjentów. Jego diagnozy są potwierdzone badaniami. Jest miłym uprzejmym człowiekiem. Jego praca to powołanie. Polecam.

5,0/5

Jest lekarzem z powolania ,bardzo sympatycznym i dobrym czlowiekiem.Pomogl mi w sprawie mojej corki .Nie mogl sam przeprowadzic operacji ,poniewaz to nie byla jego specjalizacja ale,napisal list polecajacy do lekarza ktory mogl zoperowac moja corke.To bylo dawno temu ,ale bede mu wdzieczna do konca zycia .Moja corka chodzi i ma sie dobrze .Dziekuje Panie Doktorze.

5,0/5

Wyjatkowy lekarz,aby wiecej bylo takich lekarz,polecam pana profesora innym znajomym.

1,0/5

Ten profesorek sfałszował opinię w sprawie śmierci mego syna, który zmarł doznając urazu głowy w szpitalu w Bełchatowie. Tą fałszywą opinię wykluczył krajowy neurochirurg P.profesor Trojanowski oraz prof. Moskała.

4,8/5

Pan Profesor jest bardzo komunikatywny i skuteczny. periodycznie przez kilka lat odwiedzałem Pana Profesora i zawsze byłem usatysfakcjonowany.

2,2/5

Pan profesor może i nie jest złym lekarzem ale wydaje mi się jak to w życiu prywatnym i zawodowym bywa czas najwyższy udać się na emeryturę i dać działać młodszym . A na oddziale neurochirurgi w Barlickim wspaniałych lekarzy nie brakuje

5,0/5

Wspaniały lekarz. Dokładnie i należycie przeanalizował wyniki MR. Rozwiał moje wszystkie wątpliwości. Warto zapłacić za tak fachową poradę.

5,0/5

Myślę, że tak każdy wyobraża sobie lekarza z powołania: specjalistę najwyższej próby i człowieka niezwykle uprzejmego, i dystyngowanego. Pan Profesor dokładnie,cierpiliwie, bez "akademickiego zadęcia" przeanalizował mój zapis MRI i rozwiał wszelkie wątpliwości. Wyrazy szacunku. Agata M.

5,0/5

Fantastyczny człowiek i fachowiec, rozwiał wszystkie moje wątpliwości i szczegółowo omówił wynik. Bardzo sympatyczny, miły i uprzejmy.

4,8/5

bardzo miły z ogromnym doświadczeniem człowiek, polecam każdemu kto potrzebuje pomocy.Wyrazy szacunku.

5,0/5

Myślę że Pan Profesor Marek Zawirski URATOWAŁ MI ŻYCIE. Byłem u kilku specjalistów i nic, polecam każdemu szukającemu pomocy neurochirurgicznej. Z wyrazami szacunku Maciej Sz._Kalisz

5,0/5

przemiły człowiek, doskonały i kompetentny profesor, zainteresowany pacjentem, wzbudzajacy zaufanie , każdemu polecam kto potrzebuje fachowej pomocy

5,0/5

Pan profesor jest bardzo sympatyczny, grzeczny, bardzo kompetentny, zainteresowany pacjentem.

5,0/5

jestem zadowolony z przebiegu leczeni hospitalizaci i opieki

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat