lekarz Maria Brosz

2,9

Szczerze polecam, pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę ! polecam Panią doktor! Osoba godna polecenia w 100%.

Witam, trudno mi ocenic kompetencje Pani Doktor, ale to co mi przeszkadza, w trakcie wizyt, to calkowity brak organizacji. Czekanie 3 godziny z chorym dzieckiem w poczekalni az sie zostanie przyjetym ... porazka. Nie rozumiem czemu nie ma zapisow na godziny jak w normalnym cywilizowanym swiecie. Nowa placowka owszem moze i fajna, ale coz z tego skoro jest totalnie nie praktyczna, podstawowa sprawa, brak osobnego wejscia dla dzieci chorych, wiec miesieczne maluszki czekaja na szczepienie w tym samym pomieszczeniu co kichajace i kaszlace dzieci starsze, ktore przyszly na wizyte do lekarza godzine wczesniej. No i wisienka na torcie, lekarz pediatra , ktory przyjmuje rowniez doroslych, obowiazuje ta sama kolejka.... .

Kiedys dawno temu moje dziecko było prowadzone przez Panią doktorowa Marysię Brosz, wtedy bylam zadowolona, ale wtedy nie bylo jeszcze przychodni w Paniówkach. Co mnke zaskoczyło w tych wypowiedziach panstwa nie chce tutaj pisac na temat kompetencji Pani doktor, ale czekanie rodziców z chorymi czy zdrowymi ďziećmi do pediatry tyle czasu i to w tym samym czasiem zostają przyjmowene osoby dorosłe sa nie do pomyślenia w mieście. To wy rodzice jestescie temu winni źe sie na to godzicie. Boicie sie odezwać bo będzie obraza manestztu. Mam nadzieję, że przeczyta to również Pani doktor i zacznie leczyć w pierwszej kolejności dzieci bo te dzjeci nie czekają do lekarza geriatry tylko pedietry i pewnie na taki etat Pani doktor nest zatrudniona. Pozdrawiam EM.

Gdybym podawała leki tak jak zaleciła to P. Brosz mogłabym nieźle zaszkodzić mojemu dziecku. Po przeczytaniu ulotek gdzie stosowanie jednego leku wykluczało drugi skonsultowałam to z innym pediatrą i całe szczęście ale to nie jedyny zarzut. Zmieniłam lekarza

KIEDYŚ JUZ TEJ PANI WYSTAWIŁAM OPINI,ALE MUSIALA SIĘNIE PODOBAĆ BO ZNIKŁA.OTÓŻ3LATA TEMU COŚ ZACZEŁO SIĘ NIEDOBREGO DZIAĆ Z MOIM ZDROWIEM.MIEWAŁAM CZESTO WYSOKIE TĘTNO,SPADKI CUKRU,ROZPYCHANIE W KLATCE I JU WTEDY BYŁASŁABOŚĆ UNIEMOŻLIWIAJĄCA SAMODZIELNE WYJSCIE Z DOMU.KTÓREGOŚ DNIA W TRAKCIESZUKANIA POMOCY ',TRAFIŁAM DO TEJ PANI.ONA WOBEC PERSPEKTYWY DŁUGIEGOOCZEKIWANIA NA ENDOKRYN.STWIERDZIŁA,ZE HORMONY WYRÓWNAJĄ MI W PSYCHIATRYKU TG,GDZIE MNIE SKIEROWAŁA I POMIMO POTEM POGŁEBIAJĄCEGO SIE ZŁEGO SAMOPOCZUCIA W TYM 'SZPITALU',UTRZYMYWAŁA,ZE TAM ZOSATNE WYLECZONA.WRÓCIAŁAM DO DOMU W FATALNYM STANIE.BARDZO TAM CIERPIAŁAM..DO DZIS MAM PARINSONIZM.I TERAZ KIEDY PO TRZECH LATACH PRZESTAŁAM NIEMAL CAŁKOWICIE CHODZIĆ,DO LEKARZY W KONCU DOTARLO,ZE NIE MAM UROJEN SOMATYZACYJNYCH I SCHIZ.PARANOID.NA WYPISIE Z TG SĄ LICZNE KŁAMSTWA!MIN,ZE BYŁAM DIAG.W WIELU SZPITAL.I INNE OCHYDNE RZECZY!A NA TERMIN DODIAG.TRZEBA CZEKAĆ.DZIĘKUJE ZA TO MIN "SPECJALISTCE OD PSYCHIATRII-PANI BROSZ!

Nie polecam ! jestem matką osmiolatka i zmieniłam lekarza bo to co zaobserwowałam to mnie samą przerosło . Jak można z chorym dzieckiem czekać w Przychodni w Paniówkach 2, 5 godziny na przyjęcie przez panią Dr . Marię Brosz ? dziwne a jednak prawdziwe . Dzieje się tak tylko dlatego że starsze osoby przychodzą do PEDIATRY a przecież w Paniówkach w Poradni dla dorosłych są lekarze interniści jednak taka jest mentalność chora ludzi z Paniówek że chodzą do Pediatry zamiast pójść do specjalisty czyli np . Pani Gliklich czy Pana dr. Głosza . Są to bardzo dobrzy specjaliści , którzy znają się na wielu chorobach i mają duże doświadczenie . Przez osoby starsze godzinami się czeka na przyjęcie dziecka i to jest bardzo nie ładnie . Nie zgodze się z Panią która pisze niżej że osoby które do Pani Brosz chodzą piszą negatywne opinie - ja od pół roku nie chodzę i nie zamierzam chodzić z dzieckiem moim do niej . MAM PRAWO WYBORU LEKARZA . A WYBÓR JEST BARDZO DUŻY !

wspaniały lekarz.jestem mieszkanka miasta dzielaca mnie z pania doktor ze 20 km ale zawsze w potrzebie znajdzie czas i zawsze trafnie stawia diagnoze.Polecam Panią doktor Marie Brosz.Z góry dziękuje za wszystko co pani zrobiła dla nas do tej pory.

BARDZO DOBRA LEKARKA,MOŻNA NA NIĄ ZAWSZE LICZYĆ ,PRZEJMUJE SIE PACJENTEM POLECAM DOSKONAŁY PEDIATRIA -DZIWIE SIĘ ŻE TAKIE NEGATYWNE MA OCENY PEWNIE OSÓB KTÓRE DO NIEJ CHODZĄ I NIESŁUSZNIE WYSTAWIAJĄ OCENĘ

Nie polecam , dziwie się rodzicom co wychwalają ją że jest dobrym lekarzem - PEDIATRĄ , w poradni w Paniówkach przyjmuje dorosłych w godzinach przyjęć dzieci , z dzieckiem natomiast trzeba czekać i czekać , ponieważ babcią skończyły się leki i nie ma kto ich przepisać . PARANOJA

W godzinach przyjęć dzieci przyjmowani są dorośli i przez to czeka się bardzo długo. W czasie godzin dla dzieci zdrowych przyjmowani są i siedzą w tej samej poczekalni chorzy co powoduje ryzyko zarażenia zdrowych dzieci zdrowych.