dr hab. n. med. Maria Płazińska

Endokrynolog

Nie polecam tej lekarki. Brak specyfikacji z endokrynologii. Dodatkowo Pani bardziej leczy jak zielarka niż lekarz. Przepisuje suplementy i dziwne rzeczy bez recepty.

Nie polecam tej lekarki.

Polecam niezwykle Panią Doktor! Nikt mi nie poświęcił tyle czasu w związku z moją chorą tarczycą. Pani Doktor zleciła dodatkowe badania i tym samym postawiła inną trafną diagnoze. POLECAM

Specjalistka medycyny nuklearnej udająca endokrynologa . Podczas pierwszej wizyty zapytała czy wiem czym się zajmuje . Odparłem , na podstawie Googla , że zniszczy mi tarczycę . Wtedy doktor zakrzyknęła - niczego nie niszczę , ja leczę ! Po pół roku i dwukrotnym jodzie moja tarczyca praktycznie nie istnieje . Nie mam tarczycy !

Doskonała lekarka łącząca wiedzę z zakresu medycyny konwencjonalnej i holistycznej. Opatrzność zawiodła mnie do kliniki, w której doktor pracuje. Miałam skierowanie na cito do usunięcia tarczycy przy pomocy jodu promieniotwórczego (Graves Basedow, Hashimoto, wileloguzkowatość). Pani doktor postanowiła jednak zaeksperymentować. Po ponad 3 latach terapii witaminami, mikro i makroelementami moja tarczyca pracuje idealnie - bez żadnych syntetycznych hormonów. Kilka dni temu okazało się, że przeciwciała przeciwtarczycowe AntyTPO zmniejszyły się o ponad połowę. Czyli cofnęła się choroba autoimmunologiczna, z którą miałam żyć do końca swoich dni. Zastanawiam się, kto tutaj wypisuje te ...

Zastanawiam się, kto tutaj wypisuje te wszystkie negatywne opinie - niedouczona konkurencja?

Wspaniała Pani Doktor, z kompleksowym, holistycznym podejściem do pacjenta. Uważna, dociekliwa i cierpliwa, lekarz z powołania. Serdecznie polecam.

Pani Doktor Płazińska jest doskonałym lekarzem.Przeprowadziła szczegółowy wywiad, dokładnie przeanalizowała wyniki badań i wyjaśniła mi dalszą diagnostykę i leczenie. Nie tylko profesjonalistka, ale też bardzo serdeczna osoba. Dziękuję za pomoc i gorąco polecam.

Lekarz z powołania. Patrzy na wszystkie aspekty zdrowia i całościowo na człowieka. Zwraca szczególną uwagę na niedobory żywieniowe. Doceniam otwartość Pani Doktor na różne rozwiązania i rzadką w dzisiejszych czasach umiejętność słuchania. Od 5 lat jestem pod opieką Pani Doktor ( Hashimoto) i od mniej więcej 3 lat wyrównany stan i dobre samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne.

Po 11 latach leczenia od 2009 roku specyfikami bez rezepty za wizyte przez telefon zazyczyła sobie 180 zł. Czyli przez te wszystkie lata byłam zdrowa, a ta osoba mnie tylko oszukiwała. ko to jest?

Pani lekceważy pacjentów notoryczny spoznianiem się. Jak łaskawie zjawi się spóźniona to jeszcze musi zjeść i wypić kawę a pacjent czeka godzinę. Czasami są jeszcze wpisani dodatkowo pacjenci i opóźnienie sięga półtorej godziny. Nie polecam BRAK SZACUNKU DLA CZACU PACJENTÓW