lekarz Maria Zawistowska

Lekarz rodzinny

Rewelacyjna Pani doktor. Wszystko wytłumaczy, wysłucha,kompetentna oraz rzetelna. Lekarz z powołania. Polecam i pozdrawiam.

Witam. Pani doktor miła i uprzejma ale niestety stwierdzam że nie powinna już przyjmować pacjentów. Kiedy chodziło tylko o moje i męża zdrowie to wszystko ok ale jak doszło leczenie mojego syna to niestety nie polecam. Od samego początku tylko antybiotyki, źle zdiagnozowana choroba wirusowa i dany antybiotyk, bardzo oględne badania, o wszystko trzeba pytać sama nic praktycznie nie tłumaczy, a przecież jak człowiek nie wie o co, to nie pyta, ogólnie nie jestem zadowolona.

lekarz godny zaufania.Mąż, dzieci .wnuczka-leczą się u niej.To już trzy pokolenia-polecam.Uratowała mojego synka.Jestem jej dozgonnie wdzięczna :)

Pani doktor nie powinna już przyjmować, nie rozpoznała 3 chorób mojego syna twierdząc że nic mu nie jest, inny lekarz zdiagnozował chorobę. Po leczeniu gdy wymagane było kontrolne badanie sugerowała żebym zrobiła je we własnym zakresie czyli na swój koszt. Skierowania do specjalisty uważa za bezsensowne ponieważ sama najlepiej wie co dolega dziecku.

Znakomity lekarz i pediatra- już od wielu lat. Cierpliwa, kompetentna, niestety- z upływem lat traci nieco czujność i zdarza się,że nie dostrzega symptomów dolegliwości. Ale zawsze otwarta na sugestie. Zleca bez problemów badania dodatkowe- te konieczne, i te "na wszelki wypadek". Słowa uznania.