lekarz Marian Drożdżal

3,6
3,6
3,2

16.07.2014

Jeżeli kobieta nie odwiedza go w prywatnym gabinecie to jest nieprzyjemny,wywyższający się po prostu fatalny

18.11.2012

mily sympatyczny poswieca czas za ktory slono placimy wkladke domaciczna mi zle zalozyl...raczej nie polecam

14.11.2011

wspanialy, spokojny i cierpliwy lekarz, interesuje sie pacjetnka, czesto przyjmowal mnie w trakcie dyzuru nieodpłatnie

26.10.2011

Cierpliwy i bardzo dokładny. Wszystko szczegółowo tłumaczy. Poświęca dużo czasu każdej pacjentce. Lecze się u Pana doktora już 13 lat. Prowadził 3 moje ciąze, albo sam odbierał poród albo co chwilke dzwonił na porodówke. Z wielkim wyczuciem i zrozumieniem zajął się również mną kiedy poroniłam. Sam zajął się wszystkim w szpitalu.za kazdym razem mogłam liczyc na jego wiedze i doświadczenie. nigdy nie spotkałam się z jego strony z arogancją czy zdenerwowaniem. Zdecydowanie polecam!

26.04.2011

Kobietki kochane jestem wciąży i już po raz trzeci zmieniłam lekarza ostatni to gin,Drożdzal i przy nim zostaje mimo ze nie jest tani,ale chciałam ustrzec od gin. Elżbieta Winiarska jest najgorszym lekarzem na jakiego trafiłam powinna pracować jako ginekolog straszna kobieta.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Toruń"?

Fałata 92c lok. 44

Dariusz Łukasiewicz