dr hab. n. med. Marian Kuczera

Opinie zamieszczam na prośbę mojej babci. Babcia była na oddziale u Pana doktora w szpitalu w Rybniku. Miała bardzo mocne bóle reumatyczne, aż chodzić nie umiała, bolało ją bardzo. Doktor przepisał sterydy - ENCORTON i pomogło bardzo szybko. Nic jej nie boli już i dostała od doktora Kuczery skierowanie do reumatologa. Babcia bardzo zadowolona i wdzięczne.

Bardzo nieuprzejmy.Pacjenta traktuje zdecydowanie żle.

Bardzo nieuprzejmy.Pacjenta traktuje zdecydowanie żle.

Lekarz godny polecenia! Profesjonalizm i ludzkie podejście wyróżniają tego lekarza. Niezwykle miły, cierpliwy i ciepły człowiek!

Uprzejmy, miły, zawsze ma czas żeby wyjaśnić nurtujące pytania dotyczące leczenia,dzięki temu lekarzowi moja mama żyje:)

Dobry specjalista chorób wewnętrznych! Wiedza,doświadczenie i kultura osobista to atuty tego lekarza!

Bardzo dobry lekarz - specjalista w swojej dziedzinie. Naprawdę polecam to lekarz z powołania a nie konował.

Tego lekarza mogę polecić z czystym sumieniem. Jego ogromna wiedza i zaangażowanie w leczenie pacjenta pozwoliły bliskiej mi osobie trzymać się do końca!! JESTEM ZA!!

JESTEM ZA!!

naprawdę polecam. niesamowite podejście do pacjenta.

naprawdę polecam. niesamowite podejście do pacjenta.