lekarz Marian Nalaskowski

Urolog

25.07.2013

Polecam wszystkim tego pana doktora. Pomógł mi w złożonym problemie urologicznym, wytłumaczył i uspokoił. Cechuje go duża cierpliwość i życzliwość co tak potrzebne jest w chorobie. Bez wątpienia lekarz z powołania.

19.02.2013

Miałem problemy z trzymaniem moczu po sikaniu, byłem u dr 2-3 razy dał mi różne lekarstwa, nie pomogły, potem rozszerzył diagnostykę, zlecił wykonanie cyskotopi w szpitalu, postawił diagnozę, przeprowadził zabieg, wszytko przebiegło bez komplikacji. Jestem 100 % zdrowy i polecam tego dr.

22.01.2013

Po prostu anioł! Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak uprzejmym, życzliwym i profesjonalnym lekarzem. Indywidualne podejście do pacjenta, diagnoza trafna w 100%, wzbudzający zaufanie i dający nadzieję.

07.11.2012

Bardzo dobry lekarz, ciepły, serdeczny i wzbudzający zaufanie i do tego bardzo cierpliwy.Spokojnie wytłumaczył mi i wyjaśnił, że bez problemu poddam się operacji.Polecam Pana Doktora tym wszystkim, którzy potrzebują dobrego urologa.

02.11.2012

Bardzo skrupulatny wywiad z pacjentem, trafna diagnoza i zakończone sukcesem leczenie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Urolog Toruń"?

Filtrowa 29b

Szeroka 25