Marian Nalaskowski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
24 opinie

Polecam wszystkim tego pana doktora. Pomógł mi w złożonym problemie urologicznym, wytłumaczył i uspokoił. Cechuje go duża cierpliwość i życzliwość co tak potrzebne jest w chorobie. Bez wątpienia lekarz z powołania.

Miałem problemy z trzymaniem moczu po sikaniu, byłem u dr 2-3 razy dał mi różne lekarstwa, nie pomogły, potem rozszerzył diagnostykę, zlecił wykonanie cyskotopi w szpitalu, postawił diagnozę, przeprowadził zabieg, wszytko przebiegło bez komplikacji. Jestem 100 % zdrowy i polecam tego dr.

Po prostu anioł! Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak uprzejmym, życzliwym i profesjonalnym lekarzem. Indywidualne podejście do pacjenta, diagnoza trafna w 100%, wzbudzający zaufanie i dający nadzieję.

Bardzo dobry lekarz, ciepły, serdeczny i wzbudzający zaufanie i do tego bardzo cierpliwy.Spokojnie wytłumaczył mi i wyjaśnił, że bez problemu poddam się operacji.Polecam Pana Doktora tym wszystkim, którzy potrzebują dobrego urologa.

Bardzo skrupulatny wywiad z pacjentem, trafna diagnoza i zakończone sukcesem leczenie.

LEKARZ SUPER ZBADA BARDZO DOKŁADNIE OPRÓCZ TEGO CO DOLEGA DODATKOWO SPRAWDZI WSZYSTKO CO JEST Z TYM POWIĄZANE. BYŁEM W SZPITALU KIEROWALI JUŻ MNIE NA OPERACJĘ A PAN DOKTOR STWIERDZIŁ, ŻE W TYM PRZYPADKU ABSOLUTNIE NIE JEST POTRZEBNA. POLECAM I CHCIAŁ BYM ŻEBY BYŁO WIĘCEJ TAKICH LEKARZY. POZDRAWIAM MIREK

Cudowny lekarz dający nadzieję, uprzejmy profesjonalisty. Lekarz nie z tej planety.Anioł uratował życie mojemu ojcu. Polecam

To najlepszy lekarz na świecie!!!!!!!Kompetentny.przede wszystkim lubiący swój zawód.lubiący ludzi..WSPANIAŁY CZŁOWIEK!!!!!! DAJĄCY WIARĘ I NADZIEJĘ!!!! Nie ma takiego drugiego nigdzie!!! polecam wszystkim a Pana Doktora serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego ANNA

Pana Doktora charakteryzuje głęboka wiedza medyczna i wzorcowa kultura traktowania pacjentów.

Szkoda, że takich lekarzy nie ma w przychodniach! Myślę, że inaczej myślelibyśmy o państwowej służbie zdrowia. Szczerze polecam, bo czuje się kompetencję, doświadczenie i rozległą wiedzę

niezwykle kompetentny lekarz , cudowny człowiek. polecam.

lekarz który wzbudził moje zaufanie.Kompetentny w swojej dziedzinie

Od 4 lat mam problemy zdrowotne z drogami moczowymi. Nikt nie potrafił zdiagnozowac mojego problemu. Pana doktora poleciła mi znajoma. Zapewniam - warto! Nareszcie wiem, co mi jest. Jestem odpowiednio leczona.Przemiły, sympatyczny lekarz, traktujący pacjenta z godnością. Kompetentny i życzliwy. Polecam! WS.

Anioł nie lekarz! Okropna dla nas diagonoza (rak u bardzo młodego człowieka), a Pan doktor wspomógł nas ogromnie - bez obiecywania, ale dając ogromną nadzieję, budując wiarę. Pozdrawiamy serdecznie, odezwiemy się na pewno. Na dniach zaczynamy radioterapię radykalną. Dzięki Panu doktorowi wierzymy :))) Polecamy wszystkim - nie ma lepszego lekarza!!!!! Asia i Sławek

To absolutny geniusz urologii. Człowiek o ogromnej wiedzy medycznej i fantastycznej intuicji lekarskiej. Wyciągnął mnie z głębokiego "doła". Chyba głęboko wierzący katolik.

Wspaniały lekarz.Pomógł mojej mamie wtedy gdy w publicznej służbie zdrowia stwierdzili że jest za stara na leczenie pęcherz z nietrzymania moczu.Polecam gorąco tego lekarza.

Najlepszy specjalista w Toruniu. 100% profesjonalizmu i ogromne doświadczenie, niezwykle ludzkie podejście do pacjenta.

Wszystko okej . Pierwsza wizyta nie była koszmarem jak się może okazywać. A reszta czyli wykonanie zabiegu to już z górki :D

Kompetentny, rzeczowy i z odpowiednim podejściem do pacjenta. Profesjonalista, bezbłędna diagnoza.

Bardzo dobry fachowiec! Szczerze polecam!

jest to cudowny czlowiek,ktory uratowal mojego ojca od smierci

Zdecydowanie polecam tego lekarza . W moim przypadku czuję poprawę po jego leczeniu a dołączając do tego bardzo dobre podejście do pacjenta co wizytę czyni mało stresującą i krępującą co w odniesieniu do rodzaju zwłaszcza męskich schorzeń jest bardzo ważne.

Polecam pana Doktora - fantastyczny, kompetentny i bardzo dobry lekarz!

Wspanialy czlowiek i bardzo dobry lekarz. Najlepszy w Toruniu! Bezinteresowny i cieply czlowiek ,traktujacy pacjeta poważnie i profesjonalnie.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny