lekarzMarian Niedbał

Ortopeda, Traumatolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.7512345
5 opinii

• 3
  • 1

Byłem u tego pseudo lekarza niedawno otóż opisałem mu dokładnie jak doszło do urazu mojego kolana i że usłyszałem trzask. Chodziło o zrobienie USG i konsultacje. Ten Konował Niedbał zbadał mi nogę dotykając pytając czy boli - po czym stwierdził iż USG nie jest konieczne bo i tak nic nie wykaże i to jest nadciągniety mięsień.Do tego zalecił mi krioterapie (bo kolega niedawno otworzył i jest dużo taniej, on również tam przyjmuje i nagania pacjentów). Kiedy powiedziałem mu że zależy mi na aktywności fizycznej szczególnie bieganie bo potrzebne mi w zawodzie zbył to jakąś totalną bzdurą (rozmowa z debilem) zalecił natomiast pływanie, rowerek itp. Pytałem 3 razy czy na pewno nie trzeba zrobić USG- odpowiadał że szkoda moich pieniedzy bo i tak nie wykarze. Wychodząc od niego już wiedziałem że to był błąd, ale najlepsze jest dalej. Pojechałem do prywatnej kliniki w Krakowie (już nie patrzyłem na to że bedzie drożej) gdzie leczą sie również sportowcy. Tam po opisaniu urazu z miejsca zrobiono mi USG i wykazało pękniętą łękotke. Leczenie tylko operacyjne i zabieg artroskopii nieunikniony (koszt prywatnie ok 4 tys zł i 2 i pół miesiąca dojscie do zdrowia , lub na ubezpieczalnie czekać ROK w kolejce ). Czym dłużej się chodzi z takim urazem tym większe i poważniejsze to powoduje uszkodzenia w kolanie. Tak więc można sobie wyobrazić co by było gdybym posłuchał pana doktora Niedbała. Szczerze odradzam !!! Teraz wiem że na zdrowiu nie można oszczędzać - pozdrawiam

• 4
  • 1

Byłem u tego lekarza dwa razy. PORAŻKA totalna. Przy obu urazach sugerował zaprzestanie aktywności fizycznej. Organoleptycznie jest w stanie stwierdzić , że nie istnieją stany zapalne ścięgien i mięśni. Uważa że USG kompletnie nie nadaje się do badania tkanek miękkich "bo i tak nic nie będzie widać". Zwykły chałturnik i konował który ewidentnie ukierunkowany jest na zysk niż na zdrowie pacjenta.

• 4
  • 5

Witam byłam u doktora z kręgosłupem i powiem że od czasu leczenia moje skrzywienie nie co się poprawiło :). Na prawdę polecam tego lekarza

• 1

Szkoda nawet mówic niepolecam nikomu miałem złamaną reke a on mi mówi ze moze mi tylko l4 wypisac ,ale porade prywatna zaproponowac umiał widocznie leczy lepiej prywatnie lub reka szybciej sie zrasta niepolecam duzy minus

• 5

Naprawde fajny lekarz. Zajął sie moja kościa łudeczkowata profesjonalnie jak na prawdziwego lekarza przystało. O złamaniu juz nie pamiętam a zapowiadalo się nieciekawie. Dzieki i pozdrawiam!!

Gdzie przyjmuję

place 11

Krakowska 28
    Chrzanów
    50,142004919,40894180 32 753 93 71

Kalendarz przyjęć

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat