lekarz Marian Niedbał

2,4
3,6

Robert

27.03.2014

Byłem u tego pseudo lekarza niedawno otóż opisałem mu dokładnie jak doszło do urazu mojego kolana i że usłyszałem trzask. Chodziło o zrobienie USG i konsultacje. Ten Konował Niedbał zbadał mi nogę dotykając pytając czy boli - po czym stwierdził iż USG nie jest konieczne bo i tak nic nie wykaże i to jest nadciągniety mięsień.Do tego zalecił mi krioterapie (bo kolega niedawno otworzył i jest dużo taniej, on również tam przyjmuje i nagania pacjentów). Kiedy powiedziałem mu że zależy mi na aktywności fizycznej szczególnie bieganie bo potrzebne mi w zawodzie zbył to jakąś totalną bzdurą (rozmowa z debilem) zalecił natomiast pływanie, rowerek itp. Pytałem 3 razy czy na pewno nie trzeba zrobić USG- odpowiadał że szkoda moich pieniedzy bo i tak nie wykarze. Wychodząc od niego już wiedziałem że to był błąd, ale najlepsze jest dalej. Pojechałem do prywatnej kliniki w Krakowie (już nie patrzyłem na to że bedzie drożej) gdzie leczą sie również sportowcy. Tam po opisaniu urazu z miejsca zrobiono mi USG i wykazało pękniętą łękotke. Leczenie tylko operacyjne i zabieg artroskopii nieunikniony (koszt prywatnie ok 4 tys zł i 2 i pół miesiąca dojscie do zdrowia , lub na ubezpieczalnie czekać ROK w kolejce ). Czym dłużej się chodzi z takim urazem tym większe i poważniejsze to powoduje uszkodzenia w kolanie. Tak więc można sobie wyobrazić co by było gdybym posłuchał pana doktora Niedbała. Szczerze odradzam !!! Teraz wiem że na zdrowiu nie można oszczędzać - pozdrawiam

Miroslaw

24.07.2013

Byłem u tego lekarza dwa razy. PORAŻKA totalna. Przy obu urazach sugerował zaprzestanie aktywności fizycznej. Organoleptycznie jest w stanie stwierdzić , że nie istnieją stany zapalne ścięgien i mięśni. Uważa że USG kompletnie nie nadaje się do badania tkanek miękkich "bo i tak nic nie będzie widać".
Zwykły chałturnik i konował który ewidentnie ukierunkowany jest na zysk niż na zdrowie pacjenta.

03.11.2012

Witam byłam u doktora z kręgosłupem i powiem że od czasu leczenia moje skrzywienie nie co się poprawiło :). Na prawdę polecam tego lekarza

16.07.2012

Szkoda nawet mówic niepolecam nikomu miałem złamaną reke a on mi mówi ze moze mi tylko l4 wypisac ,ale porade prywatna zaproponowac umiał widocznie leczy lepiej prywatnie lub reka szybciej sie zrasta niepolecam duzy minus

30.12.2008

Naprawde fajny lekarz. Zajął sie moja kościa łudeczkowata profesjonalnie jak na prawdziwego lekarza przystało. O złamaniu juz nie pamiętam a zapowiadalo się nieciekawie. Dzieki i pozdrawiam!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Chrzanów"?

ort-med
ul. Św. Stanisława 40, Trzebinia