Na badanie wzroku do Pani Marioli Kmieć zostałem skierowany przez lekarza medycyny pracy. Staram się o odnowienie uprawnień na kierowce zawodowego, a badanie okulistyczne jest jeden z wielu, które trzeba wykonać. Niezwykła serdeczność, łatwość w nawiązywaniu kontaktu z pacjentem, kompetencje i łagodne usposobienie sprawiają, że człowiek ma wrażenie jakby trafił do lekarza z powołania. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty i z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Mariolę Kmieć każdemu, kto chcę przebadać się w przyjaznych warunkach u świetnego specjalisty. POLECAM.

mila, duzo tlumaczy co robi w jakim celu co przepisuje i w jakim celu, co zaleca a czego nie, odradza dokladanie szkiel gdy wzrok jeszcze sobie przy starych radzi- dobrze bo oko szybko przyzwyczaja sie do dobrego i wada sie poglebia. zapisuje witaminy, akurat w tym względzie jestem dosc sceptyczna ... gdy trzeba pilnie wejsc kaze dwonic do rejestracji i prosic o rozmowe z nia wtedy jest mozliwosc wejscia na chwilke miedzy pacjentami. w celu skontrolowania przebiegu leczenia proponuje wejscie miedzy pacjentami bez zapisow i placenia. ogólnie polecam, mam do niej zaufanie jak do zadnego innego lekarza

Lekarz bardzo przyjazny pacjentowi, wysłucha, gruntownie przebada i doradzi, kiedy potrzeba przepisuje dużą ilość witamin mających wpływ na wzrok. Dzięki swojemu podejściu świetnie radzi sobie z dziećmi. Przyjmuje również dorosłych. Koszt wizyty w maju 2009r.- 60 zł

Koszt wizyty w maju 2009r.- 60 zł

Bardzo dobry kontakt z pacjentem, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej osoby. Jedyny mankament to długi czas oczekiwania na wizytę z powodu dużej ilości pacjentów.