dr n. med.Mariola Wyględowska-Kania

Dermatolog, Wenerolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.7512345
16 opinii

• 1

Byłam na wizycie za zmianami skórnymi na twarzy. Pani doktor nie była w stanie mi pomóc, tylko dała adres lekarza, do którego mam się udać. Wszystko w porządku, ale za tą informację skasowała ode mnie 150 zł! To jest skandal, lekarze nie znają umiaru i wykorzystują swoją pozycję pracy w klinice, a biedni ludzie godzinami czekają pod gabinetem na wizytę.

• 5

Jestem pod wrażeniem podejścia do pacjęta.Pełen profesjonalizm.Szczegółowy wywiad,przeprowadzenie badań potwierdzających lub wykluczających dotychczasową diagnozę.Byliśmy u wielu lekarzy ale nikt prawidłowo nie zdiagnozował objawów .Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani doktor.Gorąco polecam.

• 5

Wspaniała Pani dr , kompetentna, baaardzo miła, profesjonalna inni lekarze leczyli mnie przez kilka lat i nic, byłam załamana. Od kiedy chodzę do Pani Doktor wszystko się zmieniło. Baaardzo dziękuje i szczerze polecam!

• 1

Pani doktor w ogóle nie pomogła mi w moim trądziku.Za wizyte zapłaciłem majątek a efektów brak!

• 1

Niestety nie jestem zadowolona. Za wizytę zapłaciłam 100 zł i nie otrzymałam pomocy. Pani doktor nie założyła karty, nie wypisała diagnozy. Otrzymałam małą karteczkę z czymś nabazgranym - nieczytelnie. Nie poradziła mi gdzie mam się udać z problemem. Sama mam znaleźć lekarza, który mnie zdiagnozuje. Była bardzo miła...wyszłam z gabinetu o 100 zł biedniejsza... i to by było na tyle.

• 1

NIE polecam nikomu podjęcia leczenia u pani doktor

• 1

ta pani dermatolog jest absolutnie beznadziejna... poszłam do niej z trądzikiem i nic mi nie pomogła... przepisała jakiś antybiotyk po którym bolał mnie żołądek, na nastepnej wizycie powiedziałam jej o tym to dała mi RANIGAST osłonowo.... nie polecam jej. mojej koleżance też nie pomogła z trądzikiem... było wrecz gorzej ito o wiele... niby to normalna reakcja na antybiotyk, ale u niej to juz trwa 3 miesiace... mam dodatkowo łuszczycę o czym poinformowałam pania doktor. pokazałam jej zmiany na skórze i ona stwierdziła że taka łuszczyca to jest nic i nie pzrzepisała mi nic na to. nie polecam. a ceni się bo bierze 100żł za 10-minutową wizytę....

• 1

Totalnie niekompetentna osoba, nie umie odróżnić kaszaka czy tłuszczaka.. Dobrze tylko kasuje.. Absolutnie nie polecam !!!

• 5

moim zdaniem pani dr to świetny dermatolog. porafi wyleczyc niemal każdą chorobę skóry wiem, sama się przekonałam. pozdrawiam

• 5

Pani dr. jest rewelacyjna odrazu sie poznała co dolega mojej corci,to nie tak jak w przychodi masc ze sterydami i juz po sprawie.A Pani dr. wyleczyła bez sterydow.Polecam bo warto

• 5

Uważam, że Pani dr jest świetnym specjalistą już nie raz mi pomnogła w moich trudnych sytuacja zdrowotnych. Jest najlepszym dermatologiem jakiego do tej pory spotkałam, a byłam już u wielu. Serdecznie polecam :)

• 2

nie polecam .byłam na wizycie z synem z powodu wypadania wlosow przepisała witaminy i to wszystko wizyta trwała 4 minuty .chyba nic więcej nie trzeba pisać

• 4

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Wcześniej chodziłam do niej z trądzikiem, z którym poradziła sobie świetnie. Później miałam problemy z włosami, z którymi jednak się nie uporała. Pani doktor nie zleciła mi żadnych badań, dopiero po czasie zapytała się czy owe były wykonane. Tak więc, jest dobra, ale nie we wszystkim.

• 5

Pani doktor jest niesamowita. : ) W pacjencie widzi człowieka. Otwarta, bardzo ciepła i pogodna, a do tego kompetentna i mądra. Bardzo mile wspominam wizyty u pani doktor, choc chodzic po lekarzach nie przepadam... ; P Mocno polecam !! : ))

• 5

Pani doktor jest świetną specjalistką! Zawsze trafia z lekami, dzięki czemu leczenie trwa dużo krócej niż u innych dermatologów,a efekty są rewelacyjne!

• 5

Z moim zapaleniem okołoustnym nie poradził sobie żaden z trzech lekarzy dermatologów u których byłam wcześniej, a Pani doktor uporała się z nim świetnie, choć leczenie było długotrwałe i dosyć kosztowne, ale warto było. Goroąco polecam tego specjalistę.

Gdzie przyjmuję

50,306689118,7898367506404066
    kontakt@vitmed.pl

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat