Mariusz Blewniewski

51,757810319,43634540 601 32 28 32
blewniewski@onet.eu

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.85
6 opinii

Odradzam. Jestem po wykonaniu przez tego lekarza elektrokoagulacji. Mial pobrac wycinek, co bylo dla mnie rzecza najwazniejsza, ale po zabiegu dowiedzialam sie, ze nie pobral. Dodatkowo potrzebowalam na ten dzien zwolnienia lekarskiego bo bylam na zabiegu w szpitalu, ale powiedzial, ze nie wzial ze soba bloczka do wypisywania. Ewentualnie moge przyjechac do niego nastepnego dnia do Lodzi to wypisze. Odradzam szczerze. Czytalam opinie, ale myslala, ze ja wystawie pozytywna, niestety mylilam sie.

Doktor Blewniewski, to bardzo dobry lekarz, fachowiec, a przy tym przystojny mężczyzna z poczuciem humoru i indywidualnym podejściem do pacjenta. W rzetelny sposób objaśnia, na czym polega problem (mam nowotwór w pęcherzu moczowym), wskazuje, jakie są rokowania i możliwości leczenia. Jestem pacjentką w ramach NFZ i mam przekonanie, że dla Pana Doktora najważniejsze jest zdrowie pacjenta i to, jak mu można pomóc. Trafiłam pod opiekę Pana Doktora przez przypadek, ale po tym, jak się mną zajął, mam do niego pełne zaufanie i z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.

Miałem wydaną opinie sądowo-lekarską przez dr Blewniewskiego. Na badaniach najpierw było zapoznanie się z opinią lekarz sądowego Piotra Lipińskiego i skarg na niego złożonych. Nie badając mnie przed przeczytaną opinią stwierdził, że opinia jest według niego prawidłowa. Póżniej dobiero mnie badał i stwierdził prostatę, a także badał sztywność mojego kręgosłypa trzymając mnie w pół i potrząsając ( nigdy w ten sposób nie badał mnie żaden urolog, a było ich siedmiu )Lekarz był zdziwiony sposobem usunięci mojej nerki (od prządu) i stwierdził, że się nigdgy z takim przypadkiem nie spodkał. Moim zdaniem nie jest to dobry lekarz ani fachowiec to wystawiania opini. Każdy inny urolog nie podziela zdania tych "specjalitów" i są zdziwieni tymi opiniami. Na sprawy sądowe nie wstawił się dwukrotnie, na drugiej sprawie sąd ukarał go karą grzywny 300 zł. Czy do takiego lekarza można mieć zaufanie i czy powinien pełnić fukcje lekarza sądowego. Czy rozwiązaniem sprawy będzie zmęczenie pacjęta czy moja śmierć.

Lekarz A (mniejsza o nazwisko) uznał że problem należy leczyć chirurgicznie. Blewniewski zamiast posłuchać opinii kolegi po fachu czy chociaż z nim porozmawiać zrobił inny, mniejszy zabieg, który okazał się niepotrzebny.Już w trakcie jego wykonywania stwierdził się że w ten sposób problemu rozwiązać się nie da i lekarz A miał rację. Potrzebował elektrokoagulatora i znieczulenia do potwierdzenia diagnozy postawionej wcześniej bez takich zabiegów. Zabieg zaczął przeprowadzać nim znieczulenie zaczęło działać. Po wyszedł, nie zamieniając ze mną słowa. Problemu nie rozwiązał, za to odłożył możliwość jego rozwiązania o dobre kilka tygodni. Ogólnie - unikać, omijać z daleka.

Założył cewnik między nerką a pęcherzem i nie chciało mu się go wyjąć przed wypisem ze szpitala, w efekcie wróciłem do szpitala po trzech dniach w stanie ogólnego zatrucia organizmu. Usuwając przy drugim wypisie ten cewnik endoskopem był wyjątkowo niedelikatny, popisywał się przed pielęgniarką jak to jednym ruchem może go wprawnie włożyć do cewki, w efekcie tego wprawnego ruchu mam uszkodzoną cewkę moczową i bóle przy każdym siusianiu.

Wspaniały lekarz,bardzo dobry specjalista ,dzięki niemu moje życie stało się lepsze(jestem dopiero co po zabiegu wszczepienia taśmy)więcej takich lekarzy

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny