Mariusz Bonczar

50,03586619,930992612 267-05-89 , 662 186 604
intermed1@home.pl

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.85
21 opinii

Byłem operowany przez doktora Mariusza Bonczara w styczniu 2012 roku.Zszywany był nerw po przecieciu w piątym palcu u prawej ręki.Po ponad 2,5 roku nic nie czuje co dotykam ,palec się zgina ale bardzo opornie.Kiedy coś dotykam to kompletnie nie czuje co to jest .

W 2011 roku doktór wykonał mi operację zerwanego mięśnia nadgrzebieniowego(bark) Operacja udała się wspaniale .Po kilku miesiącach mogłem pływać a póżniej było już tylko lepiej.Fantastyczny lekarz i człowiek.

NAJLEPSZY ,POLECAM URATOWAŁ MI RĘCE, ZAWDZIĘCZAM MU WSZYSTKO.

Lekarz, który tłumaczy co się dzieje i co w tej sytuacji można zrobić. Nie zostawia pacjenta z problemem. Mam do niego calkowite zaufanie.

Operował mi obie ręce mialam zespol ciesni nadgarstka ,dzis obie rece sprawne,Fachowiec pod kazdym wzgledem,mily ,sympatyczny i rozmowa z nim powoduje ,ze czlowiek sie nie boi.

Parę lat temu miałam bardzo skomplikowane złamanie nadgarstka.Lekarze którzy mi go składali i leczyli zapewniali o prawidłowym przebiegu leczenia mimo moich wątpliwości bo niesamowity ból i pogarszający się stan ręki po 8 miesiącach leczenia i zapewnienia że tak ma być zmusił mnie do zmiany lekarza.Dr Bonczar z tych samych zdjęć rentgenowskich odrazu stwierdził że kości są źle złożone zrobił nowe badania przeprowadził skomplikowaną operację dzięki której dziś mogę pracować i mimo niewielkiej dysfunkcji ręka jest zupełnie sprawna. To świetny fachowiec i bardzo sympatyczny człowiek.Bardzo mu dziękuję i cieszę się że właśnie do niego trafiłam. Danuta

jeden z najlepszych specjalistow w Polsce. Profesjonalista w kazdym calu.

To był pierwszy lekarz, który mi pomógł.Inni tylko mówili, że to taka moja "uroda"a boli żebym wiedziała, że zyję. ON wiedział co i dlaczego boli. W ostatniej chwili przeprowadził operację, założył kotwicę kostną. Dziś ruszam reką.

Pan Doktor przeprowadził z powodzeniem operację, której nikt inny nie chciał się podjąć. Nigdy nie spotkałam bardziej kompetentnego lekarza. Jest to człowiek, któremu zawdzięczam rękę.

Bardzo dobry lekarz! Czuć jego troskę o pacjenta, który przestaje być pacjentem, a jest kimś bliskim - najważniejszym, można dokładnie zapoznać się z istotą choroby i poznać przebieg proponowanego leczenia. Szkoda, ze nie wszyscy tak podchodzą do tego zawodu

NAWED UJDZIE ALE ZNAM LEPRZYCH LEKARZY CHYBA TE OPINIE TO SOBIE SAM DAL

super specjalista uratowal reke po tym jak inni wszystko sknocili

Bardzo dobry lekarz można rozmawiac z nim jak z kolegą.Wiem co pisze czterokrotnie byłem operowany przez tego lekarza i nie żałuje.

Doktor Bonczar uratował mi rekę, którą inny lekarz chciał amputowac!!!!!!!!!!!!!.Panie Doktorze jeszcze raz dziękuję za to, że miałam szczęście dostac się na konsultację do Pana.

Super specjalista,w najwyższym stopniu godny zaufania,zdecydowanie bezinteresowny i wielka szkoda,że już nie przyjmuje w ramach Funduszu Zdrowia.

Znakomity fachowiec.Ogromna kultura osobista.Zwiezly,jasny i wyczerpujacy komentarz w sprawie schorzenia i metody leczenia.CIERPLIWE wyjasnianie wszelkich watpliwosci.Leczenie skuteczne!!Polecam goraco!!!

bardzo dobry lekarz uratowałmi rękę po złamaniu

Wizyta miała miejsce jeszcze w czasie kiedy dr Bonczar przyjmował w Scanmedzie. Można by długo... Pełen profesjonalizm, fachowość a przy tym umiejętnośc rozmowy z pacjentem i wysoka kultura osobista.

Nie tylko dobry fachowiec ale wspaniały człowiek jego kompetentność i profesjonalizm potwierdza że jesteśmy w dobrych rękach,polecam wszystkim

Niezwykle sympatyczny, bezpośredni, profesjonalny. Poostający w kontakcie postoperacyjnym. Poświęcający dużo czasu - empatyczny. Serdecznie polecam.

Bardzo kompetentny i mily.Wzbudz zaufanie.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny