Mariusz Budzyń

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
23 opinie

jest naprawde kompetentny gdyby nie on straciłabym wzrok

świetny lekarz pod kazdym wzgledem tj kultury osobistej,szacunku do pacjenta,badanie bardzo dokladne bedąc u innych okulistów nikt nie miał takiego podejscia do badania.lakarz godny polecenia!!!!!

Polecam tego lekarza wszystkim znajomym. Jest kompetentny, miły, uprzejmy, z wspaniałym podejściem do dzieci!

Dr Budzyń jest nie tylko bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem, lecz także ciepłym, pełnym empatii i cierpliwości człowiekiem. Polecam

Lekarz kompetentny i godny zaufania, uprzejmy w stosunku do pacjenta, od lat jest zaufanym lekarzem mojej rodziny.Polecam.

Wspaniały specjalista,bardzo kompetentny! Polecam!

Prawdziwy fachowiec. Polecam serdecznie.

z czystym sumieniem polecam kazdemu pacjentowi bez ograniczeń wiekowych - podejście do dzieci wspaniałe dla dorosłych wspaniałe dla starszych wspaniałe - super fachowiec i wpaniały człowiek potwierdzam wszystkie wczesniejsze opinie pacjentów

Znakomity lekarz - wiedza/opieka nad pacjentem na najwyższym poziomie

Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłem !!! Bez wątpienia najlepszy lekarz w mieście ! Polecam.

Bardzo mądry lekarz, świetny specjalista. Ogromny plus za kulturę, jest niesamowicie delikatnikatny, wzbudza zaufanie. Najlepszy okulista u jakiego byłam !

Byłam jakiś czas temu... Lekarz wspaniały, miły, uprzejmy - jako jedyny wykrył u mnie wadę wzroku, której nie dostrzegli inni lekarze - pokierował leczenie w odpowiednim kierunku i mimo wady wrodzonej udało się zatrzymać pogorszenie widzenia itp. Dziękuje

Wspaniały specjalista, najlepszy fachowiec w Tarnowie. Wyprzedza konkurencje!!!!!! POLECAM

JESTEM PACJENTEM DR OD 5 LAT LEKARZ BARDZO KOMPETENTNY ŚWIETNY SPESJALISTA

Nie przyjmuje na godziny, nie robi badań.

U pana doktora bylam pare lat temu, byl trzecim okulista w miescie u ktorego bylam i dopiero on, wyjasnil jaka mam wade. Uczciwie powiedzial, ze nie posiada odpowiedniego sprzetu, by zbadac moje oczy, a tym bardziej dobrac odpowiednie soczewki i polecil lekarzy katowickich. Dwie poprzednie panie natomiast (rowniez prywatnie) cos przebakiwaly o szklach torycznych, albo hybrydowych, ale uznaly, ze nie ma potrzeby moze.. A to dlatego, ze w tych gabinetach nie bylo mozliwosci dobrania ich, a pieniadze trzeba wziac przeciez, moze akurat jeszcze recepte bym realizowala u optyka przy gabinecie.. Ale nie wnikalam, gdyz wtedy jeszcze nie bylam w temacie. Postanowilam pojsc do p. doktora Budzynia i to byl strzal w dziesiatke. Reasumujac, polecam Pana Doktora, to swietny fachowiec, sympatyczny czlowiek, bez watpienia najlepszy okulista w Tarnowie.

Cudowny człowiek !!! doskonały fachowiec!!! byłam z moim synkiem jak najbardziej Polecam!!!

Bardzo sympatyczny,uprzejmy,podchodzi do każdego indywidualnie. Kompetentny.Poświęca pacjentom dużo czasu.Polecam

Jest niezwylke uprzejmy i kompetentny, chociaż dzieki jego renomie trzeba długo czekać na wizytę:) jednak warto, od wielu lat jestem jego stałą pacjętką

Sypmatyczny, uprzejmy lekarz. Do każdego "podchodzi" indywidulanie. Bardzo polecam.

wspaniały lekarz z ludzkim podejściem do każdego pacjenta tak małego, dużego,młodego czy starszego, posiada bogaty zasób wiedzy w swojej dziedzinie lekarskiej, jako pierwszy wykrył u mnie nietypową chorobę oczu a byłem u różnych okulistów

Bardzo miły lekarz.Poleca z czystym sumieniem!

ŚWIETNY KOMPETENTNY LEKARZ,A PRZY TYM BARDZO UPRZEJMY DLA PACJENTA.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny