lekarz Mariusz Herwich

Okulista

31.03.2012

Doktor na prawdę bardzo uprzejmy. Doktor operował mi zaćmę. Wszystko w jak najlepszym porządku. Natomiast oddziałowa w szpitalu w Pile strasznie niemiła, nieuprzejma, niestety na niej się zawiodłem.

13.01.2012

Jestem genetycznie obciążony ryzykiem jaskry. Doktor podchodzi w sposób profesjonalny, tłumaczy dokładnie, jest w pełni świadomy również nowoczesnych metod leczenia. Pamiętajmy, że to nie "siedzące okulista teoretyk", tylko praktyk, który również wykonuje operacje na oku. Polecam

22.10.2011

Po przeczytaniu tylu pozytywnych komentarzy zastanawiam się czy byłam u tego samego lekarza o którym inni pacjenci tu piszą. Moje dziecko nie chce słyszeć o wizycie u tego specjalisty. Z tak nieuprzejmym lekarzem jeszcze się w swoim życiu nie spotkałam, z całym szacunkiem do kompetencji. Zero cierpliwości, uprzejmości do małego pacjenta.

05.10.2011

Prrzprowadzona przez dra M.Herwicha operacja /zaćmy/to sama przyjemność.Majstersztyk.Wynik;powrót do domu w następnym dniu.

Prrzprowadzona przez dra M.Herwicha operacja /zaćmy/to sama
przyjemność.Majstersztyk.Wynik;powrót do domu w następnym dniu.

03.08.2011

Naprawdę polecam Pana doktora Herwich. Zarejestrowany telefonicznie u niezbyt miłej Pani Jednak sama fachowość PAna doktora i uprzejmość bardzo mnie zaskoczyła. WIzyta prywatna bo w szpitalu nie bylo dyżurnego okulisty więc pomocy udzielił i za DARMO co musze podkreślić na prywatnej wizycie. Ukłony i szczerze polecam. Chciałem zapłacić ale pieniędzy nie przyjął

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Piła"?

o. Maksymiliana Kolbe 1a

ulica Rydygiera 1
Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica
ulica Rydygiera 1
Piła
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Okulistyka s.c.
ulica Wojska Polskiego 43
ER-MED Izabela Krajdocha, Danuta Zawacka Spółka cywilna