lekarz

Mariusz Herwich

Okulista

Gdzie przyjmuję
place 11

Al. Wojska Polskiego 43
Piła
53,152960216,716315267 212 04 82

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.8/5
Kompleksowość podejścia
4.9/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.3/5
Ilość poświęconego czasu
4.5/5
Uprzejmość
4.4/5
Godny polecenia
4.4/5
Średnia:
4.55
14 opinii
Opinie pacjentów
4,5/5

Doktor na prawdę bardzo uprzejmy. Doktor operował mi zaćmę. Wszystko w jak najlepszym porządku. Natomiast oddziałowa w szpitalu w Pile strasznie niemiła, nieuprzejma, niestety na niej się zawiodłem.

5,0/5

Jestem genetycznie obciążony ryzykiem jaskry. Doktor podchodzi w sposób profesjonalny, tłumaczy dokładnie, jest w pełni świadomy również nowoczesnych metod leczenia. Pamiętajmy, że to nie "siedzące okulista teoretyk", tylko praktyk, który również wykonuje operacje na oku. Polecam

3,0/5

Po przeczytaniu tylu pozytywnych komentarzy zastanawiam się czy byłam u tego samego lekarza o którym inni pacjenci tu piszą. Moje dziecko nie chce słyszeć o wizycie u tego specjalisty. Z tak nieuprzejmym lekarzem jeszcze się w swoim życiu nie spotkałam, z całym szacunkiem do kompetencji. Zero cierpliwości, uprzejmości do małego pacjenta.

5,0/5

Prrzprowadzona przez dra M.Herwicha operacja /zaćmy/to sama przyjemność.Majstersztyk.Wynik;powrót do domu w następnym dniu.

4,7/5

Naprawdę polecam Pana doktora Herwich. Zarejestrowany telefonicznie u niezbyt miłej Pani Jednak sama fachowość PAna doktora i uprzejmość bardzo mnie zaskoczyła. WIzyta prywatna bo w szpitalu nie bylo dyżurnego okulisty więc pomocy udzielił i za DARMO co musze podkreślić na prywatnej wizycie. Ukłony i szczerze polecam. Chciałem zapłacić ale pieniędzy nie przyjął

5,0/5

profesjonalista,lekarz o wysokiej kulturze osobistej,,operacja, konsultacje i powrót do normalnego widzenia.JKŁ

4,3/5

Niedawno doktor Heriwch dokonał operacji mojego oka .Jestem zadowolona i bardzo wdzięczna za odzyskanie widzenia w prawym oku. Dobry fachowiec. Polecam

5,0/5

SUPER LEKARZ ZDECYDOWANY,RZECZOWY,KOMETENTNY

5,0/5

super człowiek i bardzo dobry specjalista - polecam wszystkim którzy mają problem ze wzrokiem . Robert - Piła

4,8/5

lekarz z powołania dla którego pacjent jest ważniejszy niż idące za nim pieniądze.Bardzo dokładnie zajął się badaniami. Bardzo polecam tego specjalistę.

2,3/5

Do Pana Herwicha chodziłem przez około 15 lat. Teraz żałuje, że aż tak długo wierzyłem w to, że to co mówił i jak mnie leczył a raczej jak, od 10 lat, nie leczył było jedynym słusznym postępowaniem w moim przypadku. Na szczęście już wiem, że Pan Herwich nie jest jedyną wyrocznią w dziedzinie okulistyki a zwłaszcza w kwestii leczenia zeza. Jeśli ktoś ma właśnie z zezem problemy to polecam rozejrzeć się za innymi specjalistami w innych miastach niż Piła (Katowice,Kraków), a na pewno znajdzie sie okulista, bardziej skłonny do pomocy, bardziej uprzejmy, bardziej cierpliwy.

4,8/5

Leczę się u dr Herwicha od dwóch lat. Nie bagatelizuje mnie ani mojego problemu z oczami. Zawsze mogę na niego liczyć, nawet w środku nocy. Gdyby nie jego szybka reakcja to straciłabym widzenie na jednym oku.

5,0/5

Jestem zadowolony z wizyt i kompleksowych badań. Uczęszczam do tego pana doktora już dłuższy czas i zawsze jestem mile zaskoczony i zadowolony z wizyt :) POLECAM!

5,0/5

Lekarz, który natychmiast odpowiedział na potrzebę pilnej konsultacji, mimo zmęczenia, mimo późnej godziny. Bez odrobiny zniecierpliwienia z pełnym zaangażowaniem, spokojem. Dziękuje za tę gotowość, dziękuję za rzeczowość i odgonienie strachu. I.Skowrońska

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat