lekarzMariusz Herwich

Okulista

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.5512345
14 opinii

• 4

Doktor na prawdę bardzo uprzejmy. Doktor operował mi zaćmę. Wszystko w jak najlepszym porządku. Natomiast oddziałowa w szpitalu w Pile strasznie niemiła, nieuprzejma, niestety na niej się zawiodłem.

• 5

Jestem genetycznie obciążony ryzykiem jaskry. Doktor podchodzi w sposób profesjonalny, tłumaczy dokładnie, jest w pełni świadomy również nowoczesnych metod leczenia. Pamiętajmy, że to nie "siedzące okulista teoretyk", tylko praktyk, który również wykonuje operacje na oku. Polecam

• 1

Po przeczytaniu tylu pozytywnych komentarzy zastanawiam się czy byłam u tego samego lekarza o którym inni pacjenci tu piszą. Moje dziecko nie chce słyszeć o wizycie u tego specjalisty. Z tak nieuprzejmym lekarzem jeszcze się w swoim życiu nie spotkałam, z całym szacunkiem do kompetencji. Zero cierpliwości, uprzejmości do małego pacjenta.

• 5

Prrzprowadzona przez dra M.Herwicha operacja /zaćmy/to sama przyjemność.Majstersztyk.Wynik;powrót do domu w następnym dniu.

• 5

Naprawdę polecam Pana doktora Herwich. Zarejestrowany telefonicznie u niezbyt miłej Pani Jednak sama fachowość PAna doktora i uprzejmość bardzo mnie zaskoczyła. WIzyta prywatna bo w szpitalu nie bylo dyżurnego okulisty więc pomocy udzielił i za DARMO co musze podkreślić na prywatnej wizycie. Ukłony i szczerze polecam. Chciałem zapłacić ale pieniędzy nie przyjął

• 5

profesjonalista,lekarz o wysokiej kulturze osobistej,,operacja, konsultacje i powrót do normalnego widzenia.JKŁ

• 5

Niedawno doktor Heriwch dokonał operacji mojego oka .Jestem zadowolona i bardzo wdzięczna za odzyskanie widzenia w prawym oku. Dobry fachowiec. Polecam

SUPER LEKARZ ZDECYDOWANY,RZECZOWY,KOMETENTNY

• 5

super człowiek i bardzo dobry specjalista - polecam wszystkim którzy mają problem ze wzrokiem . Robert - Piła

• 5

lekarz z powołania dla którego pacjent jest ważniejszy niż idące za nim pieniądze.Bardzo dokładnie zajął się badaniami. Bardzo polecam tego specjalistę.

• 3
  • 2

Do Pana Herwicha chodziłem przez około 15 lat. Teraz żałuje, że aż tak długo wierzyłem w to, że to co mówił i jak mnie leczył a raczej jak, od 10 lat, nie leczył było jedynym słusznym postępowaniem w moim przypadku. Na szczęście już wiem, że Pan Herwich nie jest jedyną wyrocznią w dziedzinie okulistyki a zwłaszcza w kwestii leczenia zeza. Jeśli ktoś ma właśnie z zezem problemy to polecam rozejrzeć się za innymi specjalistami w innych miastach niż Piła (Katowice,Kraków), a na pewno znajdzie sie okulista, bardziej skłonny do pomocy, bardziej uprzejmy, bardziej cierpliwy.

• 5

Leczę się u dr Herwicha od dwóch lat. Nie bagatelizuje mnie ani mojego problemu z oczami. Zawsze mogę na niego liczyć, nawet w środku nocy. Gdyby nie jego szybka reakcja to straciłabym widzenie na jednym oku.

• 5

Jestem zadowolony z wizyt i kompleksowych badań. Uczęszczam do tego pana doktora już dłuższy czas i zawsze jestem mile zaskoczony i zadowolony z wizyt :) POLECAM!

• 5

Lekarz, który natychmiast odpowiedział na potrzebę pilnej konsultacji, mimo zmęczenia, mimo późnej godziny. Bez odrobiny zniecierpliwienia z pełnym zaangażowaniem, spokojem. Dziękuje za tę gotowość, dziękuję za rzeczowość i odgonienie strachu. I.Skowrońska

Gdzie przyjmuję

place 11

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OKULISTYKA" s.c. w Pile

Al. Wojska Polskiego 43
    Piła
    53,152960216,716315267 212 04 82

Kalendarz przyjęć

Pon25.08Wt26.08Śr27.08Czw28.08Pt29.08So30.08Nd31.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

display statlastseen stat