Mariusz Miłkowski

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
1.8512345
2 opinie

12345
  • 1

Byłam u tego dentysty około 2 lata temu.Masakra przez tego pana straciłam dwa zęby po kilku miesiacach.jeden był leczony kanałowo w baaaardzo ekspresowym tempie.na drugiej wizycie ząb był zrobiony.a wydaje mi się że kanałowe leczenie nie jest ekspresowe.a w dziąśle nad zębami mialam przetoke czy jakoś tak się to nazywa co wykrył mi inny pan dentyta który musiał mi wyrwać korzeń po tym jak ten ząb się rozłamał na pół a w drugim z miałam stan ropny bo w korzeniu coś się działo.a niby na rentgenie wszystko było dobrze.jeszcze zgarnął pieniądze za to co mi zrobił.znajomi namawiali żebym poszła po poprawkę ale co tu poprawiać jak zęba nie ma.,,a znieczulenie i tak przy zatruciu pani nic nie pomoże ale mogę pani dać,,istna paranoja.nigdy nikomu go nie polecę i tymbardziej nie wróce tam nigdy. za to polecam pana Stypółkowskiego w Olecku.prawdziwy profesjonalista z podejściem i pasja.i nawet wizyty mi u niego nie straszna

12345
  • 3
  • 3
  • 4
  • 1

Poszłam wyrwać ukruszonego zęba. Nakłuł mnie w 5 miejscach a rwanie dalej bolało. Zdiagnozował więc silny stan zapalny, przepisał garsć antybiotyków, kazał przyjść za tydzień. Stan zapalny okazał się fikcją. Tej samej godziny poszłam do konkurencji, znieczulił jeden raz - ząb wyrwał bezboleśnie - bez najmniejszych problemów. Leki więc musiałam wywalić a do tamtego pana już nie pójdę. Sytuacja ta miała miejsce trzy lata temu. Może teraz się poprawiło doświadczenie pana M.

Gdzie przyjmuję

place 11

Suwałki
    54,097018822,9370402

Kalendarz przyjęć

Pon25.08Wt26.08Śr27.08Czw28.08Pt29.08So30.08Nd31.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat