Mariusz Miłkowski

Suwałki
54,097018822,9370402

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
1.85
2 opinie

Byłam u tego dentysty około 2 lata temu.Masakra przez tego pana straciłam dwa zęby po kilku miesiacach.jeden był leczony kanałowo w baaaardzo ekspresowym tempie.na drugiej wizycie ząb był zrobiony.a wydaje mi się że kanałowe leczenie nie jest ekspresowe.a w dziąśle nad zębami mialam przetoke czy jakoś tak się to nazywa co wykrył mi inny pan dentyta który musiał mi wyrwać korzeń po tym jak ten ząb się rozłamał na pół a w drugim z miałam stan ropny bo w korzeniu coś się działo.a niby na rentgenie wszystko było dobrze.jeszcze zgarnął pieniądze za to co mi zrobił.znajomi namawiali żebym poszła po poprawkę ale co tu poprawiać jak zęba nie ma.,,a znieczulenie i tak przy zatruciu pani nic nie pomoże ale mogę pani dać,,istna paranoja.nigdy nikomu go nie polecę i tymbardziej nie wróce tam nigdy. za to polecam pana Stypółkowskiego w Olecku.prawdziwy profesjonalista z podejściem i pasja.i nawet wizyty mi u niego nie straszna

Poszłam wyrwać ukruszonego zęba. Nakłuł mnie w 5 miejscach a rwanie dalej bolało. Zdiagnozował więc silny stan zapalny, przepisał garsć antybiotyków, kazał przyjść za tydzień. Stan zapalny okazał się fikcją. Tej samej godziny poszłam do konkurencji, znieczulił jeden raz - ząb wyrwał bezboleśnie - bez najmniejszych problemów. Leki więc musiałam wywalić a do tamtego pana już nie pójdę. Sytuacja ta miała miejsce trzy lata temu. Może teraz się poprawiło doświadczenie pana M.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny