Mariusz Wierzbicki

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
29 opini

Jest przede wszystkim Człowiekiem,kompetentym miłym i uprzejmym.Jeżdżę z Córką już ponad 12 lat i nie zamieniłabym na innego lekarza.Wyprowadził Ją na prostą.Polecam... Kompetencje5

Bardzo dobry lekarz! Z prawdziwego powołania, każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Na oddziale dokłada wszelkich starań aby mały pacjent czuł sie dobrze!

Bardzo miły dla dzieci, konkretny, bada dziecko bardzo dokładnie, mogę polecić tego lekarza każdemu rodzicowi

Mój syn, który w swoim krótki życiu miał z lekarzami bardzo duzo do czynienia do pierwszej wizyty podchodził bardzo ostrożnie ale na druga wizyte jechał z uśmiechem na twarzy. Bardzo dobry lekarz,ludzki, uprzejmy. Zdecydoeanie poleam

b. dobry i uprzejmy lekarz. jest konkretny. robi wszystkie badania, zna się na rzeczy.

Bardzo miły i dobry lekarz godny polecenia. Naprawde jeśli do neurologa dzieciecego to tylko do niego!!!

zawiedzliśmy się. nasz synek ma rzadką chorobę i uwa zamy, ze dr niezbyt sie przyłożył ...

Pan dr.Wierzbicki jest jednym z opolskich lekarzy ktory w pelni profesjonalnie podchodzi do wykonywanego zawodu,milo ze jest profesjonalista ktory moze leczyc moje dziecko ,polecam 100%profesji!!!

Polecam!!! Lekarz godny zauafania! Oby jak najwięcej takich lekarzy jak Mariusz Wierzbicki!!!

Polecam zdecydowanie ponieważ długa droga była do tego żeby zdjagnozowac dziecko trafiłam do doktora wierzbickiego ktory skierował mnie na badania i przde wszystkim zdjagnozował chorobe

Do pana doktora trafiłam rok temu.Bardzo pomógł mojej córce. Teraz już wiemy jak ją leczyć i jak żyć z jej chorobą .

DZIECKO BYŁO W SZPITALU POD OPIEKĄ PANA DOKTORA WIERZBICKIEGO WSZYSTKIE BADNIA PRZESZŁO KTORE BYŁY ZLECONOE WYTŁUMACZONO MI WSZYSTKO BARDZO DZIĘKUJE I POLECAM

Bardzo miły ,kompetentny lekarz.Bardzo dobrze poprowadził mojego syna po poważnym urazie głowy.Polecam.

Ten lekarz mnie rozczarował. Byliśmy z dzieckiem kilka razy. Na moje nieustanne pytania czy potrzebna rehabilitacja ciągle odpowiadał że nie. Zignorował NOPa po szczepieniu. Gdybym dalej słuchała tego lekarza moje dziecko stałoby się niepełnosprawne. Okazało się, że potrzebna jest bardzo intensywna rehabilitacja i odroczenie od wszelkich szczepień. Także nie polecam tego lekarza.

miły, fachowy, uprzejmy, wszystko tłumaczy

Wspaniały lekarz, fachowo objaśnił problem (dziecko, 4 m-ce, problemy neurologiczne, wzmożone napięcie), bardzo cierpliwy, obszernie tłumaczy i wyjaśnia. Zdecydowanie polecam. Pierwsza wizyta to koszt 100 PLN każda kolejna to 80 PLN.

Po trzech latach prywatnych wizyt u innego neurologa i zbywaniu nas że wszystko córeczka nadrobi pojechaliśmy do doktora Wierzbickiego, wystarczyło że sprawdził napięcie w nóżkach i wiedział co to jest ale żeby upewnić diagnozę skierował nas na neurologię dziecięcą gdzie zrobiono rezonans, eeg, konkretne badania krwi i usłyszeliśmy że córeczka ma wiotką postać porażenia mózgowego. Nareszcie mogliśmy podjąć solidną rehabilitację i leczenie ktore pan doktor prowadzi do dziś a córeczka robi wielkie postępy, lubi pana doktora co stuka młoteczkiem i mówi cześć. Wszystko wyjaśnia, kieruje na badania i nie diagnozuje bezpodstawnie. Polecam jak najbardziej

Fajne podejście do dziecka i rodzice. powoli wytłumaczył wszelkie wątpliwości oraz diagnozę. Odpowiadał bardzo cierpliwie na wszelkie pytania. Polecam

Stwarza bardzo przyjazną atmosferę co jest bardzo potrzebne przy tego rodzaju specjalizacji. Służy radą i wyborem lekarzy innych specjalizacji. Proponuje kompleksowe leczenie i przede wszystkim pomaga to wszystko załatwić tak, aby korzystać z usług NFZ i nie płacić.

Jest świetny! Dobra diagnoza i leczenie, uprzejmy, codziennie obchody. Polecam, bo warto!

Bardzo dobry lekarz- specjalista. Wszystko tłumaczy. Polecam.

Chodze do niego z córką od 5 lat -zawsze trafia z diagnozą, nie przepisuje na slepo antybiotyków. W razie poważniejszych problemów udostepnia prywatne kontakty by przyspieszyć diagnozę a tym samym leczenie dziecka.

tragedia wziąść kase prywatnie i stwierdzić że jest ok, bez dogłębnych badań a dziecko bardzo chore. nie polecam lekarza można się bardzo ale to bardzo naciąć.

prawdziwy specialista konkretny rzeczowy udzieli wszystkich nie zbędnych informacji - pokieruje- do tego dobry człowiek(wspomaga domowe hospicium dla dzieci )

Jest o lekarz jakich mało niestety w naszym kraju. Jednocześnie jest ordynatorem oddziału neurologia dziecięca, oddział jest kolorowy, a podejście do pacjentów na poziomie koleżeńskim. Przez co pozostają miłe wspomnienia po szpitalu.

Doktor godny zaufania, o szerokim spektrum działania - działa wielopłaszczyznowo. Miły, sympatyczny człowiek. Polecam.

Wspaniały człowiek,fachowiec w każdym calu,polecam wszystkim mamom,Wasze dzieci beda chętnie chodzic tego Lekarza !

bardzo miły i kompetentny lekarz, wytłumaczył wszystkie wątpliwości, ma bardzo fajne podejście do pacjenta

Bardzo dobry lekarz, świetne podejście do małego pacjenta jestem bardzo zadowolona.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny